Jak na věc


měchurová

Co udělat pro útulný domov? Pořídit si záclony a závěsy!

    Již v porodnici se Vás mohou zeptat, zda máte vybraného dětského lékaře pro Vaše miminko. Je proto dobré mít ho předem vybraného a po porodu mu zavolat a domluvit se s ním na první návštěvě, která obvykle proběhne u Vás doma po příjezdu z porodnice. Jsme tu pro Vás. Neváhejte nás kontaktovat ani pokud máte dítě odrostlejší. Nabízíme Vám veškeré lékařské služby včetně očkování a preventivních prohlídek.
    Pokud člověk žije v této energii, tak ho tato energie zákonitě ovlivňuje, ať si to připouští nebo ne. Může něco doplnit, ale může i odčerpávat. Mnohdy je to podvědomá záležitost, kdy člověku něco nesedí nebo se necítí dobře a on neví proč. Mým posláním je uvést prostor a člověka do vzájemné harmonie, rovnováhy a vnášet krásu do vašich domovů.
    Miluju barvy a vše co se týká interiérů. Kdybych měla popsat svůj talent a to, jak vám můžu být díky němu nápomocná... Mám cit pro barvy a materiály a vzájemné sladění v interiéru. K tomu ještě dar navnímat samotného člověka a vytvořit barevné ladění přímo na míru. Zastávám názor, že každá barva, materiál a tvar má své vibrace, svoji energii.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00