Jak na věc


mbank mobilní internetové bankovnictví

Recenze půjčky a průběh žádosti

    Tento srovnávač online úvěrů vznikl na popud nekvalitním a zaujatým recenzím. Tým odborníků a redaktorů tohoto webu přináší nejrozsáhlejší nezávislé recenze půjček v ČR. Provozovatel portálu Lemony trade s.r.o. (IČ: 29043026) není poskytovatelem žádného recenzovaného úvěru.
    Pro mBank půjčku jsem se rozhodl na základě recenzí a testů, které jsem si přečetl na internetu. Když jsem zjistil, že tato půjčka je nejlevnější a navíc s garancí, že úroky budou nejnižší po celou dobu smlouvy, nebylo co řešit. Půjčka mi byla schválena, peníze obratem převedeny na účet a vše proběhlo naprosto hladce a bez komplikací. S mBank půjčkou jsem naprosto spokojený a doporučuji ji i ostatním zájemcům."


Neúčelový úvěr až 500 000 Kč na cokoliv

    mPůjčka Plus je bezúčelová půjčka od mBank. Její výše je od 10 000 do 600 000 Kč a doba splatnosti je volitelná od 12 do 84 měsíců. Bezhotovostní výplata půjčky je provedena na osobní účet mKonto, který je veden u mBank (neklientům je při schválení žádosti zdarma založen), a je provedena obratem po podpisu smlouvy. Klienti mohou smlouvu podepsat pomocí autorizační SMS zprávy, což je značná úspora času. mPůjčka Plus je zcela bez poplatků, je nabízena s jednoduchou úrokovou sazbou 9,9% pro všechny (RPSN je 10,36%) a s garancí nejlevnější půjčky po celou dobu splácení. Výhodou je možnost si ji sjednat z pohodlí domova prostřednictvím internetu. Klienti mBank nemusejí dokazovat příjem, stačí pokud jim na účet bude chodit výplata. Navíc žadatel ani nemusí na pobočku, jelikož i pro neklienty je k dispozici možnost využít služeb kurýra. Zde je ale nutno počítat s větší časovou náročností.
    Úvěr od mBank mám, bral jsem si cca 70 tis na 48 měsíců ale kazdý měsíc splácím o neco víc jak můžu, tento styl mi absolutně vyhovuje, nebojim slabšího měsíce či jiných vázných výdajů - minimalni splatka je diky 48 mesicum mala a zrychleným splácením nakonec nepřeplatím tolik. U mBank jsem mel prez rok účet kam mi chodila výplata, nijak zavratná, a ani s krátkou dobou zaměstnání a nízkým věkem nebyl při žádosti zádny problem, penize rychle a jednoduše...nemůžu si vynachválit

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00