Jak na věc


menu restaurace u trávníčka modřice

Region Vyškovsko: International

    VÍNA, JEJICHŽ AUTENTIČNOST SPOČÍVÁ V PŘIROZENOSTI JEJICH VZNIKU. VINAŘ SE SNAŽÍ PŘEDEVŠÍM O TOM, ABY CO NEJLÉPE ODRÁŽELA MÍSTO SVÉHO PŮVODU. ŠETRNÁ PRÁCE NA VINICI, PREFERENCE TRADIČNÍCH ODRŮD, MINIMÁLNÍ POUŽÍVÁNÍ OXIDU SIŘIČITÉHO, ŽÁDNÁ ČI MINIMÁLNÍ FILTRACE. TO JSOU SPOLEČNÍ JMENOVATELÉ TĚCHTO VÍN. OCHUTNEJTE VÍNA, KTERÁ JSOU VYROBENA S ÚCTOU K PŘÍRODĚ A TRADICI. VŽDY MÁME OTEVŘENU JEDNU LAHEV NA ROZLÉVÁNÍ PO SKLENIČCE, ABYSTE MOHLI OCHUTNAT.
    SEZNAM ALERGENŮ:1 LEPEK, 2 KORÝŠI, 3 VEJCE, 4 RYBY, 5 ARAŠÍDY, 6 SÓJA,7 MLÉKO, 8 SKOŘÁPKOVÉ PLODY, 9 CELER, 10 HOŘČICE, 11 SEZAM,12 OXID SIŘIČITÝ A SIŘIČITANY, 13 VLČÍ BOB, 14 MĚKKÝŠI
    Servírujeme hravou koláž tvarů a chutí. Chrlíme nápady, kombinujeme techniky, očekávané měníme v nečekané. Sezónní suroviny dostávají v naší kuchyni novou formu, ale na váš talíř se dostanou v harmonickém celku.
    Přijďte na denní menu, které servírujeme v době obědů, nebo ochutnejte jídla z naší Zahrady, Vody, Pevniny i Nebe z menu A la carte. Ve večerních hodinách navíc podáváme degustační menu. Pokud jste hladoví po nových věcech, stačí si jen rezervovat stůl.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00