Jak na věc


metoda per partes příkad

Masérský kurz Dornova metoda - rozsah, začátek, místo konání:

    Studoval  tuto techniku v mezinárodním centru pro Dornovu metodu a Breussovu masáž v Německu. Zde také vykonával svou asistentskou praxi. Pravidelně se zúčastňuje specializovaných seminářů, sympózií, veletrhů a konzultuje své teoretické i praktické zkušenosti s předními odborníky. Dlouhodobě se věnoval studiu medicíny, vyučoval anatomii na lékařské fakultě. Dornova metoda patří již po několik let mezi jeho nejuznávanější a nejvyhledávanější masérské kurzy. Studenti si především cení jeho odbornosti, profesionality, trpělivého a přátelského přístupu.
    V říjnu jsem absolvovala kurz Dornova metoda pod vedením Roberta. Úžasný kurz a skvělý lektor. Robert je pro mne velkou inspirací nejen v prováděných terapiích, ale i v jeho postoji k životu. Velmi děkuji. Super atmosféra.
    Na masérský kurz Dornova metoda si prosím s sebou vezměte pohodlný oděv, přezůvky, psací potřeby, blok na poznámky, vlastní prostěradlo na přikrytí masážního lehátka a malý a velký ručník. Nezapomeňte si vzít také pití a svačinu (čaj a káva jsou v ceně kurzu). Oběd si můžete objednat v restauraci nedaleko učebny.
    Dobrý den, tento víkend jsem absolvovala kurz Dornova metoda I, pod vedením Roberta. Roberte díky za vše. Za Tvoji profesionalitu, za Tvůj přístup k nám, studentům, za Tvoji empatii, trpělivost a smysl pro humor. Těším se na Dornovu metodu II a nejen na ni, jelikož se kurzy u EduSpa staly pro mě "drogou" a můžou za to především skvělí lektoři. Takže ahoj na dalších kurzech.


Masérský kurz Dornova metoda - garance úspěšnosti:

    Dobrý den, Roberte, koncem března 2012 jsem se zúčastnila kurzu Dornovy metody a Breussovy masáže v Hradci Králové spolu se svým přítelem, panem Františkem Koubou. Chci dodatečně poděkovat za nás oba za velmi kvalitní výuku a Tvůj vysoce profesionální a laskavý přístup ke všem zúčastněným. Rozhodně budeme nadále využívat vaší nabídky a absolvovat další kurzy. Srdečně zdravím a přeji hodně úspěchů v další činnosti.
    Děkuji Roberovi za úžasný víkendový kurz v Praze 10.-11.2. Dornova metoda, Breussova masáž. Perfektní ukázky, cviky, trpělivost, příjemný projev, obrovské pozitivum-proostě vše NEJ. Rozhodně zapojím do masáží a těším se na další kurzy. Vřele doporučuji nejen masérům a to nejen tento kurz, ale školu EDUSPA celkově. Přeji hodně štěstí, zdraví a úspěchů.
    Dobrý den, dne 24.-25.9.2016 jsem se zúčastnil kurzu - Dornova metoda v Plzni. Kurz byl velice přínosný, zajímavý a byl veden velkým sympaťákem a odborníkem Robertem Al Arefem. Po jeho absolvování jsem ihned dostal chuť se zúčastnit dalšího kurzu. Toto své předsevzetí splním ihned, jak to dovolí čas - jsem zaměstnán.
    Děkujeme za dva příjemně strávené dny v Hradci Králové, kde jsme se zúčastnily kurzu Dornova metoda a Breussova masáž. Velké dík patří lektorovi Robertovi, který nás kurzem odborně provedl a byl nám nápomocen na každém kroku. Všem, kteří o kurzu uvažují, doporučujeme.


Masérský kurz Dornova metoda - cena:

    Dobrý den, poslední prázdninový víkend jsem byla na kurzu - Dornova metoda.Byla jsem nadšena, chtěla bych moc poděkovat báječnému lektorovi za vytvoření pohody a příjemné atmosféry a všem úžasným lidičkám, s kterými jsem se tam setkala . Byl to RELAXAČNÍ VÍKEND A SUPER ZÁŽITEK, DĚKUJI MOC VD)))
    Díky EduSpa teamu jste super!!!11.a 12.5 jsem absolovovala kurz Dornova metoda. Moc děkuji Robertovi ze úžasné 2 dny a za vše co nás naučil. Všem vřele doporučuji tímto kurzem projít. Je to neuvěřitelné, co vše se dá touto metodou dokázat. Díky Roberte.
    Dobrý den, v předešlém víkendu jsem absolvovala kurz Dornovy metody pod vedením super lektora Roberta. Musím říci, že jsem již byla i na kurzu u jiného lektora, ale tenhle byl i s Latinou... to mě úplně unáší :-) Jsem moc spokojená a těším se na jiné kurzy, které hodlám absolvovat pod jeho vedením. Ještě jednou děkuji moc.
    Masérský kurz je ukončen odborným certifikátem o absolvování kurzu Dornova metoda a Breussova masáž. Certifikát má mezinárodní platnost, rádi Vám jej vystavíme také v německé či anglickém jazyce.


Masérský kurz Dornova metoda - co si vzít s sebou:

    Dobrý den, v srpnu jsem absolvovala kurz Dornova metoda I. a Breussova masáž. Měla jsem možnost porovnat různé přístupy k této úžasné metodě. Roberta, jako skvělého profesionála, mohu vřele doporučit. DĚKUJI :-). Věřím, že se brzy objevím na nějakém z dalších kurzů. Zatím jsme byla vždy velmi spokojena. Jen tak dál.
    Dobrý den, dne 7.-8.1.2012 jsem u vás absolvovala kurz Dornova metoda a Breusova masáž a to s maximální spokojeností u vašeho výborného lektora Roberta. Veškeré informace byly profesionální a podané jasnou, srozumitelnou formou, od teorie až po prakticku část. Příklady z praxe Dornovy metody byly cenné pro představu, co všechno se touto metodou dá překvapivě řešit. Velmi chválím také skvělou organizaci, kdy jsme během 2 dnů zvládli probrat maximum toho, co bylo potřeba a to v klidu a za příjemné atmosféry. S chutí se budu účastnit vašich dalších kurzů a vřele všem doporučím.
    Zúčastnila jsem se ve dnech 21.11-27.11.kurzů v Praze: Výživa podle čínské medicíny s Milanem, Kineziotaping 1,2 s Kamilem a Dornova metoda a Breussova masáž s Robertem. Všechny kurzy probíhaly ve velké pohodě, příjemné atmosféře a byly velice profesionálně vedené! Moc děkuji všem lektorům a můžu jen doporučit !!!


Masérský kurz - Dornova metoda a Breussova masáž

    Ahoj všem a hlavně těm, kdo absolvoval kurz Dornovy techniky a Breussovy masáže v Plzni, kurz byl na profesionální úrovni a jen mohu doporučit! Super servis a úžasná atmosféra, slevový kupón ráda využiji na další kurz...Díky EduSpa teamu, jste super!!!
    Dobrý den, dne 24.-25.9.2016 jsem absolvoval kurz Dornovy metody v Plzni, pod vedením Roberta Al Aref. Na slova chvály je EduSpa jistě již zvyklá, a já nemíním psát nic jiného. Také budu pět chválu na profesionálitu a kvalitu kurzu. Navíc se budu opakovat, ale Robert je lektor s velkým "L". Profesionál, osobnost a člověk, který svým přístupem naučí co je třeba, ale pro mne byl daleko větší motivací!! Jeho životní postoj a filozofie se mi stala inspirací. Bylo mi ctí se s ním seznámit. Odnesl jsem si z kurzu totiž o mnoho více než jen osvojení Dornovy metody. Děkuji!
    Dne 9. a 10. prosince jsem se zúčastnila kurzu Dornova metoda a Breussova masáž. Bylo to úžasné, báječné a skvělé, protože přesně takový je Robert, který nám předával své vědomosti a zkušenosti. Nedostává se mi slov díků a uznání :o)a těším se na další kurzy, které hodlám v EduSpa absolvovat. Všem doporučuji, aby si něco takového vyzkoušeli :o).


Maserske-kurzy.cz - regenerace těla i duše

    Dne 7.1-8.1.2012 jsem se zúčastnila kurzu Dornova metoda. Jsem maximálně spokojena s lektorem Robertem. Vše umí dobře vysvětlit, naučit, má k lidem hodně blízko, váží si jich a všechny bere stejně. Učí srdcem a s láskou. My to víme a proto ho máme tak rádi a obdivujeme, vážíme si jeho práce. Byla krásná atmosféra při Breussově masáži a celé dva dny. Je člověk na správném místě a tak to má být. Každého z nás by práce měla bavit a měli bychom ji dělat s láskou, pak nám jde vše lépe. Robert mi srovnal délku nohy, měla jsem ji delší o 1 a půl cm. Jsem moc ráda za to a že v této metodě jsou vidět zdravotní úspěchy hned. Je to jak rychlý zázrak. Všem tuto metodu doporučuji se naučit. Klienti ocení rychlý způsob uzdravení v zásadním zdravotním problému. Děkuji. S úctou k Robertovi a přeji hodně světla.
    Absolvovala jsem dvoudenní kurz Dornovy metody a Breussovy masáže v Plzni s Robertem a bylo to pro mě opravdu velmi přínosné, dozvěděla jsem se spoustu informací, které budou přínosné klientům v mém masérském studiu a budu opravdu schopná vše. co jsem se zde naučila, uvést do své praxe. Atmosféra byla úžasná a příjemná a všechny mé otázky - i ty odborného charakteru Robert beze zbytku zodpověděl. Už se těším na další kurzy.
    Dobrý den, po absolvování kurzu v únoru 2016: Dornova metoda s Breussova masáž bych touto cestou ráda poděkovala Robertovi za úžasné dva dny, ve kterých nám předal nekonečně mnoho odborných znalosti a zároveň nám poradil i v podnikatelské sféře. Dovoluji si konstatovat, že toto školení bylo nejlepší, které jsem doposud absolvovala. Všem, kteří se chtějí nadále vzdělávat, vřele doporučuji a přeji masérské štěstíčko.


Masérský kurz - Dornova metoda a Breussova masáž - přehled aktuálních termínů:

    U EduSpy jsem již absolvoval maserský kurz a Breussovu masáž vždy s maximální spokojeností. Tyto kurzy ve mně probudily hlubší zájem o Dornovu metodu a Breussovu masáž a další kurzy. EduSpa byla jasnou volbou. Kurz Dornovy metody a Breussovy masáže jsem absolvoval 29.-30.3.2016 v Praze pod vedením Roberta. Dobře jsem udělal. Robert je opravdový odborník v oboru, jeho znalosti a zkušenosti přesahují rámec anatomie a masáží. Je to úžasný, skromný, přátelský a vždy usměvavý člověk s obrovským rozhledem. Na kurzu jsem se dozvěděl a naučil spoustu nových věcí, pod odborným vedením jsem napravoval všechny klouby, které jen šly. Velmi oceňuji, že Robert každému studentovi na vlastní kůži ukázal konkrétní pohyb a tlak u napravování daného kloubu. Na vlastní oči jsem viděl a také jsem si vyzkoušel, jak snadno a šetrně se během chvíle dá napravit rozdílná délka dolních končetin a jak vracet klouby do svých původních pozic. Jako vždy i zde byla přátelská atmosféra, všechno se vysvětlilo a nikam s
    Dobrý den, absolvovala jsem kurz Dornovy metody a Breussovy masáže pod vedením Roberta. Dobře jsem udělala. Robert je opravdový odborník v oboru, jeho znalosti a zkušenosti přesahují rámec anatomie a masáží. Je to úžasný, skromný, přátelský a vždy usměvavý člověk s obrovským rozhledem. Na kurzu jsem se dozvěděla a naučila spoustu nových věcí, pod odborným vedením jsem napravovala všechny klouby, které jen šly. Velmi oceňuji, že Robert každému studentovi na vlastní kůži ukázal konkrétní pohyb a tlak u napravování daného kloubu. Na vlastní oči jsem viděla a také jsem si vyzkoušela, jak snadno a šetrně se během chvíle dá napravit rozdílná délka dolních končetin a jak vracet klouby do svých původních pozic. Byla zde přátelská atmosféra, všechno se vysvětlilo a nikam se nespěchalo. Velice doporučuji. P.S Díky moc


Masérský kurz Dornova metoda - co se naučíte:

    Spirální stabilizace, SM systém II.                  Kraniosakrální terapie          Trigger points              Manuální lifting obličeje       Masáž proti celulitidě a formování postavy                Dornova metoda     Kineziotaping I.         Kineziotaping II.            Manuální lymfodrenáž těla    Havajská masáž              Masáž lávovými kameny      Indická masáž hlavy          Breussova masáž                   Reflexologie nohy       Reflexologie ruky           Moxování                      Čínská masáž Tuina,zdravá záda                          Baňkování               Energetické dráhy (Meridiány)                  Diagnostika podle jazyka   Masáž horkými mušlemi        Lymfotaping                  Manuální lymfodrenáž obličeje, krku a dekoltu       Čokoládová masáž          Masáž ovocnými, bylinnými a rýžovými měšci              Thajská tradiční masáž         Ayurvédská masáž I.            Stravování v praxi podle tradiční čínské medicíny       Masáž drahými kameny  Thajská t
    Ahoj, pracuji jako fyzioterapeut a absolvovala jsem kurz Dornova metoda 22.-23.8. v Brně pod vedením Roberta. Úroveň kurzu, vysoká profesionalita a odbornost předčila mé očekávání. Ráda bych tímto Robertovi poděkovala nejen za předané vysoce kvalitní znalosti, ale i za velmi milý lidský přístup, který se dnes už jen tak nevidí. Byl to jednoznačně můj nejlepší kurz, který jsem zatím navštívila. Přeji Robertovi i nadále hodně úspěchů.
    Dornova metoda je jednoduchá, naučit se ji používat zvládne každý z Vás. Již během první návštěvy dokážete Vašemu klientovi výrazně pomoci a získáte tak spokojeného zákazníka.
    Ráda bych touto cestou poděkovala Robertovi za skvělý kurz Dornovy metody, který jsem absolvovala v březnu 2016. Jsem nadšena jeho profesionálním a vstřícným přístupem, přátelskou atmosférou, množstvím informací o které se s námi podělil...rozhodně se ráda vrátím na další kurz. DĚKUJI!!!


Masérský kurz Dornova metoda - lektor:

    VČERA JSEM SE VRÁTILA Z KURZU DORNOVA METODA. PŘIJELA JSEM SPOKOJENÁ, NADŠENÁ, PLNÁ DOJMU. CHTĚLA BYCH POVZNÉST ROBERTA ZA JEHO PROFESIONÁLNÍ A LIDSKÝ PŘÍSTUP. URČITĚ SE RÁDA ZUČASTNÍM DALŠÍCH KURZU VAŠÍ SPOLEČNOSTI.
    Ahoj, zdravím všechny. O víkendu 21.1.-22.1. jsem absolvovala kurz "Dornova metoda a Breussova masáž". Jsem přímo nadšená tímto kurzem a hlavně přístupem lektora Roberta. Je to opravdu skvělý člověk, milý, trpělivý a se srdcem na svém místě. Chtěla bych mu poděkovat za vše, co nás naučil. Září z něj pozitivní energie a umí naladit příjemnou atmosféru. Mohu všem doporučit a těším se na další kurzy.
    Krásný den, ráda bych se podělila o mé pocity z kurzu Dornovy metody pod vedením Roberta Al Arefa. Samozřejmě profesionální přístup, ale co mě nejvíce nadchlo, jak individuálně Robert přistupoval ke každému ze svých žáků. Je to člověk, kterému opravdu záleží na tom, abychom dělali svou práci dobře a profesionálně a byli přínosem pro naše klienty. Taky zdravím všechny zúčastněné 24.-25.1.2015 a přeji hodně úspěchů, bylo mi ctí poznat tak skvělé lidi. Ještě jednou děkuji a těším se na další kurz, vím jistě že to budou lávovky u Roberta :)


Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2019
cache: 0000:00:00