Jak na věc


metoda per partes příkad

Masérský kurz Dornova metoda - co se naučíte:

    VČERA JSEM SE VRÁTILA Z KURZU DORNOVA METODA. PŘIJELA JSEM SPOKOJENÁ, NADŠENÁ, PLNÁ DOJMU. CHTĚLA BYCH POVZNÉST ROBERTA ZA JEHO PROFESIONÁLNÍ A LIDSKÝ PŘÍSTUP. URČITĚ SE RÁDA ZUČASTNÍM DALŠÍCH KURZU VAŠÍ SPOLEČNOSTI.
    O víkendu 27.-28.2. jsem absolvovala kurz Dornovy metody s vynikajícím lektorem Robertem. Jeho přístup byl úžasný, byl velmi trpělivý, vše vysvětlil, byl ochotný diskutovat na různá témata. Jeho znalosti jsou neuvěřitelné. Hluboce smekám před tímto člověkem a již pokukuji na jaký kurz bych se přihlásila :) Roberte, DÍKY!
    Děkuji za kurz Dornovy metody, kterého jsem se v březnu 2018 zúčastnila. Všechny vaše kurzy jsou pro mě velkým přínosem a těším se z toho, že velice pomáhají všem mým klientům. Děkuji za tuto možnost, děkuji za Vaši práci i laskavý přístup.
    Ahoj, absolvovala jsem kurzy Dornova metoda& Breussova masáž, Kineziotaping I.a II. a jsem nadšená z přístupu lektorů, kteří mě naučili vše základní a ještě něco navíc. Robert i Kamil jsou skvělí lektoři a já se díky nim cítila příjemně uvolněně, což se mi na některých kurzech nestává. Všem mohu vřele doporučit :-)


Masérský kurz Dornova metoda - lektor:

    Spirální stabilizace, SM systém II.                  Kraniosakrální terapie          Trigger points              Manuální lifting obličeje       Masáž proti celulitidě a formování postavy                Dornova metoda     Kineziotaping I.         Kineziotaping II.            Manuální lymfodrenáž těla    Havajská masáž              Masáž lávovými kameny      Indická masáž hlavy          Breussova masáž                   Reflexologie nohy       Reflexologie ruky           Moxování                      Čínská masáž Tuina,zdravá záda                          Baňkování               Energetické dráhy (Meridiány)                  Diagnostika podle jazyka   Masáž horkými mušlemi        Lymfotaping                  Manuální lymfodrenáž obličeje, krku a dekoltu       Čokoládová masáž          Masáž ovocnými, bylinnými a rýžovými měšci              Thajská tradiční masáž         Ayurvédská masáž I.            Stravování v praxi podle tradiční čínské medicíny       Masáž drahými kameny  Thajská t
    Ahoj, 4.-5.5. jsem v Praze absolvovala kurz Dornovy metody u Roberta. Děkuji Robertovi za profesionální přístup, za skvělý zážitek z výuky úžasné metody, za dobrou náladu a fajn skupinu, co se sešla! Doporučuji!
    Krásný den, ráda bych se podělila o mé pocity z kurzu Dornovy metody pod vedením Roberta Al Arefa. Samozřejmě profesionální přístup, ale co mě nejvíce nadchlo, jak individuálně Robert přistupoval ke každému ze svých žáků. Je to člověk, kterému opravdu záleží na tom, abychom dělali svou práci dobře a profesionálně a byli přínosem pro naše klienty. Taky zdravím všechny zúčastněné 24.-25.1.2015 a přeji hodně úspěchů, bylo mi ctí poznat tak skvělé lidi. Ještě jednou děkuji a těším se na další kurz, vím jistě že to budou lávovky u Roberta :)


Masérský kurz Dornova metoda - rozsah, začátek, místo konání:

    Děkuji Roberovi za úžasný víkendový kurz v Praze 10.-11.2. Dornova metoda, Breussova masáž. Perfektní ukázky, cviky, trpělivost, příjemný projev, obrovské pozitivum-proostě vše NEJ. Rozhodně zapojím do masáží a těším se na další kurzy. Vřele doporučuji nejen masérům a to nejen tento kurz, ale školu EDUSPA celkově. Přeji hodně štěstí, zdraví a úspěchů.
    Rád bych poděkoval a doporučil vynikající kurz Dornovy a Breussovy masáže, který jsem absolvoval v červenci 2016 pod vedením Roberta. Díky Roberte za profesionální přístup, cenné zkušenosti, rady a pozitivní energii. Všem vřele doporučuji, pokud se chcete profesně posunout dál nebo sebevzdělat.
    23. - 24.3.19 jsem absolovovala v HK kurz Dornovy metody I. Chtěla bych touto cestou Robertovi poděkovat za vysoce profesionální přístup, trpělivost a laskavost, byl to pro mě velmi přínosný týden. Těším se na pokračovací kurz DM II., snad tentokrát na Moravě.


Masérský kurz - Dornova metoda a Breussova masáž

    Dobrý den, dne 7.-8.1.2012 jsem u vás absolvovala kurz Dornova metoda a Breusova masáž a to s maximální spokojeností u vašeho výborného lektora Roberta. Veškeré informace byly profesionální a podané jasnou, srozumitelnou formou, od teorie až po prakticku část. Příklady z praxe Dornovy metody byly cenné pro představu, co všechno se touto metodou dá překvapivě řešit. Velmi chválím také skvělou organizaci, kdy jsme během 2 dnů zvládli probrat maximum toho, co bylo potřeba a to v klidu a za příjemné atmosféry. S chutí se budu účastnit vašich dalších kurzů a vřele všem doporučím.
    V říjnu jsem absolvovala kurz Dornova metoda pod vedením Roberta. Úžasný kurz a skvělý lektor. Robert je pro mne velkou inspirací nejen v prováděných terapiích, ale i v jeho postoji k životu. Velmi děkuji. Super atmosféra.
    Absolvovala jsem tento víkend kurz Dornovy a Breussovy masáže pod vedením Roberta. Jeho odbornost ve výkladu, v anatomii i profesionalita v každém směru, předčila mé očekávání. Je to člověk na svém místě, který je vzdělaný, trpělivý, přátelský a umí pracovat s lidmi. Jeho přístup, postoj k lidskému tělu je na velice profesionální úrovni a myslím, že má za sebou dlouholetou praxi a hodně spokojených klientů. Robertovi děkuji za úžasný kurz!
    Dobrý den, poslední prázdninový víkend jsem byla na kurzu - Dornova metoda.Byla jsem nadšena, chtěla bych moc poděkovat báječnému lektorovi za vytvoření pohody a příjemné atmosféry a všem úžasným lidičkám, s kterými jsem se tam setkala . Byl to RELAXAČNÍ VÍKEND A SUPER ZÁŽITEK, DĚKUJI MOC VD)))


Maserske-kurzy.cz - regenerace těla i duše

    Chtěla bych poděkovat Robertovi za výuku Dornovy metody. Mám za sebou rok praxe a pomohla jsem touto metodou několika lidem, kteří měli jít na operaci zad. Ještě jednou děkuji za příjemný a profesionální přístup při výuce. Začínají za mnou chodit i lidé, kterým nepomohou rehabilitace a lázně.
    Dobrý den, o víkendu jsem absolvoval v Brně kurz Dornovy metody a Breussovy masáže. Lektor Robert je člověkem vzdělaným, ochotným, trpělivým, občas i vtipným. Pokud se rozhodnu pro další jiný kurz, určitě přes EduSpa College. Děkuji za naučný víkend, znalosti využiji.
    Dobrý den, děkuji za úžasný víkend s Robertem - Dornova metoda a Breussova masáž dne 8.9.-.9.9.2018 v Plzni. Profesionální přístup, neuvěřitelné znalosti z mnoha i jiných oborů než jsou masáže, příjemné vystupování. Kurzy EduSpa jsou pro mne jednoznačně NEJ. EduSpa změnilo můj život k lepšímu. Konečně dělám něco, co má smysl a hloubku. DĚKUJI :-)
    Mluvím za 4rehabky, které byly naprosto nadšené průběhěm i obsahem kurzu Dornova metoda. Děkujeme Robertovi za jeho skvělý přístup. Vše co jsme se naučily bude velmi přínosné pro naši dětskou klientelu i pro nás samotné. Děkujeme moc a doporučeje všem, slovy se to vyjádřit nedá, tak jděte na kurz!


Masérský kurz - Dornova metoda a Breussova masáž - přehled aktuálních termínů:

    Dobrý den, 16-17.11. jsem se zúčastnila kurzu Dornova metoda a Breussova masáž. Jsem nadšena a chtěla bych poděkovat báječnému lektorovi Robertovi za krásnou atmosféru a jeho úžasný přístup. Byl to krásný víkend. Určitě se zúčastním dalších kurzů. DĚKUJI MOC.
    Dobrý den, Roberte, koncem března 2012 jsem se zúčastnila kurzu Dornovy metody a Breussovy masáže v Hradci Králové spolu se svým přítelem, panem Františkem Koubou. Chci dodatečně poděkovat za nás oba za velmi kvalitní výuku a Tvůj vysoce profesionální a laskavý přístup ke všem zúčastněným. Rozhodně budeme nadále využívat vaší nabídky a absolvovat další kurzy. Srdečně zdravím a přeji hodně úspěchů v další činnosti.
    Ahoj, absolvovali jsme s manželkou kurz Dornovy metody v Brně 8-9.4 2016. Jelikož už jsem pár kurzů absolvoval, mohu srovnávat. Pod vedením Roberta byl kurz naprosto skvělý, velice ,,výživný,, a už se těšíme na Dornovku 2. Mockrát děkujeme a těšíme se.
    Dnes jsem dokončila kurz Dornova metoda a Breussova masáž v Plzni. Vše bylo úplně super. Nejen, že jsem se toho hodně naučila, ale byl to i skvělý relax. Pokud se chcete něco přiučit a ještě si vyčistit hlavu od všedních problémů, určitě navštivte nějaký kurz.


Masérský kurz Dornova metoda - co si vzít s sebou:

    Ve dnech 3.-4.11. jsem absolovovala kurz Dornova metoda a Breussova masáž v Brně pod vedením zkušeného lektora Roberta a byla jsem velice spokojená. Kurz byl obsahově pestrý a myslím, že každý z účastníků se naučil díky Robertovi lépe vnímat svoje tělo, ale také pohyb a s pomocí Dornovy metody odstranit jednoduchým způsobem svoje problémy.
    Ahoj, pracuji jako fyzioterapeut a absolvovala jsem kurz Dornova metoda 22.-23.8. v Brně pod vedením Roberta. Úroveň kurzu, vysoká profesionalita a odbornost předčila mé očekávání. Ráda bych tímto Robertovi poděkovala nejen za předané vysoce kvalitní znalosti, ale i za velmi milý lidský přístup, který se dnes už jen tak nevidí. Byl to jednoznačně můj nejlepší kurz, který jsem zatím navštívila. Přeji Robertovi i nadále hodně úspěchů.


Masérský kurz Dornova metoda - garance úspěšnosti:

    O víkendu 28., 29.5.2016 jsem absolvovala kurz Dornova metoda a Breussova masáž pod vedením Roberta Al Arefa. Z kurzu jsem byla naprosto nadšená! Byl to můj první kurz v EduSpa a určitě nebyl poslední. Na kurzu panovala velmi přátelská a uvolněná atmosféra a Robert je vynikající lektor. Rozsah jeho znalostí o dané problematice a celkově o anatomii lidského těla a pohybového aparátu je naprosto obdivuhodný. Dokáže ale hlavně tyto dovednosti a znalosti všechny výborně předat dál tak, že jsem odcházela s pocitem, že vše přehledně do sebe v hlavě zapadlo a že mohu Dornovu metodu i Breussovu masáž aplikovat na klientech. Těším se na další kurzy v EduSpa College!
    Dobrý den, po absolvování kurzu v únoru 2016: Dornova metoda s Breussova masáž bych touto cestou ráda poděkovala Robertovi za úžasné dva dny, ve kterých nám předal nekonečně mnoho odborných znalosti a zároveň nám poradil i v podnikatelské sféře. Dovoluji si konstatovat, že toto školení bylo nejlepší, které jsem doposud absolvovala. Všem, kteří se chtějí nadále vzdělávat, vřele doporučuji a přeji masérské štěstíčko.
    Ahoj všem a hlavně těm, kdo absolvoval kurz Dornovy techniky a Breussovy masáže v Plzni, kurz byl na profesionální úrovni a jen mohu doporučit! Super servis a úžasná atmosféra, slevový kupón ráda využiji na další kurz...Díky EduSpa teamu, jste super!!!
    Dobrý den, děkuji Robertovi za bezva atmosféru na kurzu Dornovy metody, profesionální přístup, vstřícnost, vlídnost, byl to velmi příjemně strávený víkend.


Masérský kurz Dornova metoda - cena:

    Na kurz Dornovky a Breussovy masáže jsem se těšila, ale to, co přišlo, naprosto předčilo mé očekávání..:-) Tolik pozitivní energie a motivace jako tady za dva dny, jsem nezažila snad dohromady za celou svou (dlouhou) školní docházku! Robert je skvělý lektor, člověk a profík ve svém oboru. Hlavně jsem ocenila, že se nám snažil předat zkušenosti a vědomosti i nad rámec kurzu. Ne jen naučit to, co si člověk zaplatil a šmitec, jako to občas chodí jinde. I po půl roce mé nadšení při vzpomínce na kurz trvá a já se těším na další! Díky moc! :-))
    O víkendu 7-8.4.2018 jsem absolvovala kurz Dornova metoda a Breussova masáž pod vedením Roberta. Můžu všem vřele doporučit - příjemná atmosféra, skvělá parta, profesionální přístup a mnoho neocenitelných informací. Těším se na další kurz! ;)


Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00