Jak na věc


metoda rush frýdlant

Dornova metoda PLUS - DORNPLUS a Breussova masáž - nejúčinnější pomoc při bolestech zad a kloubů!

    Se svými žáky (Doporučení terapeuté), rozšířili původní Dornovu metodu natolik, že založili Českou školu Dornovy metody PLUS. DMP (Dornova metody PLUS) domýšlí a zdokonaluje základní Dorvnovu Metodu v takovém rozsahu, že už se jedná o samostatnou metodu, kterou vyučujeme po celé ČR, v SR a i letos 5. 10. 2013 ji budeme opět přednášet na mezin. kongresu v Německu.
    Dornova metoda PLUS - jednoduchý manuální způsob, jak pomoci sobě, svým blízkým nebo klientům při akutních problémech nebo dlouhodobých bolestech v zádech a kloubech. Neuvěřitelně rychle srovnává rozdílnou délku dolních končetin, posuny obratlů (a tím řeší výhřezy plotének), vbočené palce, problémy se všemi klouby, skoliotické vybočení páteře, posuny kostrče a s tím související neplodnost, atd.
    Máte bolesti v zádech, či kloubech? Autorizovaná lektorka pro Českou republiku MgA. Zuzana Prouzová-Lehrmann lektorka od roku 2003  s nejdelší praxí v ČR a Jozef Púry (akreditovaný lektor od 1.8.2007) vyučují osobně Dornovu metodu PLUS na seminářích po celé ČR. Oba lektoři jsou autorizovaní mezinárodní společností Dornovy metody, certifikáty jimi vydané mají platnost na celém světě. Jsou uvedeni v mezinárodní listině akreditovaných lektorů.


Dornova metoda PLUS Breussova masáž

    V České republice už nabízí výuku Dornovy metody a Breussovy masáže větší množství subjektů. Chtěla bych upozornit případné zájemce na to, že naprostá většina z nich NEMÁ AKREDITACI a vyučuje Dornovu metodu na základě absolvování jednoho základního semináře; nemá potřebné vzdělání a praxi. Akreditaci může člověk získat pouze u svého učitele, který jej několik let vedl a je podložena také několikaletou praxí. Informujte se na délku praxe daného lektora!
    Dornova metoda PLUS je vhodná stejnou měrou pro fyzioterapeuty, maséry a lékaře, ale je ideální pro zájemce a postižené bez jakéhokoliv odborného vzdělání. Semináře jsou tedy pro všechny, kteří mají zájem, tak jak to praktikoval autor Dornovy metody - pan Dieter Dorn.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00