Jak na věc


metoda per partes příkad

Masérský kurz - Dornova metoda a Breussova masáž - přehled aktuálních termínů:

    Studoval  tuto techniku v mezinárodním centru pro Dornovu metodu a Breussovu masáž v Německu. Zde také vykonával svou asistentskou praxi. Pravidelně se zúčastňuje specializovaných seminářů, sympózií, veletrhů a konzultuje své teoretické i praktické zkušenosti s předními odborníky. Dlouhodobě se věnoval studiu medicíny, vyučoval anatomii na lékařské fakultě. Dornova metoda patří již po několik let mezi jeho nejuznávanější a nejvyhledávanější masérské kurzy. Studenti si především cení jeho odbornosti, profesionality, trpělivého a přátelského přístupu.


Masérský kurz Dornova metoda - garance úspěšnosti:

    U EduSpy jsem již absolvoval maserský kurz a Breussovu masáž vždy s maximální spokojeností. Tyto kurzy ve mně probudily hlubší zájem o Dornovu metodu a Breussovu masáž a další kurzy. EduSpa byla jasnou volbou. Kurz Dornovy metody a Breussovy masáže jsem absolvoval 29.-30.3.2016 v Praze pod vedením Roberta. Dobře jsem udělal. Robert je opravdový odborník v oboru, jeho znalosti a zkušenosti přesahují rámec anatomie a masáží. Je to úžasný, skromný, přátelský a vždy usměvavý člověk s obrovským rozhledem. Na kurzu jsem se dozvěděl a naučil spoustu nových věcí, pod odborným vedením jsem napravoval všechny klouby, které jen šly. Velmi oceňuji, že Robert každému studentovi na vlastní kůži ukázal konkrétní pohyb a tlak u napravování daného kloubu. Na vlastní oči jsem viděl a také jsem si vyzkoušel, jak snadno a šetrně se během chvíle dá napravit rozdílná délka dolních končetin a jak vracet klouby do svých původních pozic. Jako vždy i zde byla přátelská atmosféra, všechno se vysvětlilo a nikam s
    Ahoj, absolvovali jsme s manželkou kurz Dornovy metody v Brně 8-9.4 2016. Jelikož už jsem pár kurzů absolvoval, mohu srovnávat. Pod vedením Roberta byl kurz naprosto skvělý, velice ,,výživný,, a už se těšíme na Dornovku 2. Mockrát děkujeme a těšíme se.
    Ahojky. Teď v pondělí a v úterý jsem absolvovala další z kurzů v EduSpa. Jako vždy to byl neskutečný zážitek. Robert je úžasný jako lektor i jako člověk. Jeho nadšení a zapálení pro masáže se hned tak nevidí. Vše perfektně vysvětlí a ukáže. Mluví potichu a všichni mu naslouchají. Kdybych neviděla úspěchy Dornovy Metody na vlastní oči a tělo, tak ani nevěřím. Těším se na další kurzy, které mě čekají.


Masérský kurz Dornova metoda - co si vzít s sebou:

    Dobrý den, dne 7.-8.1.2012 jsem u vás absolvovala kurz Dornova metoda a Breusova masáž a to s maximální spokojeností u vašeho výborného lektora Roberta. Veškeré informace byly profesionální a podané jasnou, srozumitelnou formou, od teorie až po prakticku část. Příklady z praxe Dornovy metody byly cenné pro představu, co všechno se touto metodou dá překvapivě řešit. Velmi chválím také skvělou organizaci, kdy jsme během 2 dnů zvládli probrat maximum toho, co bylo potřeba a to v klidu a za příjemné atmosféry. S chutí se budu účastnit vašich dalších kurzů a vřele všem doporučím.
    V říjnu jsem absolvovala kurz Dornova metoda pod vedením Roberta. Úžasný kurz a skvělý lektor. Robert je pro mne velkou inspirací nejen v prováděných terapiích, ale i v jeho postoji k životu. Velmi děkuji. Super atmosféra.
    Milý Roberte, Dornovka je už druhý kurz ,který jsem měla tu čest absolvovat pod tvojí lektorskou taktovkou a vřele doporučuji všem, kteří chtějí pomoct nejen sobě, ale i bližnímu svému. Ještě jednou vřelý dík :o))
    27. a 28.3 jsem se zúčastnila kurzu Dornova metoda I. a Breussova masáž pod vedením Roberta a musím říct, že jsem opravdu velmi nadšena. Kurz ve všech směrech daleko předčil má očekávání. Především musím vyzdvihnout odborné znalosti z anatomie a fyziologie a milý profesionální přístup. Velmi děkuji a těším se na další kurz :)
    Masérský kurz je ukončen odborným certifikátem o absolvování kurzu Dornova metoda a Breussova masáž. Certifikát má mezinárodní platnost, rádi Vám jej vystavíme také v německé či anglickém jazyce.


Masérský kurz Dornova metoda - cena:

    Na začátku září jsem absolvoval kurz Dornovy metody, který byl naprosto úžasný a velice obsáhlý. V čem úžasný? V tom, jak srozumitelně a efektivně Robert předává své zkušenosti. V klidu, pečlivě vše vysvětlí, ukáže, každý dotaz zodpoví a nic neopomene. Informací bylo tolik, že už první den jsem byl rozhodnutý kurz si zopakovat...Po dvou měsících kurz opakuji a na tom stejném kurzu se dovídám nové věci. Je to naprosto perfektní. Děkuji, Roberte... Mimochodem, pokud někdo váhá, jestli tuto metodu zařadí do repertoáru svých služeb, tak mohu jen sám za sebe říci, že za ty dva měsíce, kdy ji praktikuji, se mi na ni vrací a nabalují klienti a dnes díky ní mám asi 80% klientů, kteří mi chodí opakovaně každý týden nebo dva. Věřím, že za další dva měsíce už to bude 100% klientů.
    Rád bych poděkoval a doporučil vynikající kurz Dornovy a Breussovy masáže, který jsem absolvoval v červenci 2016 pod vedením Roberta. Díky Roberte za profesionální přístup, cenné zkušenosti, rady a pozitivní energii. Všem vřele doporučuji, pokud se chcete profesně posunout dál nebo sebevzdělat.
    O víkendu 27.-28.2. jsem absolvovala kurz Dornovy metody s vynikajícím lektorem Robertem. Jeho přístup byl úžasný, byl velmi trpělivý, vše vysvětlil, byl ochotný diskutovat na různá témata. Jeho znalosti jsou neuvěřitelné. Hluboce smekám před tímto člověkem a již pokukuji na jaký kurz bych se přihlásila :) Roberte, DÍKY!
    Chtěla bych poděkovat Robertovi za výuku Dornovy metody. Mám za sebou rok praxe a pomohla jsem touto metodou několika lidem, kteří měli jít na operaci zad. Ještě jednou děkuji za příjemný a profesionální přístup při výuce. Začínají za mnou chodit i lidé, kterým nepomohou rehabilitace a lázně.


Masérský kurz Dornova metoda - co se naučíte:

    Ahoj všichni!!! 26.-27.11. jsem se zúčastnila kurzu Dornova metoda pod vedením Roberta. Úžasně strávené dny plné cenných informací. Byla a jsem z kurzu nadšená. Na všech, co můžu, nadšeně praktikuji nasbírané vědomosti. Robert je skvělý lektor, který se jen tak nevidí. Děkuji!!!! Těším se na další kurz.
    Dne 9. a 10. prosince jsem se zúčastnila kurzu Dornova metoda a Breussova masáž. Bylo to úžasné, báječné a skvělé, protože přesně takový je Robert, který nám předával své vědomosti a zkušenosti. Nedostává se mi slov díků a uznání :o)a těším se na další kurzy, které hodlám v EduSpa absolvovat. Všem doporučuji, aby si něco takového vyzkoušeli :o).
    Ráda bych touto cestou poděkovala Robertovi za skvělý kurz Dornovy metody, který jsem absolvovala v březnu 2016. Jsem nadšena jeho profesionálním a vstřícným přístupem, přátelskou atmosférou, množstvím informací o které se s námi podělil...rozhodně se ráda vrátím na další kurz. DĚKUJI!!!


Masérský kurz - Dornova metoda a Breussova masáž

    Na kurz Dornovky a Breussovy masáže jsem se těšila, ale to, co přišlo, naprosto předčilo mé očekávání..:-) Tolik pozitivní energie a motivace jako tady za dva dny, jsem nezažila snad dohromady za celou svou (dlouhou) školní docházku! Robert je skvělý lektor, člověk a profík ve svém oboru. Hlavně jsem ocenila, že se nám snažil předat zkušenosti a vědomosti i nad rámec kurzu. Ne jen naučit to, co si člověk zaplatil a šmitec, jako to občas chodí jinde. I po půl roce mé nadšení při vzpomínce na kurz trvá a já se těším na další! Díky moc! :-))
    Děkuji za kurz Dornovy metody, kterého jsem se v březnu 2018 zúčastnila. Všechny vaše kurzy jsou pro mě velkým přínosem a těším se z toho, že velice pomáhají všem mým klientům. Děkuji za tuto možnost, děkuji za Vaši práci i laskavý přístup.
    Dnes jsem dokončila kurz Dornova metoda a Breussova masáž v Plzni. Vše bylo úplně super. Nejen, že jsem se toho hodně naučila, ale byl to i skvělý relax. Pokud se chcete něco přiučit a ještě si vyčistit hlavu od všedních problémů, určitě navštivte nějaký kurz.


Masérský kurz Dornova metoda - lektor:

    Chtěla bych poděkovat za kurz Dornova metoda a Breussova masáž. Pochopila jsem, že některé zdravotní problémy nemusí člověk s sebou životem vláčet, ale je od nich snadná pomoc, jen je potřeba tomu rozumět :-). Myslím, že něco takového chybí v základním vzdělání, spolu s výukou z čeho se skládá naše tělíčko by mělo být zařazeno i to, jak se o něj postarat, případně mu pomoci! Robertovi patří velký dík za otevřený a lidský přístup nejen v rámci masáží, ale i ve snaze pomoci radami všeho druhu lidem, kteří začínají...Chcete-li se něco naučit pod profesionálním vedením, poznat skvělé lidičky a cítit se opravdu příjemně, přijďte na kurz :-)
    Kurz Dornovy metody pod vedením Roberta jsem absolvovala 17-18.2.2016. Dozvěděli jsme se mnoho zajímavých informací a rad z praxe. Robert je úžasný lektor, kterého opravdu nic nezaskočí a dokáže si poradit snad ze vším. Děkují moc a těším se na pokračování.
    Chcete-li navíc umět účinně ošetřit klouby a zbavit Vaše klienty bolesti zad, pak je pro Vás masérský kurz Dornova metoda tou nejlepší volbou. Osvojíte si také techniku regenerace páteře, porozumíte příčinám vzniku skoliózy a dokážete nabídnout možnosti její nápravy.


Maserske-kurzy.cz - regenerace těla i duše

    Dobrý den, absolvovala jsem kurz Dornovy metody a Breussovy masáže pod vedením Roberta. Dobře jsem udělala. Robert je opravdový odborník v oboru, jeho znalosti a zkušenosti přesahují rámec anatomie a masáží. Je to úžasný, skromný, přátelský a vždy usměvavý člověk s obrovským rozhledem. Na kurzu jsem se dozvěděla a naučila spoustu nových věcí, pod odborným vedením jsem napravovala všechny klouby, které jen šly. Velmi oceňuji, že Robert každému studentovi na vlastní kůži ukázal konkrétní pohyb a tlak u napravování daného kloubu. Na vlastní oči jsem viděla a také jsem si vyzkoušela, jak snadno a šetrně se během chvíle dá napravit rozdílná délka dolních končetin a jak vracet klouby do svých původních pozic. Byla zde přátelská atmosféra, všechno se vysvětlilo a nikam se nespěchalo. Velice doporučuji. P.S Díky moc
    Ahoj, zdravím všechny. O víkendu 21.1.-22.1. jsem absolvovala kurz "Dornova metoda a Breussova masáž". Jsem přímo nadšená tímto kurzem a hlavně přístupem lektora Roberta. Je to opravdu skvělý člověk, milý, trpělivý a se srdcem na svém místě. Chtěla bych mu poděkovat za vše, co nás naučil. Září z něj pozitivní energie a umí naladit příjemnou atmosféru. Mohu všem doporučit a těším se na další kurzy.
    Dobrý den, v srpnu jsem absolvovala kurz Dornova metoda I. a Breussova masáž. Měla jsem možnost porovnat různé přístupy k této úžasné metodě. Roberta, jako skvělého profesionála, mohu vřele doporučit. DĚKUJI :-). Věřím, že se brzy objevím na nějakém z dalších kurzů. Zatím jsme byla vždy velmi spokojena. Jen tak dál.
    Ahoj, 4.-5.5. jsem v Praze absolvovala kurz Dornovy metody u Roberta. Děkuji Robertovi za profesionální přístup, za skvělý zážitek z výuky úžasné metody, za dobrou náladu a fajn skupinu, co se sešla! Doporučuji!


Masérský kurz Dornova metoda - rozsah, začátek, místo konání:

    Mluvím za 4rehabky, které byly naprosto nadšené průběhěm i obsahem kurzu Dornova metoda. Děkujeme Robertovi za jeho skvělý přístup. Vše co jsme se naučily bude velmi přínosné pro naši dětskou klientelu i pro nás samotné. Děkujeme moc a doporučeje všem, slovy se to vyjádřit nedá, tak jděte na kurz!
    Dornova metoda je jednoduchá, naučit se ji používat zvládne každý z Vás. Již během první návštěvy dokážete Vašemu klientovi výrazně pomoci a získáte tak spokojeného zákazníka.
    Děkujeme za dva příjemně strávené dny v Hradci Králové, kde jsme se zúčastnily kurzu Dornova metoda a Breussova masáž. Velké dík patří lektorovi Robertovi, který nás kurzem odborně provedl a byl nám nápomocen na každém kroku. Všem, kteří o kurzu uvažují, doporučujeme.
    Dobrý den, Roberte, koncem března 2012 jsem se zúčastnila kurzu Dornovy metody a Breussovy masáže v Hradci Králové spolu se svým přítelem, panem Františkem Koubou. Chci dodatečně poděkovat za nás oba za velmi kvalitní výuku a Tvůj vysoce profesionální a laskavý přístup ke všem zúčastněným. Rozhodně budeme nadále využívat vaší nabídky a absolvovat další kurzy. Srdečně zdravím a přeji hodně úspěchů v další činnosti.


Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00