Jak na věc


metoda per partes příkad

Masérský kurz - Dornova metoda a Breussova masáž

    Moc bych chtěla poděkovat a zároveň doporučit kurz Dornova metoda a Breussova masáž. Minulý víkend jsem ho absolvovala v Praze pod vedením skvělého lektora Roberta. Jeho trpělivost, empatie a pozitivní přístup k nám všem byl bonus k samotné technice, ze které jsem unesena. Masíruji od roku 2000 a po kurzech, které jsem absolvovala (masér, lymfodrenáže, reflexní masáže, hawai lomi lomi, horké kameny...) jsem měla pocit, že je určitě nějaká technika, která bude takovou třešničkou na dortu... a je! Za to moc děkuji a teď hlavně do praxe a pilovat. Mějte se krásně, plno pozitivních lidiček okolo sebe... a na viděnou.
    Díky EduSpa teamu jste super!!!11.a 12.5 jsem absolovovala kurz Dornova metoda. Moc děkuji Robertovi ze úžasné 2 dny a za vše co nás naučil. Všem vřele doporučuji tímto kurzem projít. Je to neuvěřitelné, co vše se dá touto metodou dokázat. Díky Roberte.
    Absolvovala jsem dvoudenní kurz Dornovy metody a Breussovy masáže v Plzni s Robertem a bylo to pro mě opravdu velmi přínosné, dozvěděla jsem se spoustu informací, které budou přínosné klientům v mém masérském studiu a budu opravdu schopná vše. co jsem se zde naučila, uvést do své praxe. Atmosféra byla úžasná a příjemná a všechny mé otázky - i ty odborného charakteru Robert beze zbytku zodpověděl. Už se těším na další kurzy.


Masérský kurz Dornova metoda - cena:

    Dobrý den, dne 24.-25.9.2016 jsem absolvoval kurz Dornovy metody v Plzni, pod vedením Roberta Al Aref. Na slova chvály je EduSpa jistě již zvyklá, a já nemíním psát nic jiného. Také budu pět chválu na profesionálitu a kvalitu kurzu. Navíc se budu opakovat, ale Robert je lektor s velkým "L". Profesionál, osobnost a člověk, který svým přístupem naučí co je třeba, ale pro mne byl daleko větší motivací!! Jeho životní postoj a filozofie se mi stala inspirací. Bylo mi ctí se s ním seznámit. Odnesl jsem si z kurzu totiž o mnoho více než jen osvojení Dornovy metody. Děkuji!
    Tímto bych chtěla doporučit víkendový kurz Dornovy metody pod příjemným a profesionálním vedením Roberta, který je člověk na správném místě. Děkuji mu.
    Dobrý den, právě jsem absolvovala kurz Dornovy metody s Breussovou masáží. Velmi děkuji za skvělé dva dny, kdy nám Robert předával své neuvěřitelné znalosti a radil nejen na poli odborném, ale i podnikatelském. Určitě vše využiji ve své praxi. Znovu jsem si uvědomila, že vím, že nic nevím, což je určitě potřebná motivace pro další sebevzdělávání. Takže díky Robertovi i celé partě zúčastněných.
    Dobrý den, tento víkend jsem absolvovala kurz Dornova metoda I, pod vedením Roberta. Roberte díky za vše. Za Tvoji profesionalitu, za Tvůj přístup k nám, studentům, za Tvoji empatii, trpělivost a smysl pro humor. Těším se na Dornovu metodu II a nejen na ni, jelikož se kurzy u EduSpa staly pro mě "drogou" a můžou za to především skvělí lektoři. Takže ahoj na dalších kurzech.


Masérský kurz Dornova metoda - lektor:

    Ahoj, absolvovala jsem kurzy Dornova metoda& Breussova masáž, Kineziotaping I.a II. a jsem nadšená z přístupu lektorů, kteří mě naučili vše základní a ještě něco navíc. Robert i Kamil jsou skvělí lektoři a já se díky nim cítila příjemně uvolněně, což se mi na některých kurzech nestává. Všem mohu vřele doporučit :-)
    V termínu 10. - 11.04. jsem se zúčastnila kurzu Breussova masáž a Dornova metoda. Robert byl úžasný, na každou naši otázku znal odpověď, milý, trpělivý a hodně nás toho naučil. Moc děkuji a těším se na další kurz.
    Kurz Dornovy metody a Breussovy masáže předčil má očekávání - špičková úroveň, profesionální zajištění, vysoká odborná úroveň lektora Roberta s příjemným a empatickým vystupováním, dávají tomuto kurzu zcela mimořádný level v oblasti vzdělávání.


Masérský kurz Dornova metoda - rozsah, začátek, místo konání:

    Dobrý den, absolvovala jsem kurz Dornovy metody a Breussovy masáže pod vedením Roberta. Dobře jsem udělala. Robert je opravdový odborník v oboru, jeho znalosti a zkušenosti přesahují rámec anatomie a masáží. Je to úžasný, skromný, přátelský a vždy usměvavý člověk s obrovským rozhledem. Na kurzu jsem se dozvěděla a naučila spoustu nových věcí, pod odborným vedením jsem napravovala všechny klouby, které jen šly. Velmi oceňuji, že Robert každému studentovi na vlastní kůži ukázal konkrétní pohyb a tlak u napravování daného kloubu. Na vlastní oči jsem viděla a také jsem si vyzkoušela, jak snadno a šetrně se během chvíle dá napravit rozdílná délka dolních končetin a jak vracet klouby do svých původních pozic. Byla zde přátelská atmosféra, všechno se vysvětlilo a nikam se nespěchalo. Velice doporučuji. P.S Díky moc
    Dobrý den, děkuji za úžasný víkend s Robertem - Dornova metoda a Breussova masáž dne 8.9.-.9.9.2018 v Plzni. Profesionální přístup, neuvěřitelné znalosti z mnoha i jiných oborů než jsou masáže, příjemné vystupování. Kurzy EduSpa jsou pro mne jednoznačně NEJ. EduSpa změnilo můj život k lepšímu. Konečně dělám něco, co má smysl a hloubku. DĚKUJI :-)
    Dne 21.-22.1.2012 jsem absolvovala kurz Dornova metoda a Breussova masáž pod vedením lektora Roberta. Jsem velice spokojena a těším se až začnu používat nabyté vědomosti v praxi. Robert je nejen profesionál, ale také skvělý člověk. Moc děkuji a těším se na další kurzy.
    Dobrý den, poslední prázdninový víkend jsem byla na kurzu - Dornova metoda.Byla jsem nadšena, chtěla bych moc poděkovat báječnému lektorovi za vytvoření pohody a příjemné atmosféry a všem úžasným lidičkám, s kterými jsem se tam setkala . Byl to RELAXAČNÍ VÍKEND A SUPER ZÁŽITEK, DĚKUJI MOC VD)))


Masérský kurz - Dornova metoda a Breussova masáž - přehled aktuálních termínů:

    Dobrý den, v předešlém víkendu jsem absolvovala kurz Dornovy metody pod vedením super lektora Roberta. Musím říci, že jsem již byla i na kurzu u jiného lektora, ale tenhle byl i s Latinou... to mě úplně unáší :-) Jsem moc spokojená a těším se na jiné kurzy, které hodlám absolvovat pod jeho vedením. Ještě jednou děkuji moc.
    Na začátku září jsem absolvoval kurz Dornovy metody, který byl naprosto úžasný a velice obsáhlý. V čem úžasný? V tom, jak srozumitelně a efektivně Robert předává své zkušenosti. V klidu, pečlivě vše vysvětlí, ukáže, každý dotaz zodpoví a nic neopomene. Informací bylo tolik, že už první den jsem byl rozhodnutý kurz si zopakovat...Po dvou měsících kurz opakuji a na tom stejném kurzu se dovídám nové věci. Je to naprosto perfektní. Děkuji, Roberte... Mimochodem, pokud někdo váhá, jestli tuto metodu zařadí do repertoáru svých služeb, tak mohu jen sám za sebe říci, že za ty dva měsíce, kdy ji praktikuji, se mi na ni vrací a nabalují klienti a dnes díky ní mám asi 80% klientů, kteří mi chodí opakovaně každý týden nebo dva. Věřím, že za další dva měsíce už to bude 100% klientů.
    Měla jsem to potěšení absolvovat kurzy Dornova metoda a Breussova masáž, masáž obličeje lávovými kameny pod vedením Roberta...Byla to pro mě opět neobyčejně povznášející, hodnotná zkušenost. Děkuji.


Masérský kurz Dornova metoda - co se naučíte:

    Chtěla bych poděkovat Robertovi za výuku Dornovy metody. Mám za sebou rok praxe a pomohla jsem touto metodou několika lidem, kteří měli jít na operaci zad. Ještě jednou děkuji za příjemný a profesionální přístup při výuce. Začínají za mnou chodit i lidé, kterým nepomohou rehabilitace a lázně.
    Dobrý den, zúčastnila jsem se kurzu Dornova metoda a Breussova masáž s Robertem. Není potřeba opakovat pochvaly, které tady má - chci jen říct, že vše je pravda a že je to člověk na správném místě !
    Ahoj všem, absolvovala jsem kurz: Dornovka a Breussova masáž. Úžasný. Pod vedením skvělého lektora Roberta. Při masážích zařazuji Dornovku, Kranio a klasiku. Doporučuji a zdravím do Ostravy z Jižních Čech a všechny fajn lidičky z kurzu 27 a 28 ledna.
    Absolvovala jsem kurz Dornovy metody ve dnech 1. - 2.12. v Praze. Instruktor Robert na kurzu zajistil skvělou atmosféru a předal nám všem mnoho svých osobních zkušeností, které jsme měli možnost ihned vyzkoušet v praxi. Kurz všem doporučuji.


Masérský kurz Dornova metoda - garance úspěšnosti:

    Na kurz Dornovky a Breussovy masáže jsem se těšila, ale to, co přišlo, naprosto předčilo mé očekávání..:-) Tolik pozitivní energie a motivace jako tady za dva dny, jsem nezažila snad dohromady za celou svou (dlouhou) školní docházku! Robert je skvělý lektor, člověk a profík ve svém oboru. Hlavně jsem ocenila, že se nám snažil předat zkušenosti a vědomosti i nad rámec kurzu. Ne jen naučit to, co si člověk zaplatil a šmitec, jako to občas chodí jinde. I po půl roce mé nadšení při vzpomínce na kurz trvá a já se těším na další! Díky moc! :-))
    Absolvovala jsem tento víkend kurz Dornovy a Breussovy masáže pod vedením Roberta. Jeho odbornost ve výkladu, v anatomii i profesionalita v každém směru, předčila mé očekávání. Je to člověk na svém místě, který je vzdělaný, trpělivý, přátelský a umí pracovat s lidmi. Jeho přístup, postoj k lidskému tělu je na velice profesionální úrovni a myslím, že má za sebou dlouholetou praxi a hodně spokojených klientů. Robertovi děkuji za úžasný kurz!
    Kurzy EduSpa v Plzni velmi doporučuji. Tyto kurzy mají velmi kvalitní lektory, kteří Vám dají opravdu hodně. O víkendu jsem se zúčastnila dalšího kurzu a to Dornovy metody pod vedením Roberta, byl to úžasný, nadstandartní kurz. Moc za celou skupinku děkuji a příště se těším na další.


Maserske-kurzy.cz - regenerace těla i duše

    Ve dnech 3.-4.11. jsem absolovovala kurz Dornova metoda a Breussova masáž v Brně pod vedením zkušeného lektora Roberta a byla jsem velice spokojená. Kurz byl obsahově pestrý a myslím, že každý z účastníků se naučil díky Robertovi lépe vnímat svoje tělo, ale také pohyb a s pomocí Dornovy metody odstranit jednoduchým způsobem svoje problémy.
    Rád bych poděkoval a doporučil vynikající kurz Dornovy a Breussovy masáže, který jsem absolvoval v červenci 2016 pod vedením Roberta. Díky Roberte za profesionální přístup, cenné zkušenosti, rady a pozitivní energii. Všem vřele doporučuji, pokud se chcete profesně posunout dál nebo sebevzdělat.
    Dobrý den, dne 7.-8.1.2012 jsem u vás absolvovala kurz Dornova metoda a Breusova masáž a to s maximální spokojeností u vašeho výborného lektora Roberta. Veškeré informace byly profesionální a podané jasnou, srozumitelnou formou, od teorie až po prakticku část. Příklady z praxe Dornovy metody byly cenné pro představu, co všechno se touto metodou dá překvapivě řešit. Velmi chválím také skvělou organizaci, kdy jsme během 2 dnů zvládli probrat maximum toho, co bylo potřeba a to v klidu a za příjemné atmosféry. S chutí se budu účastnit vašich dalších kurzů a vřele všem doporučím.


Masérský kurz Dornova metoda - co si vzít s sebou:

    Dne 7.1-8.1.2012 jsem se zúčastnila kurzu Dornova metoda. Jsem maximálně spokojena s lektorem Robertem. Vše umí dobře vysvětlit, naučit, má k lidem hodně blízko, váží si jich a všechny bere stejně. Učí srdcem a s láskou. My to víme a proto ho máme tak rádi a obdivujeme, vážíme si jeho práce. Byla krásná atmosféra při Breussově masáži a celé dva dny. Je člověk na správném místě a tak to má být. Každého z nás by práce měla bavit a měli bychom ji dělat s láskou, pak nám jde vše lépe. Robert mi srovnal délku nohy, měla jsem ji delší o 1 a půl cm. Jsem moc ráda za to a že v této metodě jsou vidět zdravotní úspěchy hned. Je to jak rychlý zázrak. Všem tuto metodu doporučuji se naučit. Klienti ocení rychlý způsob uzdravení v zásadním zdravotním problému. Děkuji. S úctou k Robertovi a přeji hodně světla.
    Studoval  tuto techniku v mezinárodním centru pro Dornovu metodu a Breussovu masáž v Německu. Zde také vykonával svou asistentskou praxi. Pravidelně se zúčastňuje specializovaných seminářů, sympózií, veletrhů a konzultuje své teoretické i praktické zkušenosti s předními odborníky. Dlouhodobě se věnoval studiu medicíny, vyučoval anatomii na lékařské fakultě. Dornova metoda patří již po několik let mezi jeho nejuznávanější a nejvyhledávanější masérské kurzy. Studenti si především cení jeho odbornosti, profesionality, trpělivého a přátelského přístupu.
    Dobrý den, dne 24.-25.9.2016 jsem se zúčastnil kurzu - Dornova metoda v Plzni. Kurz byl velice přínosný, zajímavý a byl veden velkým sympaťákem a odborníkem Robertem Al Arefem. Po jeho absolvování jsem ihned dostal chuť se zúčastnit dalšího kurzu. Toto své předsevzetí splním ihned, jak to dovolí čas - jsem zaměstnán.


Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00