Jak na věc


metoda per partes příkad

Masérský kurz Dornova metoda - cena:

    Dobrý den, Roberte, koncem března 2012 jsem se zúčastnila kurzu Dornovy metody a Breussovy masáže v Hradci Králové spolu se svým přítelem, panem Františkem Koubou. Chci dodatečně poděkovat za nás oba za velmi kvalitní výuku a Tvůj vysoce profesionální a laskavý přístup ke všem zúčastněným. Rozhodně budeme nadále využívat vaší nabídky a absolvovat další kurzy. Srdečně zdravím a přeji hodně úspěchů v další činnosti.
    Ahoj všichni!!! 26.-27.11. jsem se zúčastnila kurzu Dornova metoda pod vedením Roberta. Úžasně strávené dny plné cenných informací. Byla a jsem z kurzu nadšená. Na všech, co můžu, nadšeně praktikuji nasbírané vědomosti. Robert je skvělý lektor, který se jen tak nevidí. Děkuji!!!! Těším se na další kurz.
    O víkendu jsem absolvovala kurz Dornovy metody a jsem nadšená profesionálním a lidským přístupem Roberta a vůbec formou výuky. Mám za sebou již několik kurzů u EduSpa a tento určitě nebyl poslední. Opět mi rozšířil obzory a dovednosti, které mohu použít u svých klientů a tak jim ještě více pomoci při potížích. Děkuji Roberte.
    Děkuji za výborný víkendový kurz Dornovy metody a Breussovy masáže. Robert je výborný lektor a profesionál. Jsem si jistá, že nové dovednosti a poznatky v praxi využiji. Posílám jen samá dobrá přání :-)


Masérský kurz Dornova metoda - co se naučíte:

    Dobrý den, poslední prázdninový víkend jsem byla na kurzu - Dornova metoda.Byla jsem nadšena, chtěla bych moc poděkovat báječnému lektorovi za vytvoření pohody a příjemné atmosféry a všem úžasným lidičkám, s kterými jsem se tam setkala . Byl to RELAXAČNÍ VÍKEND A SUPER ZÁŽITEK, DĚKUJI MOC VD)))
    Dornova metoda se stala pro mnoho lidí, fyzioterapeutů i lékařů, převratným způsobem, jak pomoci Těm, na kom jim záleží a ukázat jim tak cestu ke zdraví a spokojenosti. I Vy máte možnost přihlásit se na náš masérský kurz a naučit se novou techniku, která Vám pomůže jak v osobním, tak v profesním životě.
    Chtěla bych poděkovat za kurz Dornova metoda a Breussova masáž. Pochopila jsem, že některé zdravotní problémy nemusí člověk s sebou životem vláčet, ale je od nich snadná pomoc, jen je potřeba tomu rozumět :-). Myslím, že něco takového chybí v základním vzdělání, spolu s výukou z čeho se skládá naše tělíčko by mělo být zařazeno i to, jak se o něj postarat, případně mu pomoci! Robertovi patří velký dík za otevřený a lidský přístup nejen v rámci masáží, ale i ve snaze pomoci radami všeho druhu lidem, kteří začínají...Chcete-li se něco naučit pod profesionálním vedením, poznat skvělé lidičky a cítit se opravdu příjemně, přijďte na kurz :-)


Masérský kurz Dornova metoda - co si vzít s sebou:

    Dobrý den, tento víkend jsem absolvovala kurz Dornova metoda I, pod vedením Roberta. Roberte díky za vše. Za Tvoji profesionalitu, za Tvůj přístup k nám, studentům, za Tvoji empatii, trpělivost a smysl pro humor. Těším se na Dornovu metodu II a nejen na ni, jelikož se kurzy u EduSpa staly pro mě "drogou" a můžou za to především skvělí lektoři. Takže ahoj na dalších kurzech.
    Dobrý den, po absolvování kurzu v únoru 2016: Dornova metoda s Breussova masáž bych touto cestou ráda poděkovala Robertovi za úžasné dva dny, ve kterých nám předal nekonečně mnoho odborných znalosti a zároveň nám poradil i v podnikatelské sféře. Dovoluji si konstatovat, že toto školení bylo nejlepší, které jsem doposud absolvovala. Všem, kteří se chtějí nadále vzdělávat, vřele doporučuji a přeji masérské štěstíčko.
    Ahoj. Zůčastnila jsem se kurzu Dornovy metody poprvé a musím to všem doporučit. Z kurzu jsem jela domu oba dva dny nadšená. Chci Robertovi poděkovat za příjemnou atmosféru na kurzu. Moc děkuji,
    27. a 28.3 jsem se zúčastnila kurzu Dornova metoda I. a Breussova masáž pod vedením Roberta a musím říct, že jsem opravdu velmi nadšena. Kurz ve všech směrech daleko předčil má očekávání. Především musím vyzdvihnout odborné znalosti z anatomie a fyziologie a milý profesionální přístup. Velmi děkuji a těším se na další kurz :)


Masérský kurz - Dornova metoda a Breussova masáž

    Ahoj, zdravím všechny. O víkendu 21.1.-22.1. jsem absolvovala kurz "Dornova metoda a Breussova masáž". Jsem přímo nadšená tímto kurzem a hlavně přístupem lektora Roberta. Je to opravdu skvělý člověk, milý, trpělivý a se srdcem na svém místě. Chtěla bych mu poděkovat za vše, co nás naučil. Září z něj pozitivní energie a umí naladit příjemnou atmosféru. Mohu všem doporučit a těším se na další kurzy.
    Díky EduSpa teamu jste super!!!11.a 12.5 jsem absolovovala kurz Dornova metoda. Moc děkuji Robertovi ze úžasné 2 dny a za vše co nás naučil. Všem vřele doporučuji tímto kurzem projít. Je to neuvěřitelné, co vše se dá touto metodou dokázat. Díky Roberte.
    Mluvím za 4rehabky, které byly naprosto nadšené průběhěm i obsahem kurzu Dornova metoda. Děkujeme Robertovi za jeho skvělý přístup. Vše co jsme se naučily bude velmi přínosné pro naši dětskou klientelu i pro nás samotné. Děkujeme moc a doporučeje všem, slovy se to vyjádřit nedá, tak jděte na kurz!
    O víkendu 7-8.4.2018 jsem absolvovala kurz Dornova metoda a Breussova masáž pod vedením Roberta. Můžu všem vřele doporučit - příjemná atmosféra, skvělá parta, profesionální přístup a mnoho neocenitelných informací. Těším se na další kurz! ;)


Masérský kurz - Dornova metoda a Breussova masáž - přehled aktuálních termínů:

    Dobrý den, absolvovala jsem kurz Dornovy metody a Breussovy masáže pod vedením Roberta. Dobře jsem udělala. Robert je opravdový odborník v oboru, jeho znalosti a zkušenosti přesahují rámec anatomie a masáží. Je to úžasný, skromný, přátelský a vždy usměvavý člověk s obrovským rozhledem. Na kurzu jsem se dozvěděla a naučila spoustu nových věcí, pod odborným vedením jsem napravovala všechny klouby, které jen šly. Velmi oceňuji, že Robert každému studentovi na vlastní kůži ukázal konkrétní pohyb a tlak u napravování daného kloubu. Na vlastní oči jsem viděla a také jsem si vyzkoušela, jak snadno a šetrně se během chvíle dá napravit rozdílná délka dolních končetin a jak vracet klouby do svých původních pozic. Byla zde přátelská atmosféra, všechno se vysvětlilo a nikam se nespěchalo. Velice doporučuji. P.S Díky moc
    Moc bych chtěla poděkovat a zároveň doporučit kurz Dornova metoda a Breussova masáž. Minulý víkend jsem ho absolvovala v Praze pod vedením skvělého lektora Roberta. Jeho trpělivost, empatie a pozitivní přístup k nám všem byl bonus k samotné technice, ze které jsem unesena. Masíruji od roku 2000 a po kurzech, které jsem absolvovala (masér, lymfodrenáže, reflexní masáže, hawai lomi lomi, horké kameny...) jsem měla pocit, že je určitě nějaká technika, která bude takovou třešničkou na dortu... a je! Za to moc děkuji a teď hlavně do praxe a pilovat. Mějte se krásně, plno pozitivních lidiček okolo sebe... a na viděnou.


Maserske-kurzy.cz - regenerace těla i duše

    Krásný den, ráda bych se podělila o mé pocity z kurzu Dornovy metody pod vedením Roberta Al Arefa. Samozřejmě profesionální přístup, ale co mě nejvíce nadchlo, jak individuálně Robert přistupoval ke každému ze svých žáků. Je to člověk, kterému opravdu záleží na tom, abychom dělali svou práci dobře a profesionálně a byli přínosem pro naše klienty. Taky zdravím všechny zúčastněné 24.-25.1.2015 a přeji hodně úspěchů, bylo mi ctí poznat tak skvělé lidi. Ještě jednou děkuji a těším se na další kurz, vím jistě že to budou lávovky u Roberta :)
    Na začátku září jsem absolvoval kurz Dornovy metody, který byl naprosto úžasný a velice obsáhlý. V čem úžasný? V tom, jak srozumitelně a efektivně Robert předává své zkušenosti. V klidu, pečlivě vše vysvětlí, ukáže, každý dotaz zodpoví a nic neopomene. Informací bylo tolik, že už první den jsem byl rozhodnutý kurz si zopakovat...Po dvou měsících kurz opakuji a na tom stejném kurzu se dovídám nové věci. Je to naprosto perfektní. Děkuji, Roberte... Mimochodem, pokud někdo váhá, jestli tuto metodu zařadí do repertoáru svých služeb, tak mohu jen sám za sebe říci, že za ty dva měsíce, kdy ji praktikuji, se mi na ni vrací a nabalují klienti a dnes díky ní mám asi 80% klientů, kteří mi chodí opakovaně každý týden nebo dva. Věřím, že za další dva měsíce už to bude 100% klientů.


Masérský kurz Dornova metoda - rozsah, začátek, místo konání:

    Absolvovala jsem ve dnech 27.-28.2.2016 kurs Dornovy metody a Breussovy masáže. Už je to druhý můj kurs v EduSpa College. A na tom se nezastavím, budu pokračovat a získávat nové znalosti i dovednosti. Jsem velice nadšená z vysoké kvality, vynikající odbornosti lektorů, skvělého lidského přístupu ke studentům. Cítím se být lepší a sebejistější v praxi maséra jen díky EduSpa. Mnohokrát děkuji za skvělou zkušenost a zvlášť děkuji Robertovi, je to genius a kouzelník.
    Tímto bych chtěla doporučit víkendový kurz Dornovy metody pod příjemným a profesionálním vedením Roberta, který je člověk na správném místě. Děkuji mu.
    Ahoj, 4.-5.5. jsem v Praze absolvovala kurz Dornovy metody u Roberta. Děkuji Robertovi za profesionální přístup, za skvělý zážitek z výuky úžasné metody, za dobrou náladu a fajn skupinu, co se sešla! Doporučuji!
    Na kurzu mají studenti vždy k dispozici odborné pomůcky (model kostry člověka v životní velikosti, anatomický model páteře, vyšetřovací podložky pro mobilizaci pánve, Dornův hřib, dataprojektor pro promítání obrázků, schémat a příkladů z praxe k probírané tématice, třezalkový olej pro Breussovu masáž a další)
    Dobrý den, v předešlém víkendu jsem absolvovala kurz Dornovy metody pod vedením super lektora Roberta. Musím říci, že jsem již byla i na kurzu u jiného lektora, ale tenhle byl i s Latinou... to mě úplně unáší :-) Jsem moc spokojená a těším se na jiné kurzy, které hodlám absolvovat pod jeho vedením. Ještě jednou děkuji moc.


Masérský kurz Dornova metoda - lektor:

    VČERA JSEM SE VRÁTILA Z KURZU DORNOVA METODA. PŘIJELA JSEM SPOKOJENÁ, NADŠENÁ, PLNÁ DOJMU. CHTĚLA BYCH POVZNÉST ROBERTA ZA JEHO PROFESIONÁLNÍ A LIDSKÝ PŘÍSTUP. URČITĚ SE RÁDA ZUČASTNÍM DALŠÍCH KURZU VAŠÍ SPOLEČNOSTI.
    Dobrý den, dne 24.-25.9.2016 jsem absolvoval kurz Dornovy metody v Plzni, pod vedením Roberta Al Aref. Na slova chvály je EduSpa jistě již zvyklá, a já nemíním psát nic jiného. Také budu pět chválu na profesionálitu a kvalitu kurzu. Navíc se budu opakovat, ale Robert je lektor s velkým "L". Profesionál, osobnost a člověk, který svým přístupem naučí co je třeba, ale pro mne byl daleko větší motivací!! Jeho životní postoj a filozofie se mi stala inspirací. Bylo mi ctí se s ním seznámit. Odnesl jsem si z kurzu totiž o mnoho více než jen osvojení Dornovy metody. Děkuji!
    Ráda bych touto cestou poděkovala Robertovi za skvělý kurz Dornovy metody, který jsem absolvovala v březnu 2016. Jsem nadšena jeho profesionálním a vstřícným přístupem, přátelskou atmosférou, množstvím informací o které se s námi podělil...rozhodně se ráda vrátím na další kurz. DĚKUJI!!!


Masérský kurz Dornova metoda - garance úspěšnosti:

    Zúčastnila jsem se ve dnech 21.11-27.11.kurzů v Praze: Výživa podle čínské medicíny s Milanem, Kineziotaping 1,2 s Kamilem a Dornova metoda a Breussova masáž s Robertem. Všechny kurzy probíhaly ve velké pohodě, příjemné atmosféře a byly velice profesionálně vedené! Moc děkuji všem lektorům a můžu jen doporučit !!!
    Kurz Dornova metoda a Breussova masáž v Olomouci bych ocenila jako dornista palcem nahoru :-) Robert je velmi příjemný lektor, který všechny postupy ukázal odborně a velmi oceňuji, že je všechny ukázal na každém z nás. Atmosféra, kterou nastavil již od začátku se nedá jinak popsat než uvolňující a nenásilná. Stejně jako Dornovy metody. Opět jsem se přesvědčila, že kurzy od Edu jsou odborné, profesionální a zároveň příjemné a přátelské. Už teď se těším na Havaj do Hradce :-)
    Dobrý den, 16-17.11. jsem se zúčastnila kurzu Dornova metoda a Breussova masáž. Jsem nadšena a chtěla bych poděkovat báječnému lektorovi Robertovi za krásnou atmosféru a jeho úžasný přístup. Byl to krásný víkend. Určitě se zúčastním dalších kurzů. DĚKUJI MOC.
    Ahoj všem, absolvovala jsem kurz: Dornovka a Breussova masáž. Úžasný. Pod vedením skvělého lektora Roberta. Při masážích zařazuji Dornovku, Kranio a klasiku. Doporučuji a zdravím do Ostravy z Jižních Čech a všechny fajn lidičky z kurzu 27 a 28 ledna.


Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2019
cache: 0048:00:00