Jak na věc


milenecký azyl

Milenecký Azyl BrnoJihomoravský kraj

    Vítáme Vás na stránkách  Mileneckého Azylu 5P. Jsme tady pro Vás otevřeni Non Stop. A kde nás najdete? Milenecký Azyl 5P leží jen pár kroků od náměstí Kinských na Praze 5 - Smíchově, v ulici V lesíčku 8.
    Milenecký Azyl 5P nabízí i příjemné posezení v baru, kde si můžete dopřát alko či nealko občerstvení za příjemné ceny. V případě zájmu, donáška občerstvení na pokoj.Přijďte třeba jen na kávu a pak se uvidí...
    Jedná se zpravidla o soukromý byt nebo soustavu několika bytů či pokojů. Milenecký azyl poskytuje soukromí a intimitu pro milenecké páry nebo skupiny. Milenecké azyly najdeme nejen v centru měst, ale též v klidnějších okolních lokalitách. Milenecký azyl je možné pronajmout na dobu několika hodin nebo dní.
    Jen u nás máte celý prostor  sami pro sebe za naprosto bezkonkurenčně nízkou cenu! Přijďte v páru, ve třech nebo ve skupince přátel, kapacita vířivky i sauny je až pro 6 osob, nikdo jiný Vaše soukromí rušit nebude, tak je jen na Vás a na Vaší fantazii jak využijete čas k odpočinku a relaxaci v Mileneckém Azylu 5P.


Masáže HodonínskoJihomoravský kraj

     Milenecký Azyl - Milenecký Azyl 5P - Milenecký Azyl Praha - Milenecký Azyl na Smíchově - Milenecký Azyl V lesíčku - Azyl pro milenece - VIP Pokoj - Sauna - whirlpool - vířivka - Hodinový Hotel - Hodinový Hotel 5P - Hodinový Hotel Lesíček - Hodinový Hotel Praha - Hodinový Hotel Praha 5 - Hodinový Hotel na Smíchově - Hodinový Hotel a Milenecký Azyl.
    Na druhou stranu, Milenecký azyl není určen výhradně jen milencům! Jsou vítáni i manželé nebo dlouholetí partneři, kteří ovšem upadli do domácího stereotypu.. Právě pro takové dvojice je náš pokoj VIP šitý na míru! Okořeňte si nudný vztah horkou saunou, kde budete jen sami dva stejně jako ve vířivce! Vše ostatní je už jen na Vás, ale nudit se rozhodně nebudete. V každém případě Vaše drahá/ý jistě ocení milý nápad a Váš "zamrzlý" vztah znovu zajiskří! Milenecký Azyl je otevřen všem!
    © 2010-2019 Seznamka69.cz. Všechna práva vyhrazena.SMS platby technicky zajišťuje Xpay.CZ a agmo - Cena SMS je 40 Kč s DPH.Služba je dostupná v sítích Telefonica O2, T-mobile a Vodafone. Infolinka-Xpay: 736760798.Reklamace a řešení problémů s platbou SMS, www.platmobilem.cz
    Atypický pokoj s vlastním sociálním zařízením jen za 250 Kč na hodinu. Jste neustále ve spěchu? Právě Vám se bude náš pokojík líbit..  (upozornění: je menší než ostatní pokoje)


Azyl pro milence SmržovkaLiberecký Kraj

    Nechce se Vám do centra ať už kvuli parkování, velkému provozu nebo kvuli tomu, že Vás někdo uvidí? Právě jste objevili to pravé skryté místo, Milenecký Azyl, kde Vás nikdo nepotká a zaparkujete přímo v ulici před Hodinovým hotelem.
    Milenecké azyly jsou zpravidla luxusně vybavené byty se vším komfortem. Samozřejmostí bývá bohatě zásobený bar, luxusní koupelna s vířivkou a televize s dvd přehrávačem. Kvalitní milenecký azyl nabízí kvalitu, soukromí, anonymitu, čisté a diskrétní prostředí bez rušivých vlivů.
    Jen v Mileneckém Azylu 5P najdete VIP pokoj se saunou a s whirlpoolem! Celý prostor máte jen sami pro sebe, tak je na Vás a Vaší fantazii, jak využijete čas! Obvzláště teď, když je venku zima a brzy se stmívá, Vaše drahá polovička jistě ocení horkou saunu a teplou vířivku!
    Pro rezervaci  pokoje  nebo  VIP pokoje  volejte číslo níže, v kteroukoliv denní či noční hodinu. Dovoláte se přímo na recepci, kde Vám náš personál ochotně poradí a pokoj rezervuje. Protože si náš Milenecký Azyl zakládá na naprosté diskrétnosti, pokoj stačí rezervovat na křestní jméno nebo přezdívku, nemusíte se prokazovat doklady!

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00