Jak na věc


mobilní telefony samsung dotykové levne

CL adaptér SWISSTEN 2x USB 2,4A, USB-MicroUSB kabel 1,5m

    Dovolujeme si vám představit nabídku našich použitých mobilních domů sloužících naším zákazníkům nejčastěji k rekreačním účelům, na zahrádku, ke stávajícímu rodinnému domu, jako zázemí ke stavbě rodinného domu, k podnikatelským účelům a dalšímu možnému využití. Při výběru je dobré se zamyslet k jakému účelu mobilní dům kupujete, kdy, jak a s kým ho budete nejčastěji využívat. Hlavními body při výběru může být šířka cca 3 m nebo cca 3,7 m, délka cca 7 metrů nebo cca 11 metrů, jednoduché sklo či dvojité izolační sklo, počet ložnic, ložnice přes celou šířku, jak ho chcete připojit na přípojky, na jaký pozemek ho chcete umístit (nedoporučujeme louku a CHKO), pokud ho chcete využívat non-stop musíte počítat s kompletní revitalizací atd. Ceny uvádíme včetně dopravy k přístupnému pozemku, vykládka jeřábem (hradí kupující) s naší asistencí pomocí speciálních přípravků. Pokud plánujete jen jednoduché ustavení, můžete využít dovoz odtahovou službou bez potřeby vykládky jeřábem. Mobilní domy vybí
    O otázku bydlení se dříve či později začne zajímat snad každý, kdo nechce prožít všechny své dny ve svém dětském pokoji, pod ochrannou rukou rodičů. A takových asi moc nebude. Vy tedy rozhodně nemáte v plánu zůstávat či vracet se k rodičům do domu či bytu, chcete bydlet ve vlastním, ale netušíte, kde na to máte vzít prostředky? Vzít si hypotéku na 35let se vám zrovna dvakrát nechce, vždyť kdo také může dopředu vědět, jak to bude na několik desítek let dopředu mít s prací? Nebo zda se mu během těch let nenaskytne lepší pozemek, kde by chtěl bydlet a žít? Nemusíte ale zoufat, protože takové dilema řeší velké množství lidí a navíc, my máme možnost, jak vám k pěknému bydlení pomoci, aniž byste se museli zadlužovat miliony na desítky let dopředu.


USB nabíječka CONNECT IT CCC-5010-BK do auta, Quick Charge 3.0, 3A černá

    Otázka bydlení tak může díky našim službám pro vás vyřešena jednou pro vždy. Možná jste si mysleli, že takové bydlení je možné jen přes letní měsíce, ale tak tomu není. Stačí několik úprav, instalace krbu či zateplení, a můžete si v klidu a pohodě užívat zasněžené okolí i třeskuté mrazy za oknem svého krásného nového mobilního domu.


Navigace NAVITEL MS400 Lifetime

    Pokud chcete bydlet nově, plnohodnotně a opravdu celoročně máme pro vás řešení v podobě modulového bydlení!  Jedná se o zakázkovou výrobu celoročního, zatepleného modulového domu s možností volby různého příslušenství, vybavení s možností přihlášení na číslo popisné. Náš vzorový modulový dům můžete osobně vidět v našem prodejním centru, fotky najdete v aktuální nabídce mobilních domů. Nejmenší rozměry začínají od šířky cca 2,5 m po cca 4 m, délky od cca 4 m po 10 m. Dva moduly mohou mít největší rozměr cca 10 x 8 metrů. Dodání může být na „klíč“ nebo máte možnost si různé věci dodělat sami. Cenové nabídky zasíláme po základním upřesnění rozměrů modulu, místo dodání a uvítáme nějaký jednoduchý nákres (půdorys). Tento typ stavby musí mít technickou připravenost, stavební a ostatní povolení (obdoba RD), základová deska s přípojkami není podmínkou, můžete využít levnější provedení jako např. betonové patky či pásy. Skoro hotový dům Vám přivezeme od cca 6 týdnů po 15 týdnů (záleží na rozměr
    Podívejte se do našich internetových stránek na nabídku tohoto druhu domů a už můžete vybírat. Jak sami uvidíte, nemusíte rozhodně platit miliony a stovky tisíc korun za nějaké malé a nevzhledné bydlení, nemusíte si brát půjčky, které vás zadluží na desítky let dopředu. Toto bydlení je vhodné pro každého, kdo chce bydlet ve svém a zároveň nechce mít závazky, kterým mnoho lidí v současnosti nedokáže dostát a padá pak do dluhových pastí, osobních bankrotů a dalších velmi nepříjemných věcí. Vy jste ale chytřejší, a tak se podíváte raději u nás, že?

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00