Jak na věc


monika seidlova aerobic

SEMIFINÁLNÍ fotografie v soutěži Creative Image Team 2016

    V našem kadeřnickém salonu Vám nejen vytvoříme krásný účes, ale také poradíme vhodný přípravek pro vaše vlasy. Pracujeme pouze s kvalitní vlasovou kosmetikou, jejíž výsledky budete moci vyzkoušet nejen u nás v salonu, ale i u Vás doma. Díky zkušenostem Vám můžeme nabídnout to, co bude pro Vaše vlasy skutečným přínosem.
    V našem salonu pracujeme s vlasovou kosmetikou Londa Professional, která představuje špičkovou kvalitu za přijatelné ceny. Nechte se inspirovat naší galerii, která nabízí širokou škálu fotografií na kterých jsme se jako salon podílely. Veškeré fotografie na našich stránkách jsou autentické a vznikly pod rukama našich kadeřnic.
    Náš kreativní tým se skládá ze tří kadeřnic, které se nepřetržitě vzdělávají v aktuálních trendech i nových technikách barvení či střihů. Rády Vám doporučí jeden z nich, hodící se k Vašemu osobitému stylu a vyhovující Vaším požadavkům. Novinkou je možnost platit kartou.
    Chtěli bychom Vás pozvat do kadeřnictví, které nabízí veškeré kadeřnické služby pro dámy, pány i ty nejmenší. Naším cílem je spokojený zákazník, proto ke každému přistupujeme individuálně s využitím všech našich dlouholetých profesionálních zkušeností. Tak přijďte a využijte kvalitních kadeřnických služeb za přejemné ceny v samém centru Brna.


Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00