Jak na věc


moravská vodárenská

Frankovka rosé 2017, pozdní sběr, Vinařská škola Valtice

    Moravská vína jsou nám Čechům, Moravanům a Slezanům asi nejbližší. Důvod je prostý, všichni jsme hrdi na vína z naší země. Kdo by nebyl hrdý, když speciálně bílá moravská vína získávají jedno ocenění za druhým a jejich kvalita je přinejmenším srovnatelná s daleko většími vinařskými velmocemi. Nesmíme pochopitelně zapomínat ani na červená vína z Moravy, jejichž kvalita se rok od roku zvyšuje navzdory méně příznivým klimatickým podmínkám pro jeho pěstování. V neposlední řadě nelze opomenout fenomén posledních několika let, kterým jsou vína růžová jejichž obliba každým rokem stoupá. Specialitou střední Evropy a tedy i České republiky jsou ledová, případně slámová vína, která jsou pomyslným bonbónkem mezi víny a to jak v přeneseném slova smyslu, tak i proto, že jsou výjimečně sladká. O vínech z České republiky by se toho dalo napsat mnoho, ale lepší než číst je na vlastní ústa zažít. Vyzkoušejte některé moravské víno z naší nabídky rozhodně nebudete zklamáni.
     Web slouží jako objednávkový katalog pro naše obchodní partnery a běžné klienty. Pokud máte zájem o naše produkty, objednejte na našem eshopu. Dodáváme po celé ČR, a také do zahraničí. Pro větší objednávky, např. firemní klientelu, stanovujeme projektové ceny. U firemních dárkových kazet se slivovicí a dalšími destiláty, vypracujeme speciální nabídku na míru.
    Jednotlivá čísla Časopisu Matice moravské (počínaje rokem vydání 2006 a s výjimkou posledních tří ročníků) jsou nově k dispozici v plném rozsahu na webových stránkách časopisu. Novější čísla budou průběžně doplňována. Starší ročníky budou po dokončení digitalizace přístupné ve zvláštním archivu.
    Výměna plynovodu omezí začátkem května dopravu v křižovatce ulic Komenského, Olomoucká a Čs. armády. Až do listopadu je uzavřena část ulice Lanškrounská. Sledujte dopravní značení. Děkujeme za trpělivost.


Svatovavřinecké VOC 2011, Vinařství Syfany

    Restaurace byla zbudována v roce 1996 rekonstrukcí objektu, kde se nacházel Merkur Gril. Interiér je vytvořen v rustikálním stylu, kde je v hojné míře použito dřevo a veškeré dřevěné doplňky jsou ručně vyřezávané.
    Vítejte na našem e-shopu www.moravskaslivovice.eu Chcete darovat originální a jedinečný dárek svým obchodním partnerům, VIP klientům, nebo zaměstnancům jako poděkování za spolupráci? Nebo třeba potěšit své přátele? Chcete dárek, který dnes potěší a zítra zahřeje? Co takhle slivovice? Tak jste tady správně! Slivovice zahřeje, slivovice potěší! Přejeme Vám příjemný výběr MORAVSKÉ SLIVOVICE.
    Stylový interiér, typicky staročeská kuchyně i pokrmy moderní gastronomie, moravská pohostinnost: to je ve zkratce Moravská chalupa, restaurace sídlící v centru Ostravy.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00