Jak na věc


mp toner spol. s r.o.

Krvavé stopy zavedly strážníky ke zraněnému muži

    Dne 3.10. v 18,10 hod. si motohlídka při průjezdu ulicí Legionářů všimnula osobního automobilu, který stál v jednosměrné ulici v protisměru. Ve vozidle se nacházely dvě osoby, řidič vozidla u sebe neměl žádné doklady. více14. říjen, zobrazeno 1421x
    Jakmile řidič motorky uviděl strážníky, okamžitě se pokusil z místa co nejrychleji ujet. To se mu však nepodařilo – během chvíle byl jimi zastaven. Záhy bylo zřejmé, proč se kontroly bál.
    Městská policie Hodonín vyhlašuje výběrové řízení na strážníka městské policie. Bližší informace a způsob podání přihlášky najdete v příloze. Termín pro podání přihlášky je do 12.11.2019. více
    V úterý 22. října 2019 zavolal oznamovatel ke svému domu v Ostravě-Bartovicích hlídku městské policie. Důvodem byl cizí kůň, který mu běhal po zahradě.
    Městská policie podle zákona o obecní policii zabezpečuje místní záležitosti veřejného pořádku. Při své činnosti se však neobejdeme bez pomoci občanů. Všímejte si svého okolí a v případě protiprávního jednání nás neváhejte upozornit. Díky Vaší pomoci se nám podařilo vyřešit mnoho událostí a zadržet pachatele přestupků či trestných činů. Děkujeme za Vaši pomoc a doufáme, že budeme společně i nadále spolupracovat na udržení pořádku ve městě.


Tento web využívá k optimalizaci služeb a analýze návštěvnosti soubory cookies.

    Silně opilý, teprve patnáctiletý, chlapec byl spatřen 18. října 2019 večer na jedné z ulic v Ostravě-Vítkovicích. Strážníci na místě zjistili, že chlapec nereaguje na žádné podněty.
    V rámci projektu Vzdělávání nepedagogických pracovníků teorií a praxí proběhnou v průběhu měsíce listopadu a prosince 2019 besedy, semináře a přednášky, které se budou zabývat primární prevencí u dětí a mládeže. Setkání, které se uskuteční v budově Integrovaného bezpečnostního centra Moravskoslezského kraje, budou určeny strážníkům z úseku prevence a propagace Městské policie Ostrava, preventistům Policie České republiky a pracovníkům příspěvkových organizací.
    Opět po roce nastává čas, kdy lidé zavzpomínají na své zesnulé příbuzné a známé. Městská policie Ostrava proto v souvislosti s Památkou zesnulých posílí v období 26. října – 3. listopadu 2019 v okolí hřbitovů na území města Ostravy pěší výkon služby.
    Tento projekt, hrazený z dotace statutárního města Ostrava, je určen žákům sedmých tříd a jejich rodičům. Zapojené základní školy, ze čtyř městských obvodů, absolvovaly ve dnech 14. a 15. října 2019 úvodní preventivní přednášky.


Výběrové řízení na strážníka městské policie

    Spor mezi třemi muži v Ostravě-Vítkovicích zaznamenal 11. října 2019 strážník obsluhující kamerový systém. Na místo proto ihned vyslal nejbližší hlídku.
    Koncem měsíce září došlo v Hodoníně k úmyslnému zapálení koše na odpadky v podchodu pod vlakovým nádražím. Podle popisu pachatele, který byl kamerou zachycen při zapalování, byl muž opět spatřen na kamerovém systému v podchodu i v následujících dnech. více15. říjen, zobrazeno 16x
    Více příspěvků této rubriky (139) Funkce této stránky vyžaduje zapnutý JavaScript.Povolte funkci JavaScriptu ve svém prohlížeči. TweetJe přínosem instalovat dle aktuální potřeby (dočasně) mobilní kamery tam, kde nejsou stálé kamery ?103 / 86 %Ano11 / 9 %Ne6 / 5 %Nevím, nedokážu posouditCelkem hlasů: 120Nové fotografieVíce fotografií (339)
    Městská policie Ostrava upozorňuje, že s účinností od 1. ledna 2020 vstupuje v platnost novela veterinárního zákona. Ta na území České republiky ukládá povinnost označovat psy mikročipem.


Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00