Jak na věc


nádrž pro požární útok

Dodávané smaltované nádrže na kejdu

    Nádrže šroubované ze smaltovaných plechů se díky své konstrukci mohou montovat v různých velikostech, průměrech a výškách. Je tedy možné pomocí smaltovaných Vítkovických plechů kompletovat i velkoobjemové nádrže. (viz tabulka níže) V případě zájmu o velkoobjemovou nádrž nás neváhejte kontaktovat, seznamíme Vás s celou naší nabídkou nádrží.
    Nádrže šroubované ze smaltovaných plechů se díky své konstrukci mohou montovat v různých velikostech, průměrech a výškách. Je tedy možné pomocí smaltovaných Vítkovických plechů kompletovat i maloobjemové nádrže. (viz tabulka níže) V případě zájmu o maloobjemovou nádrž nás neváhejte kontaktovat, seznamíme Vás s celou naší nabídkou nádrží.
    Smaltované nádrže mají dlohodobou životnost také při skladování velmi agresivních látek a to hlavně ve srovnání s betonovými či komaxitovými nádržemi. Další předností smaltované nádrže na kejdu je vysoká otěruvzdornost a chemická odolnost (pH 2-13). Nádrže ze smaltovaných plechů představují velmi kvalitní způsob skladování kejdy, močůvky, hnojiv a jiných agresivních kapalin které se používají v zemědělské a průmyslové výrobě.


Ukázky nádrží na kejdu najdete ve fotogalerii:

    V posledních letech je zaměřen zájem veřejnosti na problematiku týkající se negativního působení zemědělství na přírodu. Příčiny je nutno hledat v používání špatných technologii, struktuře zemědělské výroby a v nekázni při práci s přírodními zdroji. Vzhledem k tomu, že aspekty životního prostředí jsou a budou v zemědělské politice stále důležitější, a to jak u nás tak i v zemích EU, je důležité, aby chovatelé a producenti věnovali výraznou pozornost těmto problémům, neboť se jedná o jeden z významných předpokladů limitujících další rozvoj celého odvětví.
    Nádrže standartně osazujeme revizním otvorem, výpustným hrdlem, přepadovým potrubím, žebříkem s plošinou, atd. Pro plnění a vyprázdnění nádrže na kejdu se používají kalové čerpadla. Pomocí ponorného míchadla u místěného v nádrži se provádí homogenizace skladovaného média - kejdy. Nádrže dodáváme v průměrech 5 až 45 metrů. Nádrže na kejdu ze smaltovaných plechů slouží pro uskladnění kejdy a odpadních vod z objektů živočišné výroby. Zajišťujeme a realizujeme celkové návrhy řešení až komplexní realizaci tj. skladové a přečerpávací nádrže včetně technologického vybavení – čerpání, potrubní dopravy, míchání a vyskladňování.
    Celokovové nadzemní nádrže slouží ke skladování různých kapalin, granulátů sypkých materiálů, fekálií, produktů pro potravinářské účely, agresivních látek a chemikálií. Nadzemní nádrže montované z oboustraně smaltovaných vítkovických plechů se usazují na úroveň terénu na rovný železobetonový základ.


Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2019
200
9968
cache: 0024:00:00