Jak na věc


nádrž pro požární útok

Ukázky nádrží na kejdu najdete ve fotogalerii:

    Smaltované nádrže mají dlohodobou životnost také při skladování velmi agresivních látek a to hlavně ve srovnání s betonovými či komaxitovými nádržemi. Další předností smaltované nádrže na kejdu je vysoká otěruvzdornost a chemická odolnost (pH 2-13). Nádrže ze smaltovaných plechů představují velmi kvalitní způsob skladování kejdy, močůvky, hnojiv a jiných agresivních kapalin které se používají v zemědělské a průmyslové výrobě.
    Nádrže šroubované ze smaltovaných plechů se díky své konstrukci mohou montovat v různých velikostech, průměrech a výškách. Je tedy možné pomocí smaltovaných Vítkovických plechů kompletovat i maloobjemové nádrže. (viz tabulka níže) V případě zájmu o maloobjemovou nádrž nás neváhejte kontaktovat, seznamíme Vás s celou naší nabídkou nádrží.
    Nádrže šroubované ze smaltovaných plechů se díky své konstrukci mohou montovat v různých velikostech, průměrech a výškách. Je tedy možné pomocí smaltovaných Vítkovických plechů kompletovat i velkoobjemové nádrže. (viz tabulka níže) V případě zájmu o velkoobjemovou nádrž nás neváhejte kontaktovat, seznamíme Vás s celou naší nabídkou nádrží.
    Celokovové nadzemní nádrže slouží ke skladování různých kapalin, granulátů sypkých materiálů, fekálií, produktů pro potravinářské účely, agresivních látek a chemikálií. Nadzemní nádrže montované z oboustraně smaltovaných vítkovických plechů se usazují na úroveň terénu na rovný železobetonový základ.


Dodávané smaltované nádrže na kejdu

    mají životnost více jak 40 let. Nádrže jsou konstrukčně velmi variabilní (průměr, výška, plnící potrubí atd). Smaltované nádrže dokážeme postavit ve velmi krátkém čase, technické řešení nám umožňuje provádět jejich přemístění či přestavbu.
    Nádrže standartně osazujeme revizním otvorem, výpustným hrdlem, přepadovým potrubím, žebříkem s plošinou, atd. Pro plnění a vyprázdnění nádrže na kejdu se používají kalové čerpadla. Pomocí ponorného míchadla u místěného v nádrži se provádí homogenizace skladovaného média - kejdy. Nádrže dodáváme v průměrech 5 až 45 metrů. Nádrže na kejdu ze smaltovaných plechů slouží pro uskladnění kejdy a odpadních vod z objektů živočišné výroby. Zajišťujeme a realizujeme celkové návrhy řešení až komplexní realizaci tj. skladové a přečerpávací nádrže včetně technologického vybavení – čerpání, potrubní dopravy, míchání a vyskladňování.


Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00