Jak na věc


nádrž pro požární útok

Dodávané smaltované nádrže na kejdu

    Nádrže šroubované ze smaltovaných plechů se díky své konstrukci mohou montovat v různých velikostech, průměrech a výškách. Je tedy možné pomocí smaltovaných Vítkovických plechů kompletovat i velkoobjemové nádrže. (viz tabulka níže) V případě zájmu o velkoobjemovou nádrž nás neváhejte kontaktovat, seznamíme Vás s celou naší nabídkou nádrží.
    V posledních letech je zaměřen zájem veřejnosti na problematiku týkající se negativního působení zemědělství na přírodu. Příčiny je nutno hledat v používání špatných technologii, struktuře zemědělské výroby a v nekázni při práci s přírodními zdroji. Vzhledem k tomu, že aspekty životního prostředí jsou a budou v zemědělské politice stále důležitější, a to jak u nás tak i v zemích EU, je důležité, aby chovatelé a producenti věnovali výraznou pozornost těmto problémům, neboť se jedná o jeden z významných předpokladů limitujících další rozvoj celého odvětví.
    Nádrže na kejdu nabízíme jak ve variantě otevřené, tak se střechou. Nádrže jsou vybaveny kotvením, ocelovým či betonovým dnem, výztužnými úhelníky, revizním otvorem, žebříky, přepadovým potrubím, výpustným hrdlem, plošinou, atd. Samozřejmostí je možnost dodání dalších technologických prvků dle přání zákazníka nebo dle projektu, jak je např. vrtulové míchadlo a čerpadlo.


Ukázky nádrží na kejdu najdete ve fotogalerii:

    Nádrže šroubované ze smaltovaných plechů se díky své konstrukci mohou montovat v různých velikostech, průměrech a výškách. Je tedy možné pomocí smaltovaných Vítkovických plechů kompletovat i maloobjemové nádrže. (viz tabulka níže) V případě zájmu o maloobjemovou nádrž nás neváhejte kontaktovat, seznamíme Vás s celou naší nabídkou nádrží.
    mají životnost více jak 40 let. Nádrže jsou konstrukčně velmi variabilní (průměr, výška, plnící potrubí atd). Smaltované nádrže dokážeme postavit ve velmi krátkém čase, technické řešení nám umožňuje provádět jejich přemístění či přestavbu.
    Smaltované nádrže mají dlohodobou životnost také při skladování velmi agresivních látek a to hlavně ve srovnání s betonovými či komaxitovými nádržemi. Další předností smaltované nádrže na kejdu je vysoká otěruvzdornost a chemická odolnost (pH 2-13). Nádrže ze smaltovaných plechů představují velmi kvalitní způsob skladování kejdy, močůvky, hnojiv a jiných agresivních kapalin které se používají v zemědělské a průmyslové výrobě.
    Celokovové nadzemní nádrže slouží ke skladování různých kapalin, granulátů sypkých materiálů, fekálií, produktů pro potravinářské účely, agresivních látek a chemikálií. Nadzemní nádrže montované z oboustraně smaltovaných vítkovických plechů se usazují na úroveň terénu na rovný železobetonový základ.


Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2019
cache: 0000:00:00