Jak na věc


nádrž pro požární útok

Dodávané smaltované nádrže na kejdu

    V posledních letech je zaměřen zájem veřejnosti na problematiku týkající se negativního působení zemědělství na přírodu. Příčiny je nutno hledat v používání špatných technologii, struktuře zemědělské výroby a v nekázni při práci s přírodními zdroji. Vzhledem k tomu, že aspekty životního prostředí jsou a budou v zemědělské politice stále důležitější, a to jak u nás tak i v zemích EU, je důležité, aby chovatelé a producenti věnovali výraznou pozornost těmto problémům, neboť se jedná o jeden z významných předpokladů limitujících další rozvoj celého odvětví.
    Celokovové podzemní nádrže slouží ke skladování různých kapalin, granulátů sypkých materiálů, fekálií (žumpy), apod. Podzemní nádrže montované z oboustraně smaltovaných vítkovických plechů se usazují do země pod úroveň terénu na rovný betonový podklad a jsou určené pro obsypání zeminou.
    Nádrže šroubované ze smaltovaných plechů se díky své konstrukci mohou montovat v různých velikostech, průměrech a výškách. Je tedy možné pomocí smaltovaných Vítkovických plechů kompletovat i maloobjemové nádrže. (viz tabulka níže) V případě zájmu o maloobjemovou nádrž nás neváhejte kontaktovat, seznamíme Vás s celou naší nabídkou nádrží.
    mají životnost více jak 40 let. Nádrže jsou konstrukčně velmi variabilní (průměr, výška, plnící potrubí atd). Smaltované nádrže dokážeme postavit ve velmi krátkém čase, technické řešení nám umožňuje provádět jejich přemístění či přestavbu.


Ukázky nádrží na kejdu najdete ve fotogalerii:

    Nádrže na kejdu nabízíme jak ve variantě otevřené, tak se střechou. Nádrže jsou vybaveny kotvením, ocelovým či betonovým dnem, výztužnými úhelníky, revizním otvorem, žebříky, přepadovým potrubím, výpustným hrdlem, plošinou, atd. Samozřejmostí je možnost dodání dalších technologických prvků dle přání zákazníka nebo dle projektu, jak je např. vrtulové míchadlo a čerpadlo.
    Nádrže šroubované ze smaltovaných plechů se díky své konstrukci mohou montovat v různých velikostech, průměrech a výškách. Je tedy možné pomocí smaltovaných Vítkovických plechů kompletovat i velkoobjemové nádrže. (viz tabulka níže) V případě zájmu o velkoobjemovou nádrž nás neváhejte kontaktovat, seznamíme Vás s celou naší nabídkou nádrží.
    Smaltované nádrže mají dlohodobou životnost také při skladování velmi agresivních látek a to hlavně ve srovnání s betonovými či komaxitovými nádržemi. Další předností smaltované nádrže na kejdu je vysoká otěruvzdornost a chemická odolnost (pH 2-13). Nádrže ze smaltovaných plechů představují velmi kvalitní způsob skladování kejdy, močůvky, hnojiv a jiných agresivních kapalin které se používají v zemědělské a průmyslové výrobě.


Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00