Jak na věc


nákupné maniačky filetype:pdf,doc,txt

Nákupné maniačky 2016 video archiv

    Karlovarský filmový festival je před námi a zřejmě se jím inspiroval i Osmany Laffita při vymýšlení soutěžního zadání pro tento týden. Téma zní – Návštěva filmového festivalu. Nákupní show Popelka sledujte denně po 16.10 na TV Barrandov.
    Nový týden nákupní show Popelka a s ním i nové zadání. Stylista Filip Vaněk touží vidět soutěžící v kancelářském outfitu a téma zní – Business look! Téma pro Popelky je zdánlivě lehké, to Nákupné maniačky to budou mít podstatně těžší, ale i zajímavější. Musí sestavit outfit inspirovaný širokou paletou odstínů rtěnek – od klasické červené, přes bordó, hnědou, až po růžovou. Extravagantní odstíny mají stopku, stylista Marián Hornyak trvá na klasických odstínech a inspirovat se mohou třeba francouzskou klasickou elegancí.


Atelier Digitálni design vizuální styl

    Po několika měsících se na obrazovku vrací oblíbená show Nákupné maniačky. Hned na začátek horká novinka – tajný porotce Zuzana Plačková. Okomentuje jednotlivé šatníky i průběh nakupování, a protože je to osoba, která si občas nevidí do pusy, máme se prý na co těšit. Čtveřice soutěžících je zvyklá na odvážnější předvádění, mají co ukázat a podle toho stylista Marián Hornyak zvolil téma – Viktoriino tajemství. Inspiraci našel v módní show známé americké firmy Victoria’s Secret a v jejich populárních kreacích s andělskými křídly. Ano, celý týden se bude točit kolem spodního prádla, korzetů, body atd. Soutěžící by měly najít správnou rovnováhu mezi ženským půvabem a sexy rafinovaností. Outfit bude určený na show, proto se nemusí bát netradičních kombinací, ať v materiálech nebo doplňcích.
    Stylista Michal Sabo se nám už coby nový kolega Mariana Hornyaka představil, tento týden však bude jeho premiéra v roli samostatného a přísného porotce pořadu Nákupné maniačky. Alfa omega módy – malé černé šaty, to je jeho zadání pro tento soutěžní týden. Michal nechce vidět klasiku, rád by, aby soutěžící tímto kouskem představily samy sebe, svou osobnost. Jsou divoké, rozpustilé, vážné, či elegantní za všech okolností? V outfitu se musí cítit dobře a uvolněně. Může být sportovní, rozverný, elegantní, fantazii se meze nekladou. Nudné šaty mohou oživit výraznými doplňky, jako jsou boty nebo kabelka.
    Minulý týden by módní guru Osmany Laffita poslal soutěžící v nákupní show Popelka na sraz do luxusní restaurace v džínách, jsem zvědavá, jak si představuje outfity pro téma tohoto týdne – Opera! Zvolit patřičný model bude oříškem pro Popelku. Jak to zvládnou? Sledujte pořad v TV Barrandov denně po 16.10.


Nákupné maniačky (6.5. – 12.5.): Naštvi tchýni!

     Folkový koncert, nóbl restaurace, opera, bude zadání v nákupní show Popelka pro tento týden konečně trochu civilnější? Zahajovací party nového jacht clubu, tam tentokrát Osmany vyšle Popelky. Tato akce vyžaduje jachtařský, čili námořnický styl oblečení, ale bodrou námořnici si nepředstavujte, stylista touží po eleganci. Sledujte denně kolem 16.10 na TV Barrandov.
    Premiérové Nákupné maniačky mají tento týden od Mariana Hornyaka dost neobvyklé, na první pohled docela jednoduché téma – inspirovat se při sestavování outfitu stylem některé známé osoby, nejlépe světové celebrity, prostě někoho, koho mají rády, koho obdivují. Soutěžící nejsou ničím omezené, jen by styl osobnosti měl být aplikovatelný na postavu té které maniačky a její možnosti správně v něm vyniknout. Během nakupování mohou používat fotografie, ověřovat si výběr na různých stránkách internetu, ale ve finále musí být vidět shoda se zvolenou osobou.
    Nákupné maniačky se nám trošku vrátí v čase, mají téma – Aby zima nebyla nudná! V outfitu musí být jeden dominantní kousek s výrazným vzorem, měly by se vyhnout nudným barvám – šedá, černá, tmavě modrá.


Poslední články Nákupné maniačky 2016

    Nákupné maniačky budou tento týden plnit zadání od Maroše Kočišíka – Skandinávská čistota! Severské země jsou podle stylisty známé svou jednoduchostí a vyváženým poměrem mezi estetikou a funkčností, tak bychom mohli v kostce definovat severský či skandinávský styl. Nakupující by se měly zaměřit na jednoduché kabáty, nejlépe s dvouřadým zapínáním. Měly by ho doplnit jakýmkoli kouskem oblečení s asymetrickým střihem. Ten může být použit i přímo na kabátě. Tentokrát by se neměly vyhýbat ani výrazným barvám, klidně mohou být na co největších plochách. Zakázané nejsou ani vzory a potisky, ale jen v omezené formě, třeba na botách nebo kabelce. Jsem zvědavá, jak toto severské téma holky zvládnou. Podobné zadání bylo i v naší Popelce a výsledek byl docela katastrofa. Pro některé určitě dobrá zpráva na závěr – od 29. 2. se těšte na premiérové díly Popelky. NM sledujte denně po 15 h na TV JOJ, nebo z archivu zdarma.
    Nákupné maniačky budou tento týden mít příjemné, hlavně hodně variabilní téma – Naštvi tchýni. Outfit může být rebelský, přesně proti vkusu tchýně. Může být i velmi elegantní, aby záviděla. Stylistou týdne je Marián Hornyak a tajná poradkyně Alexandra Orviská.
    Tento týden bude hlavním stylistou v pořadu Nákupné maniačky Michal Sabo. Ten je přesvědčený, že každá žena má ve svém šatníku minimálně jedno bavlněné tričko, na kterém je jakýkoli nápis, vzkaz, určený komukoli, či někomu konkrétnímu. Jeden nápis, jeden příběh, jedna osobnost, tedy zadání tohoto týdne – Tričko se vzkazem! Úkol pro soutěžící znamená, najít tričko s nápisem, který je absolutně vystihuje jako osobu. Další variantou může být vzkaz určený jiné osobě. K danému tričku je potřeba doladit zbytek outfitu. Jedno tričko musí zvládnout vypovědět pořádný životní příběh. Jak se to povede? Premiéra na TV JOJ okolo 15.40, reprízy další týden na TV JOJ family v cca 18 hodin. K dispozici je i archiv zdarma.


Poslední články na Panáčkovi v RS

    Tento týden nás v nákupní show Popelka čeká hodně nesourodá čtveřice soutěžících. Věkový rozdíl mezi nejmladší a nejstarší Popelkou je skoro padesát let. Bude zajímavé sledovat, jak si poradí se zadáním pro tento týden – Svatební host. Nic víc, jen obyčejný host na svatbě.
    Nákupné maniačky budou tento týden mít také velmi příjemné, hlavně hodně variabilní téma – Naštvi tchýni. Outfit může být rebelský, přesně proti vkusu tchýně. Může být i velmi elegantní, aby záviděla. Stylistou týdne je Marián Hornyak a tajná poradkyně Alexandra Orviská.
     Dočkali jsme se nových dílu nákupní show Popelka, ale jejich inovace velké nadšení nevyvolala. Kdo zůstal Popelce věrný už tuší, že Osmanyho uvidíme jen při prezentaci zadání a potom až v pátek, kdy bude hodnotit. Místo něj nás čekají pouze stupidní komentáře. Co čeká Popelky tento týden? Ať se jim to líbí, či nelíbí, musí na Strahov, kde se koná koncert bratří Nedvědů. Popelky z Ukrajiny a ze Slovenska vůbec netuší, kdo to je. Nápověda od Osmanyho – kostkovaná košile, kůže, džíny, camel barvy, batoh a do něj nezapomenout pivo, prostě country styl, ale ne na 100%, požaduje i vlastní nápady. Sledujte denně kolem 16:15 na TV Barrandov.


Popelka (25.4. – 29.4.): Koncert bratří Nedvědů na Strahově

     Minulý rok show Popelka ve finále převálcovala Nákupné maniačky, jenže nových dílů se zřejmě hned tak nedočkáme, proto jsem se rozhodla opět oprášit staré známé, doufám i pořád oblíbené NM. Tento týden Maroš Kočišík vymyslel velmi zajímavé zadání – vysoký pas. Zda u sukní, kalhot, to je mu jedno. Rád by viděl svůdnou siluetu přesýpacích hodin. Je důležité volit správné velikosti a důraz klade stylista i na vhodný výběr podprsenky. Nákupné maniačky sledujte denně po 15 h na TV JOJ, nebo v jejich neplaceném archivu.
    Tento týden to vypadá na velmi variabilní zadání. Soutěžící Popelky se nepřipravují na ples s princem, ale čeká je podobná akce. Osmany Laffita jim naplánoval první rande s mužem snů. Zaujmou svými outfity nebo to bude propadák? Sledujte denně po 16.10 na TV Barrandov.
     Asi nejsem jediná, kdo od show Popelka očekával inspiraci, opak je však pravdou. A ani tento týden žádná změna, opět téma, které ani u soutěžících zrovna velké nadšení nevyvolalo – Diskotéka ve stylu 80. let! Sledujte denně po 16.10 na TV Barrandov.


Nákupné maniačky (22.2. – 26.2.) – Skandinávský styl

    Domovskou stanicí Nákupných maniaček je TV JOJ, kterou nám bohužel vloni odstřihli. Naštěstí máme možnost sledovat premiérové díly nejen v archivu, ale i díky sesterské stanici JOJ family, tam s menším zpožděním. Nákupné maniačky se nám trošku vrátí v čase, mají téma – Aby zima nebyla nudná! V outfitu musí být jeden dominantní kousek s výrazným vzorem, měly by se vyhnout nudným barvám – šedá, černá, tmavě modrá. Tento týden se pořad vysílá denně kolem 11 h, od příštího týdne se čas posouvá na 17.50 na TV JOJ family.
    Nákupné maniačky z minulého týdne, momentálně aktuálně vysílané na JOJ family mají téma – Milion odstínů oblíbené barvy. Jedna barva a kombinace nekonečně mnoha jejich odstínů. To je stylistova představa o výsledném outfitu. Podaří se soutěžícím splnit jeho představy?
     Nákupní show Popelka se opět hlásí s novou čtveřicí nakupujících a starým známým stylistou Osmany Laffitou. Minulý týden se mu téma zrovna nepovedlo, je otázkou, nakolik ho vymýšlí sám, když později přizná, že také nevěděl kdo jsou Nedvědi, podobně jako dvě soutěžící cizinky. Tento týden se ponese ve znamení luxusu. V nóbl restauraci se koná sraz se spolužáky po např. dvaceti letech. Předepsaný dress code – Smart Casual, tedy lehce neformální, ale elegantní styl. Sledujte denně po 16.10 na TV Barrandov, později máte možnost v placeném archívu televize.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00