Jak na věc


námořnické tričko pánské xl krátký rukáv

Dámské námořnické kostýmy, dámské námořní kostýmy

    Námořnické kostýmy pro ženy jsou velmi oblíbeným kostýme pro zájmové skupiny na vystoupení, již několik tanečních a sportovních souborů od nás nakoupilo sady těchto kostýmů a dodnes v nich tancují a sportují. Jedná se o univerzální kostýmy s námořní tématikou pro rozličné příležitosti. Kostýmy jsou roztažné a hodí se i na náročnější využití v podobě tanečních vystoupení atp. Levné námořní kostýmy pro každou ženu jedině od obleč se sexy.
    Dámské námořnické kostýmyjsou kostýmy s námořní tématikou pro ženy. Jde o dámské kostýmy jak lodních kapitánů, tak námořní posádky. Spousta těchto kostýmů je od nás poptávána pro různá divadelní vystoupení a taneční skupiny. Pokud i vy sháníte dámský námořní kostým pro Vaši show, doufáme se si spolu s námi kostým s námořní tématikou vyberete. Dámských námořních kostýmů není velká spousta, jedná se ale povětšinou o prověřené kusy oblečení.
    Slevy na námořnické kostýmy. Nízká cena námořnické kostýmy. Levné námořnické kostýmy v nejširším výběru a průběžně doplňovaný sortiment pro Vaši maximální spokojenost.


Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2019
200
7596
cache: 0024:00:00