Jak na věc


nápady na pracovní činnosti - podzim

Kuchyně a obývací pokoj s výhledem do lesa? Luxus, který potěší nejen vaše oko.

    Když nemáte místa na rozdávání a přesto si nechcete dávat mantinely. Kuchyně Livorne Gloss je ukázkou promyšleného designu a tvůrčích detailů. Aby se podařilo zakrýt rušivé nosné příčky, sestava obsahuje vícestrannou skříňku s policemi, která propujuje kuchyňskou část s obývací. V kuchyni se střídají laminované horní boxy ve variantě Dub kamenný s dolními fóliovanými dvířky v provedení Livorno Gloss a spotřebičovou stěnou ve stejném stylu. Tato nápaditá kombinace teplé dřevité barvy a šmrcu bělostně lesklých ploch dokonale ladí jak mezi sebou, tak se zbytkem interiéru. Plochý nástěnný odsavač udržuje interiér kompaktní i čistý. Pracovní deska z umělého kamene Technistone Noble Carrara je podkovitového tvaru, což umožnilo praticky oddělit varné i mycí centrum a zároveň získat prostor pro vestavěnou vinotéku, kterou si majitelé rozhodně nechtěli odepřít. Tato sestava je důkazem, že když po něčem opravdu toužíte, recept se vždycky najde.
    Na Bydlo.cz najdete nejlepší inspiraci z oblasti architektury a realizace interiérů. Profesionálům nabízíme prostor pro prezentaci vlastní práce a příležitost se odborně vyjádřit. Objevte nový rozměr sdílení nápadů i hledání inspirace pro bydlení.
    Kdekoli zrovna toužíte po vlně inspirace, máte Bydlo.cz s sebou. Jsme mobilní a máme rádi tablety. Naše nápady pro bydlení tak můžete ukázat svým blízkým, kdekoli se vám zamane.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00