Jak na věc


nápady na pracovní činnosti - podzim

PŘÍRODNÍ SHOWROOM. PŘÍMO U VÁS DOMA

    Kdekoli zrovna toužíte po vlně inspirace, máte Bydlo.cz s sebou. Jsme mobilní a máme rádi tablety. Naše nápady pro bydlení tak můžete ukázat svým blízkým, kdekoli se vám zamane.
    Když nemáte místa na rozdávání a přesto si nechcete dávat mantinely. Kuchyně Livorne Gloss je ukázkou promyšleného designu a tvůrčích detailů. Aby se podařilo zakrýt rušivé nosné příčky, sestava obsahuje vícestrannou skříňku s policemi, která propujuje kuchyňskou část s obývací. V kuchyni se střídají laminované horní boxy ve variantě Dub kamenný s dolními fóliovanými dvířky v provedení Livorno Gloss a spotřebičovou stěnou ve stejném stylu. Tato nápaditá kombinace teplé dřevité barvy a šmrcu bělostně lesklých ploch dokonale ladí jak mezi sebou, tak se zbytkem interiéru. Plochý nástěnný odsavač udržuje interiér kompaktní i čistý. Pracovní deska z umělého kamene Technistone Noble Carrara je podkovitového tvaru, což umožnilo praticky oddělit varné i mycí centrum a zároveň získat prostor pro vestavěnou vinotéku, kterou si majitelé rozhodně nechtěli odepřít. Tato sestava je důkazem, že když po něčem opravdu toužíte, recept se vždycky najde.


Dotek země a hvězd zároveň / Kuchyně NOBLE

    Na Bydlo.cz najdete nejlepší inspiraci z oblasti architektury a realizace interiérů. Profesionálům nabízíme prostor pro prezentaci vlastní práce a příležitost se odborně vyjádřit. Objevte nový rozměr sdílení nápadů i hledání inspirace pro bydlení.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00