Jak na věc


nástavby toyota hilux

Skříňové nástavby - Marmont - www.marmont.cz - MARMONT

    Valníkové nástavby s vysokou kvalitou a velkou variabilitou provedení. Ocelové / hliníkové provedení rámů. Velkoobjemové valníky se sníženým rámem a systémem shrnování plachet.
    Valníková nástavba se shrnovací plachtou lze osadit na jakýkoliv podvozek nákladního vozidla.Srnovací konstrukce s plachtou můžeme vyrobit jako :1. Shrnování jedné strany2. Shrnování obou stran3. Třístranné shrnování včetně střechyRám a mezirám je vyroben z ALUMINIOVÝCH eloxovaných profilů, nebo z ocelových žárově pozinkovaných profilů. Podlaha se standartně vyrábí z kvalitní finské voduvzdorné foliované překližky . Nástavbu lze osadit ALU bočnicemi 400 mm se speciální lištou pro shrnovací plachty, nebo lze použít ALU odnímatelnou lištu, poté se shrnovací plachta kotví do speciálního ALU profilu. Shrnovací nástavba je vyrobena v kombinaci ocel a velmi masivní ALU profily a vyznačuje se velmi dlouhou životností a velmi dobrou funkčností nástavby.


Valník bez plachty a s plachtou

    Firma MARO Kralovice je výrobcem jak nástaveb na nákladní a užitková vozidla tak i autopřívěsů až do celkové hmotnosti 18 000 kg. Zákazníkům nabízíme za zvýhodněnou cenu nákup soupravy to unamená přívěs + nástavba MARO Kralovice . Pro zvýhodněnou nabídku souprav volejte na tel 777 22 44 33.
    Speciální provední nástaveb s úpravou dle požadavků odběratele. Špičkové konstrukční řešení detailů. Vývoj nových verzí a typů nástaveb v CAD systému Solid Edge. Reallizace nástavby v naší výrobě za přímého dozoru konstruktéra a technologa.
    Chladírenské nástavby PSMT FRIGO a LAMBERET. Špičková technologie výroby a zpracování nástaveb. Zesílené panely pro velké zatížení a profesionální nasazení v tvrdých podmínkách. Nástavby s hygienickým osvědčením a certifikací ATP FNA.
    Nová řada nástaveb MONTEX•CITY na malé podvozky do 3.5t. Nižší cena a vyšší užitečné zatížení, to jsou výhody, které Vám pomohou ušetřit na drahém mýtě a silniční dani, zároveň můžete používat na tyto vozidla ŘP skupiny B.
    Pojízdné skříňové dílny a dostavby furgonů dílenskou výbavou. Pracovní stoly, strojní vybavení, autogenní boxy se zdviháním, elektrocentrály, manipulační jeřáby. Výbava a provedení dílen dle specifiky použití.


Nabízíme nástavby na veškeré typy nákladních a užitkových vozidel.

    Nástavba model PROFI POZINK je určena pro přepravu 1 vozidla. Nástavba je ocelová žárově pozinkovaná . Výplň mezi nájezdovými ližinami je vyrobena z ALU protiskluzového plechu. Nájezdy jsou uloženy pod ložnou plochou a  jsou aluminiové. Cena bez DPH od 156 000 Kč
    Základní provedení skříňové nástavby Hliníkový pomocný rám pro vozidla s celkovou hmotností 3.5 – 12t Ocelový pomocný rám, žárově zinkovaný pro vozidla nad 12t Podlahová foliovaná překližka s protiskluzovou úpravou tl. 15-30mm Zapuštěná kotvící oka v podlaze Vnitřní hliníkový okopový profil a dřevěné nebo překližkové obložení stěn Kotvící KOMBI lišta pro zajišťovací rozpěrné tyče a upínací kurty Zadní ocelový portál (žárově zinkovaný + lakovaný) Zadní dvoukřídlé nebo roletové dveře Hliníková střecha s prosvětlovacím pásem Vnitřní LED osvětlení s ovládáním z kabiny vozidla Možnost zajištění reklamního polepu Ostatní dle požadavku Vyhl. 341/2001Sb. (boční zábrany, blatníky, poziční LED osvětlení) Skříňové nástavby lze dodat v různých alternativách (pro převoz nápojů, stěhovací, převoz šatů, dílenské a servisní vozidla, přenosové vozy atd...)


Nástavby na nákladní a užit.vozidla

    Lehké sklápěcí nástavby. Ocelové nebo celohliníkové rámy, ocelové nebo hliníkové bočnice. Jednostranné nebo třístranné sklápění. Automatické otevírání bočnice s jednoduchým systémem obsluhy.
    Prachotěsné nástavby pro vozidla kategorií N1 – N3 nabízejí vyšší ochranu přepravovaného zboží a i z tohotu důvodu jsou vhodné především pro rozvážkový charakter přepravy. Nástavby jsou dodávané v hliníkovém provední (hladké klemové nebo nýtované) nebo pevnější varianta z plywoodových panelů, které tvoří dřevěné jádro a vnější laminátové vrstvy.
    Speciál odtahový model LIGHTS je ocelový žárově pozinkovaný. Nájezdy jsou ocelové žárově pozinkované. Odtahová nástavba je standartně vybavena ližinami pro najetí automobilu a zakládacími klíny na ložné ploše Jedná se ekonomicky výhodnou variantu odtahové nástavby pro 1 vozidlo. Nástavbu lze vybavit středovou výplní z ALU plechu, elektrickým navijákem, majákem a pracovním světlem na světelné rampě. Nástavba je standardně vybavena ocelovým žárově zinkovaným nájezdy v délce 2000 mm.


Valníkové nástavby se shrnovací plachtou

    Eutektické (hlubokomrazící) nástavby FRAMEC. Společnost MONTEX zastupuje v ČR světového leadera v oblasti přepravy zmraženého zboží, zmrzliny a dalšího zboží vyžadující hluboký mráz (-33 °C). Špičková technologie výroby, vlastní chladící agregáry s dlouhou životností, zesílené verze HP PLUS pro jižní státy. Určeno pro profesionální nasazení pro každodenní použití.
    Mrazírenské nástavby PSMT FRIGO a LAMBERET. Špičková technologie výroby a zpracování. Zesílené panely pro vysoké zatížení a nízký koeficient prostupnosti. Ideální pro profesionální nasazení pro každodenní použití. Nástavby s hygienickým osvědčením a certifikací ATP FRC.
    Kontejnerové nástavby systému C782, C745, C715 a systému ABROLL (natahovací hákový systém). Kontejnerové nástavby valníkové, skříňové, speciální skladové nebo distribuční. Nosiče kontejnerů na vozidla a speciální přívěsy pro přepravu kontejnerů.


Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00