Jak na věc


nabídky upc

Versaille se druhou sérií vrací ...

    K radosti všech vyznavačů vysokého rozlišení se pomalu, ale jistě stále zvětšuje počet HD programů v nabídce UPC, jednoho z leaderů v poskytování kabelové televize a vysokorychlostního internetu v ČR. Již začátkem září, současně se zrychlením UPC internetu, přibyly v nabídce digitální kabelové televize čtyři kanály ve vysokém rozlišení: zcela nově se objevily programy Nova Sport 2 HD a Food Network HD. A pro milovníky divoké přírody také dokumentární program National Geographic Wild HD, který byl v SD verzi v nabídce UPC už déle než 5 let, je nově vysílán také ve vysokém rozlišení, přičemž další dokumentární cestovatelskou stanici Travel Channel nadále UPC vysílá namísto SD pouze ve vysokém rozlišení. A právě dnes, v pátek 20. listopadu, zahajuje kabelové vysílání dalších čtyř kanálů ve vysokém rozlišení: Prima MAX HD, Prima LOVE HD, Telka HD a Smíchov HD. Ty se stávají součástí všech televizních tarifů UPC, tedy Klasik, Komfort i nejvyššího Komplet. Nabídka HD kanálů UPC tak vzrostla
    Mluví se o něm jako o technologii budoucnosti. Jako o připojení, které dokáže přenést téměř neomezené množství dat. Navíc rychle a bezpečně. Optické připojení k internetu pomocí optického kabelu navíc patří k cenově nejvýhodnějším typům připojení. Za své peníze dostanete vysokorychlostní internet, který nepadá a se kterým film nestahujete půl dne.
    © UPC Česká republika, s.r.o., se sídlem Závišova 502/5, 140 00 Praha 4 Nusle, IČ 00562262 zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, v oddílu C, vložka č. 187485.
    Využíváte mobilní internetové připojení? Pak patříte ke zhruba 65 procentům české dospělé populace, která internet v mobilu aktivně využívá. Alespoň to tvrdí výzkum agentury Ipsos z dubna 2015. Mobilní internetové připojení nicméně neznamená, že budete online vždy a všude. I v roce 2015 má tahle pokroková technologie své limity.


UPC rozšířilo nabídku HD kanálů

    Technologie: blu-ray bluray blue-ray blueray blu-rey blurey blue-rey bluerey brd bd disc disk dvd high-def highdef high definition hd ready hdtv full hd filmy ps3
    Nabídka platí pro nové zákazníky služby UPC Internet, kteří realizují objednávku do 31. 5. 2019 a kteří budou využívat služeb minimálně 24 měsíců v rámci věrnostního portfolia. Změna programové nabídky vyhrazena. Maximální dostupná rychlost 500 Mb/s může být závislá na lokálním vytížení sítě a počtu připojených zákazníků.
    V obsahu mohou být použity oficiální texty a grafické podklady výrobců a distributorů. Použité názvy produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými obchodními známkami příslušných vlastníků. U přebíraných zpráv nebo fotografií je vždy uveden zdroj.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00