Jak na věc


natěr nove dřevěne podlahy videorecepty

Termoizolační nátěr THERMOMAX EXTRA 18kg

    Termokeramický nátěr střechy ThermoShield TopShield dokáže díky svým unikátním se jedinečným vlastnostem efektivně odrážet sluneční záření. Postará se tak o pohodové klima v podkroví a v podkrovních prostorách. Zaroveň pomůže ušetřit nemalé náklady na klimatizaci, protože teplota v podkroví po aplikaci nátěru ThermoShield TopShield výrazně klesne. Čím více slunečních paprsků se odrazí do venkovního prostoru – tím méně jejich pronikne přes střešní krytinu do nitra budovy = menší zahřívání vnitřních podkrovních prostor.
    Barvy produktu ThermoShield TopShield oživí jakoukoli střechu. Díky vysoké odolnosti zůstává barevná životnost nátěru střechy ThermoShield dlouhou dobu.
    Znečištěná fasáda napadená plísněmi nebo řasami. Tyto problémy se vyskytují především u fasád s akrylátovým nátěrem nebo s akrylátovou omítkou, dále pak na fasádách s malým přístupem slunečního záření, nebo s orientací na sever či východ.
    Stěny nebo stropy v interiéru napadené plísní v důsledku vysoké vlhkosti vzduchu nebo vlhkosti ve zdivu. Tato situace se vyskytuje v kuchyních, koupelnách, prádelnách nebo v prostorech s nedostatečným větráním. Pokud je příčinou vlhké zdivo bez izolace, doporučujeme nátěr ještě kombinovat se spárovým odvětráním zdiva.
    Konstrukční vady (tepelné mosty) ve stavební konstrukci způsobující promrzání zdiva, kondenzaci vlhkosti a tvorbu plísní. Jedná se především o rohy místností, místa s ocelovými nebo ŽB nadokenními překlady, ŽB věnce, okenní či dveřní ostění, apod.


ThermoShield TopShield má vysokou reflexi slunečního záření

    Přemostění přechodů různých materiálů s nátěrem střechy ThermoShield TopShield, jeho vysokou reflexí slunečního záření a z toho vyplývajícím „tepelným uklidněním“ podkladů, můžeme přemostit mnoho přechodů různých materiálů a udržet je bez trhlin, které vznikají vlivem jejich různé tepelné roztažnosti. Keramické duté tělíska s lomem tepelných paprsků se starají o značné snížení propustnosti tepla do střešní konstrukce. Tento jev vede k výrazné redukci tepla v interiéru pod střešním pláštěm, což pro obyvatele při vysokých letních teplotách znamená přijatelné prostředí i bez klimatizace. U velkoplošných střech obytných budov a průmyslových hal působí nátěr při krupobití a dešti navíc jako element tlumící hluk.
    Veřejné budovy, školy, školky, lékařské ordinace, nemocnice, restaurace, jídelny, kanceláře, dílny, prostory s výskytem většího množství osob, ale i domácnosti, dětské pokoje a ložnice, kde je požadavek na hygienické prostředí a čistotu s minimálním výskytem bakterií, virů, plísní a dalších parazitů.


Penetrační nátěr s vysokou protiplísňovou odolností 1kg

    Pokud má střešní krytina vystavená povětrnostním vlivům a vlivům životního prostředí dlouho plnit svou funkci, potřebuje dobrý ochranný štít. ThermoShield TopShield výborně plní tento úkol. Prudký déšť, krupobití a sníh nemohou ThermoShield TopShield poškodit. Dokonce ani střešní krytiny z vláknocementových desek (vlnitý azbest) nebo zinkových plechů nejsou pro nátěr žádný problém. Po odpovídající předběžné úpravě plechových střech pomocí ThermoShield ZinkPrimer nebo ThermoShield RustPrimer se vytvoří dlouhodobá ochrana střechy, která současně chrání podklady z železných i neželezných kovů před korozí. Za mimořádně vysokou přilnavost na všechny obvyklé střešní krytiny vděčí ThermoShield TopShield jedinečné kompozici z vysoce kvalitních surovin.
    Na odstranění plísně použijte vhodný přípravek např. SAVO proti plísním nebo SANITEX PRO. Plísně je nutné odstraňovat pouze mokrou cestou, jinak může dojít k šíření nebezpečných sporů, které mohou dále rozšířit ložisko plísně a navíc ohrožují lidské zdraví. Plíseň proto nikdy nestírejte suchým hadrem ! Aplikovaný přípravek nechte působit 24 hod.
    odmastit vodou se saponátem, rez odstranit nejlépe ocelovým kartáčem, natěr základním antikorozním natěrem (ETERNAL antikor akrylátový nebo ETERNAL antikor special)
    Stěny nebo stropy v interiéru napadené plísní v důsledku nedostatečné tepelné izolace. Plísně se mohou vytvářet na zdivu s tl. 40cm a méně, na zdivu s velkými zdícími spárami, na kamenném zdivu, apod. Na stropech se plísně tvoří především v místech s nedostatečnou tepelnou izolací.


Funkční ochranný nátěr fasády zateplené polystyrenem – existuje?

    Pravděpodobně nejběžnějším problémem se zateplenou fasádou polystyrenem jsou plísně a řasy. Objevují se pár let po zateplení a vidíme je téměř ve všech bytových domech ve formě zelených až černých fleků. Jak zabránit tomuto problému? Existuje řešení? Proč se objevují...
    Stav střechy a klempířských prvků po aplikaci hmoty SANAKRYL TOP (UV) Na této fotografii je patrné, že se jedná o bezešvou hydroizolaci, která je vytažena i na svislé konstrukce (atiky, šachty, komínky, výlezy).
    Pokud si nejste jisti možnou příčinou Vašich problémů, nebo chcete pomoci odhalit případné konstrukční vady na Vaší nemovitosti, kontaktujte nás a objednejte si termografické měření pomocí certifikované termokamery, případně také měření vnitřního klimatu. Tato měření provádíme převážně od října do dubna dle aktuálních klimatických podmínek.
    Zvýší povrchovou teplotu stěny, zamezí kondenzaci vlhkosti a aktivně brání tvorbě plísní. Zároveň výrazně snižuje tepelné ztráty domu.
    Vyrobeno na bázi nanotechnologie, obsahuje ionty stříbra, které aktivně zničí až 99,99% plísní, virů a bakterií. Vytváří difuzní a zcela prodyšný povrch, jež umožňuje odvod vlhkosti ze zdiva.


Základní vlastnosti ThermoShield TopShield

    Základem dlouhodobé sanace plísně je penetrační nátěr THERMOWELL s vysokou protiplísňovou odolností, který obsahuje extra účinné a dlouhodobě působící přísady proti plísním, řasám a mechům. Nanáší se na suchý a čistý povrch. Na problematická místa s výskytem plísní se nanáší v neředěné formě. Penetrační nátěr nechte schnout po dobu minimálně 8 hod. Penetrační nátěr je ve dvou typech balení :
    Zde Vám přinášíme účinný a praxí ověřený návod na trvalou likvidaci a sanaci plísní na stěnách a stropech. Sanaci provedeme ve 3 krocích :
    S blížícím se obdobím podzimních a zimních měsíců se začíná energeticky náročnější období -  topná sezóna. Ta se sebou přináší zvýšené náklady na vytápění a tím i větší zatížení rodinného rozpočtu. Poradíme vám, jak jednoduchými opatřeními můžete u vás doma snížit...
    Udržet v suchu svůj vlastní dům a ochránit jej před vlhkostí bývá častokrát větším problémem než se může zdát. Zatékající a plesnivé stěny straší totiž nejednoho majitele rodinného domu. Mnohokrát si proto dáváme při pohledu na takto přikrášlenou stěnu otázku: „Kde se...


Omítkový zateplovací systém HFR-TS®

    Dokonce ani střešní krytiny z vláknocementových desek (vlnitý azbest) nebo zinkových plechů nejsou pro nátěr žádný problém. Po odpovídající předběžné úpravě plechových střech pomocí nátěru ThermoShield ZinkPrimer nebo nátěru ThermoShield RustPrimer se vytvoří dlouhodobá ochrana střechy, která současně chrání podklady z železných i neželezných kovů před korozí. Za mimořádně vysokou přilnavost na všechny obvyklé střešní krytiny vděčí nátěr střechy ThermoShield TopShield jedinečné kompozici z vysoce kvalitních surovin.
    Nátěr ThermoShield TopShield je také odolný proti vodě při extrémních povětrnostních podmínkách, jako je silný déšť, krupobití a sníh. Stavební materiály zůstávají suché a riziko hniloby je výrazně sníženo.
    Na Facebooku a Google+ najdete zajímavé články o zdravém bydlení, problematice plísní v bytech a domech, jak ušetřit náklady na vytápění a klimatizaci, jak odstranit plísně a vlhkost v domě, jak snížit teplotu v podkroví, atd.
    Termokeramický nátěr ThermoShield TopShield dokáže díky svým unikátním se jedinečným vlastnostem efektivně odrážet sluneční záření. Postará se tak o pohodové klima v podkroví a v podkrovních prostorách. Zaroveň pomůže ušetřit nemalé náklady na klimatizaci, protože teplota v podkroví po aplikaci nátěru ThermoShield TopShield výrazně klesne. Čím více slunečních paprsků se odrazí do venkovního prostoru - tím méně jejich pronikne přes střešní krytinu do nitra budovy = menší zahřívání vnitřních podkrovních prostor.


NÁTĚR STŘECHY THERMOSHIELD TOPSHIELD – K DISPOZICI VE 4000 BARVÁCH

    Přemostění přechodů různých materiálů s nátěrem ThermoShield TopShield, jeho vysokou reflexí slunečního záření a z toho vyplývajícím "tepelným uklidněním" podkladů, můžeme přemostit mnoho přechodů různých materiálů a udržet je bez trhlin, které vznikají vlivem jejich různé tepelné roztažnosti. Keramické duté tělíska s lomem tepelných paprsků se starají o značné snížení propustnosti tepla do střešní konstrukce. Tento jev vede k výrazné redukci tepla v interiéru pod střešním pláštěm, což pro obyvatele při vysokých letních teplotách znamená přijatelné prostředí i bez klimatizace. U velkoplošných střech obytných budov a průmyslových hal působí nátěr při krupobití a dešti navíc jako element tlumící hluk.
    Po zaschnutí penetračního nátěru se aplikuje finální nátěr, který zabezpečí dlouhodobou ochranu proti opětovnému vzniku a růstu plísní, řas a jiných mikroorganizmů. Podle příčiny způsobující tvorbu plísně zvolte vhodný typ finálního nátěru. Ke správné volbě Vám pomůže tato tabulka, případně kontaktujte naše obchodní oddělení :

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00