Jak na věc


nehody aktuálně na blanensku

Test pravidel silničního provozu

    Prosím o pomoc s vymáháním pojistného za bolestné pro maminku , která měla 16,4,2016 vážnou autonehodu. Stála s autem u krajnice a zezadu do ní plnou rychlostí narazila řidička, která se nevěnovala řízení. Syn byl svědek nehody.Maminku odvezli do nemocnice a byla tam 5 dní. Nadále probíhá léčení . Má bolesti krční páteře, výpadky paměti a něco na srdci z toho šoku.Pojištovna poškozeného uzavřela odškodnění totálním poškozením auta,ještě dříve než maminku propustili z nemocnice.O bolestném tam nebylo nic. Zavolal jsem tam a poslal pojištovně propouštěcí zprávu z nemocnice.Tak je to zase otevřené a potřebujem pomoci s vymáháním odškodného.
    Od 23.6.2019 23:45 do 24.6.2019 01:50 na silnici 379 u obce Blansko , délka 55m nehoda probíhá vyšetřování nehody překážka na vozovce, průjezd se zvýšenou opatrností OA x zvěř, na místo jede PČR.Událostí je ovlivněn jeden směr provozu
    Čisté auto zvenčí i zevnitř je vizitkou jeho majitele a jen málokterý řidič by se pyšnil ušmudlaným vozem. Ještě před několika lety bylo hitem se svým vozem jezdit do kartáčové myčky, na které však jsou rozporuplné názory právě s ohledem na kartáčování laku karoserie.
    Dnešní trh nabízí nepřeberné množství různých pneumatik, ovšem ne všechny jsou prověřené a kvalitní. Co se stane, když chcete za každou cenu ušetřit a koupíte ty nejlevnější? Jaký je v nich rozdíl, a opravdu se ty levné vyplatí?


Starší dopravní zprávy (22.06.2019)

    Zatoužili jste po modernějším automobilu? Automobilové firmy každoročně chrlí nové a nové vozy, které mají za cíl udělat řidičovu jízdu co nejpohodlnější. Ovšem ne každý má na to, aby si nové auto zaplatil z úspor, tudíž někteří volí leasingové financování. V tomto článku se zaměříme na výhody a nevýhody operativního leasingu.
    Online aktualizovaná doprava na dálnici a českých silnicích. Co se děje na cestách právě teď, jaký je stav vozovky, uzavírky, kolony, dopravní nehody aktuálně, situace na D1. Cestujte v pohodě a bez zbytečných komplikací.
    Od 23.6.2019 23:45 do 24.6.2019 01:50 na silnici 385 u obce Předklášteří okres Brno-venkov nehoda probíhá vyšetřování nehody překážka na vozovce, průjezd se zvýšenou opatrností OA x Zvěř, na místo jede PČR.Událostí je ovlivněn jeden směr provozu
    Máte pocit, že mobilní zařízení dnes dokážou nahradit snad všechno? Možná to ještě stále není pravda. GPS navigace má stále oproti smartphonům své výhody.
    Od 23.6.2019 23:35 do 24.6.2019 01:35 na silnici 39 u obce Černá v Pošumaví okres Český Krumlov nehoda probíhá vyšetřování nehody, nebezpečí kyvadlový provoz jedním jízdním pruhem Havárie OA, se zraněním osoby, na místě zasahují složky IZS.Událostí jsou ovlivněny oba dva směry

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00