Jak na věc


nejnižší nadmořskou výškou v čr

Žádost o uplatnění garance nejnižší ceny

    Novinka! Rozšiřujeme naši garanci i na námi neprodávané modely. Uvažujete-li nad levnějším modelem od konkurence, funkčně srovnatelný bidet WC KOMFORT se Vám pokusíme nabídnout ještě levněji!
    V naší nabídce najdete široký výběr lázeňských pobytů, díky kterým rychle a snadno zregenetujete své síly. Kromě lázeňských pobytů si můžete vybrat z dalších 11 druhů tématických pobytů odpovídající vašim požadavkům zájmům.
    SuperBidet.cz si vyhrazuje právo na zamítnutí akce "Garance nejnižší ceny", a to i v případě, že budou splněny všechny výše uvedené podmínky. (Např. z důvodu dumpingových cen konkurence). SuperBidet.cz si dále vyhrazuje právo na zrušení akce "Garance nejnižší ceny" dle svého uvážení. Na uplatnění garance nevzniká zákazníkovi právní nárok a není možné jí vymáhat právní cestou. Tato nabídka není veřejným příslibem.


Pro záruku nejnižší ceny platí následující podmínky:

    Lázeňské pobyty v délce od 7 do 14 dnů jsou sestaveny pro cílenou léčbu a prevenci zdravotních potíží. Lázeňští hosté - samoplátci mohou volit lázeňské pobyty se vstupní lékařskou prohlídkou a lékařem individuálně sestaveným léčebným programem nebo lázeňské pobyty s předem stanoveným programem vytvořeným pro optimální léčbu konkrétních zdravotních komplikací. Jednotlivá lázeňská města se zaměřují na léčbu a předcházení zdravotních potíží dle přírodních zdrojů, které se v dané lokalitě nachází. Léčené indikace jednotlivého lázeňského města zobrazíte najetím na otazník.
    Nejčastěji hledáte: Lázně, Víkendové pobyty, Lázeňské pobyty, Valentýnské pobyty, Lázeňské pobyty, Romantický víkend pro dva, Wellness pobyty, Interiérové dveře, Povinné ručení porovnání
    Poznejte jedinečnou krásu českých lázní. Vydejte se do míst, kde zapomenete na starosti všedního dne. Svěřte se do rukou specialistů, kteří vždy vědí, jak Vašemu tělu udělat dobře. Cítíte ten svěží vzduch? Vnímáte tu atmosféru? Spojte tradiční lázeňskou léčbu s relaxací a odpočinkem, a nechte se do sytosti hýčkat. Vybírejte z nabídky 1045 lázeňských a wellness pobytů pečlivě připravených na míru zákazníkům.
    Nejenže nabízíme snad ty nejlepší bidety (sedátka) v ČR, my se je snažíme nabídnout nejlevněji v republice! Najdete-li jinde lepší cenu, napište si o ní k nám (spolu s kontaktem na obchodníka/e-shop, kde jste nabídku viděli). Uděláme maximum, abychom Vám mohli nabídnout cenu ještě nižší.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00