Jak na věc


nemocnice brno bohunice pavilon x

Celá Nemocnice Pardubického kraje otevře své dveře

    Ministr zdravotnictví Adam Vojtěch navštívil ve středu Pardubický kraj. V doprovodu hejtmana Martina Netolického navštívil kromě sídla kraje také Pardubickou nemocnici a Dětské centrum Veská.
    Více než stovka nelékařských zdravotnických pracovníků se sjela ve středu 29. května do Kulturního domu Dukla v Pardubicích, aby diskutovala, sdílela a předávala si navzájem zkušenosti. Konal se zde totiž třetí ročník konference s názvem „Pět nemocnic, jeden tým“, jejímž cílem je vytvořit prostor pro odborníky ze všech pěti nemocnic Nemocnice Pardubického kraje, aby mohli jako jeden tým sdílet své postupy a úspěchy.
    Zveme vás na besedu na téma „Moje jméno není diagnóza“ a výstavu „Cesty duše“, které spolupořádá Psychiatrické oddělení Svitavské nemocnice. Akce se uskuteční ve středu 18. září 2019 od 17 hodin v Multikulturním centru Fabrika ve Svitavách.
    Všech pět pracovišť Nemocnice Pardubického kraje, tedy Pardubická, Chrudimská, Svitavská, Orlickoústecká i Litomyšlská nemocnice, otevře v pátek 31. května 2019 od 9 do 12 hodin dveře veřejnosti i školákům.


MUDr. Ulvrová slaví úžasné jubileum. 50 let práce v Pardubické nemocnici

    Dva šeky na dvě stě tisíc korun získal Nadační fond S námi je tu lépe! od měst Česká Třebová a Ústí nad Orlicí. Dar, který bude využit na další rozvoj nemocnice a pořízení nového vybavení, slavnostně zástupcům Nadačního fondu a Orlickoústecké nemocnice předali starosta Ústí nad Orlicí Petr Hájek a starostka České Třebové Magdaléna Peterková.
    Ihned po události, ke které došlo v noci 14. května 2017 v Pardubické nemocnici, bylo zadáno interní prošetření případu a v červnu roku 2017 také znaleckého posudku, jehož výsledek byl do Nemocnice Pardubického kraje doručen v prosinci téhož roku.
    Pardubická nemocnice nesouhlasí s bulvarizující interpretací událostí z května roku 2017, kterou v rámci pořadu Infiltrace – Obchod se svědomím odvysílala 3. června Česká televize. Považujeme za nestandardní, aby veřejnoprávní médium uveřejnilo jednostrannou interpretaci případu týkajícího se nezletilého dítěte, který je v tuto chvíli v šetření Policie ČR a zároveň předmětem občanskoprávního sporu. Tvůrci pořadu se nepokusili získat stanovisko druhé strany a v pořadu přímo uvádějí, že je takové stanovisko ani nezajímá.


Svitavská psychiatrie pořádá besedu „Moje jméno není diagnóza“

    Zvládnout studium při práci na plný úvazek není nic jednoduchého a leckdo ho ještě před cílem vzdá. To však není případ zdravotní sestřičky z dětského oddělení Pardubické nemocnice Andrey Benešové, která nejen úspěšně dokončila magisterské studium, ale za svou diplomovou práci také získala ocenění od Nemocnice Pardubického kraje (NPK) za její mimořádnou kvalitu.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00