Jak na věc


next oblečení prodejny

Čelenka puntíkovaná s trojitou tmavě fialovou mašlí a krystalem Swarovski

    Rozšířili jsme pro Vás nabídku kojeneckých čelenek. Čelenky pro miminka jsou velmi slušivým dětským módním doplňkem vhodným k oblečení na vítání občánků, k oblečení na křtiny nebo jako součást dětského oblečení na svatbu. Nabízené háčkované čelenky jsou 100% ruční výroba. Podívejte se na nabídku kojeneckých čelenek.
    Nabízíme dívčí čelenky ručně vyrobené v České republice. Nyní v novém hezčím balení! Čelenka je upevněna na perleťovém papíře formátu A6 se dvěmi perličkami a je zabalena do celofánového sáčku. Originální čelenky pro miminka i větší slečny jsou skvělým dětským módním doplňkem vhodným ke svátečnímu oblečení pro děti, jako doplněk oblečení na vítání občánků a na křtiny, dětský doplněk na svatbu, ale hodí se i na běžné nošení. Podívejte se na naši aktuální nabídku čelenek.
    Jediné bezpečnostní dveře ve 4. bezpečnostní třídě, které lze namontovat do původní zárubně. Jsou vhodné zejména k výměně vstupních bytových dveří, pokud máte zárubně kovové.
    Bezpečnostní dveře SD 3 jsou přídavné bezpečnostní dveře montované na stávající dveře na vnitřní stranu. Verze SD 23 jsou je varianta pro dvoukřídlé dveře. Dveře SD 3/23 je nejvhodnější řešení pro byty ve starší zástavbě. Zejména u památkově chráněných objektů se jedná jediné možně řešení zabezpečení. Certifikované i v případě dřevěných zárubní.


Čelenka puntíkovaná s trojitou černou mašlí a krystalem Swarovski

    Vyrobili jsme pro Vás novou dětskou háčkovanou čepičku se zdobenou háčkovanou kytičkou pošitou celkem 87 kusy perliček, korálků a flitrů. Háčkovaná čepička je vyrobena z kvalitní příze (55% bavlna a 45% akryl). Brzy i v růžové barvě. Podívejte se na naši kompletní nabídku dětských háčkovaných čepiček.
    Dveře jsou určeny do interiéru i exteriéru se zvýšenou odolností proti povětrnostním vlivům. Povrchy jsou dýhované, masivní dřevo, nerez nebo lakované ve škále RAL.
    Rozšířili jsme pro Vás nabídku dívčích čelenek. Originální čelenky pro miminka i větší slečny budou slušivým dětským módním doplňkem vhodným nejen ke svátečnímu oblečení pro děti. V naší nabídce naleznete kojenecké čelenky na vítání občánků, kojenecké čelenky na křtiny, čelenky na svatbu a spoustu dalších luxusních čelenek pro Vaše malé princezny. Prodáváme čelenky s kytičkou nebo spoustu čelenek s mašlí. Podívejte se na naši aktuální nabídku čelenek.
    Nejmasivnější dveře této kategorie na trhu, vhodné jako venkovní vchodové dveře. Jsou vyráběny také ve dvoukřídlé či prosklené variantě. Umožňují výrobu bezpečnostní repliky historických dveří. Instalují se do speciální dvoudílné bezpečnostní zárubně NEXT SF 2A.


Háčkovaná čepička bílá s květinou a krystalem Swarovski

    Vyrobili jsme pro Vás nové barevné vzory luxusních bavlněných čelenek s uzlem. Čelenky s uzlem jsou vyrobeny z úpletové bavlny. Podívejte se na naši kompletní nabídku dětských bavlněných čelenek s uzlem.
    Nyní máte šanci získat ke každému nákupu nad 150 Kč luxusní ručně vyrobené mašle do vlasů na pinetce (1 ks). Podívejte se na aktuální nabídku dárků. Mašle do vlasů lze zakoupit i na e-shopu v sekci mašle do vlasů.
    Dveře jsou vhodné do interiéru i exteriéru se zvýšenou odolností proti povětrnostním vlivům. Jsou vyráběné v mnoha moderních designech. Umožňují výrobu bezpečnostní repliky historických dveří. Instalují se do speciální dvoudílné bezpečnostní zárubně NEXT SF 2A. Díky masivní konstrukci v kombinaci se zárubní splňují nejvyšší požadavky na zabezpečení i na tepelnou izolaci.
    Exkluzivně Vám nabízíme originální dárky pro miminka v podobě dřevěných dekorací ve tvaru čápa. Dětské dekorace jsou ideálním dárkem pro novorozené miminko. 100% ruční práce! Podívejte se na nabídku dárků pro miminka.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2019
cache: 0000:00:00