Jak na věc


nicolette shea

Narození vrhu O4 ze spojení  Yade vom Kirschbaum + Xaver Od Nicolette CZCH CZGCH. Album miminek - http://www.kralici.cz/morcata/alba.asp?a=31974

    Shooting s Nicolette byl velký úspěch. Ona je velmi spáchal, a má skvělý vzhled celkovou a velmi krásnou a upravený tvář s dobrým make-up. Můžete říci pouze to, že jejich fotky líbí. Byli jsme schopni mluvit dobře anglicky kromě češtiny. Mohu doporučit, střílet portret, i když jednou není TFP. Děkuji, velmi rádi znovu.
                     IMPRESSUM          Moser Nikola & Patrick          Giengen an der Brenz                       89537           Baden-Württemberg                    Germany                   WEB SIDE:           http://chsodnicolette.cz
    S Nikol jsem fotil podruhé. Je to asi ta nejzodpovědnější modelka, kterou jsem kdy viděl. Krom toho je na ní oppravdu vidět, že jí focení baví. Určitě doporučuju jak pro zkušené, tak pro začínající fotografy!
    Nikol má před sebou velkou budoucnost. Komunikativní, milá, profesionální. Samozřejmě krásná a fotogenická. Navíc už poměrně zkušená a tak proběhlo focení hladce. Doporučuju!

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00