Jak na věc


nova susicka buben se netoci

Nabídka pračky - Kontaktní formulář

    Opravy sušiček provádíme podle složitosti opravy v bytech zákazníků nebo dílensky. Nejčastější poruchy sušiček prádla: nehřeje, nesuší, netočí se buben, na displeji svítí chybová hláška E.., hlučná.
    Kromě dlouholeté praxe a nasbíraných zkušeností při opravách elektrospotřebičů, servis disponuje velikou škálou nástrojů a měřících přístrojů pro diagnostiku, díky kterým jsme schopni Váš spotřebič opravit.
    Obecně platí, že opravy praček, myček a dalších velkých elektrospotřebičů se mohou provádět na místě nebo v naší provozovně podle závažnosti problému. Pro objednání opravy využíte přípravený formulář nebo zavolejte na jedno z uvedených telefonních čísel.
    Opravy bojlerů provádíme podle složitosti opravy v bytech zákazníků nebo dílensky. Nejčastější poruchy bojlerů: vadné topné těleso, vadný termostat, problém v kabeláži.
     PRODÁM pračku Bosch Maxx 4, WFC 1600 oprava nutná – napouští, ždíme, vypouští, ale při programu „praní“ se buben netočí. Nebo prodám na náhradní díly. Cena 1000,-Kč. , prodám, na prodej,Nabídka pračky, prodám, na prodej


Specializujeme se zejména na tyto elektrospotřebiče

    Opravy Lednic provádíme podle složitosti opravy v bytech zákazníků nebo dílensky. Nejčastější poruchy lednic: vadný termostat, nefunkční chladící systém - kompresor, únik chladiva.
    Specializujeme se na prodej spotřebičů všech značek. Díky tomu, že se na trhu pohybujeme již 25 let, jsme schopni nabídnout lákavé cenové nabídky a dalších výhody.
    Opravy provádíme podle složitosti opravy v bytech zákazníků nebo dílensky. Nejčastější poruchy jsou: nehřeje, netěsní, nedodrží teplotu, vadný přepínač, vadná kabeláž, vadná topná spirála.
    Pokud máte zájem o nový spotřebič jakéhokoliv typu, neváhejte nás kontaktovat na uvedená telefonní čísla nebo pomocí emailu prodej@elektro-opravna.cz a my Vám vystavíme cenovou nabídku.
    Opravy mrazáků provádíme podle složitosti opravy v bytech zákazníků nebo dílensky. Nejčastější poruchy mrazáků: vadný termostat, nefunkční chladící systém - kompresor, únik chladiva.


Nabídka pračky - Kontaktní údaje

    Firma vznikla v roce 1992 a působí na okrese Pelhřimov a v přilehlém okolí. Zabýváme se servisem a prodejem domácích elektrospotřebičů s provozovnou v Nové Cerekvi. Servis provádíme přímo u zákazníka v bytě, pouze náročnější opravy odvážíme na vlastní provozovnu. Dopravu vadného elektrospotřebiče na provozovnu a jeho zpětný odvoz k zákazníkovi zajištujeme vlastními vozidly. Veškeré zakázky se snažíme vyřizovat co nejdříve ke spokojenosti zákazníka. V současné době servis zajištují 2 mechanici s dlouholetou praxí v oboru.
    Opravy vestavných spotřebičů provádíme podle složitosti opravy v bytech zákazníků nebo dílensky. Záleží na typu a vážnosti závady vestavného spotřebiče.
    Opravy myček provádíme podle složitosti opravy v bytech zákazníků nebo dílensky. Nejčastější poruchy myček nádobí: únik vody, nenapouští, nevypouští, špatně myje, netočí se ramena nechává skvrny na nádobí, nehřeje, nejde spustit.
    Opravy praček provádíme podle složitosti opravy v bytech zákazníků nebo dílensky. Nejčastější poruchy: únik vody, nenapouští, nevypouští, netočí se buben, neodstřeďí, je hlučná, nehřeje, nejde spustit, atd..

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00