Jak na věc


objekty občanské vybavenosti

Prodej, chalupa, Šternov, okres Benešov

    Pro pamětníky zde dáváme odkaz na krátký dokument z roku 1969, který jistě potěší všechny kluky, sloužící na rPS Lány (a určitě i nejen je), s názvem "Voda stoupá".
    Jak nám budou síly stačit, budeme postupně doplňovat další a další fotografie. Původně byly naším cílem pouze fotografie objektů ze západních Čech (máme to totiž nejblíže), ale jelikož se časem našla řada ochotných spolupracovníku a přispěvovatelů z celé republiky, objeví se zde fotografie objektů i z dalších krajů Čech a Moravy, případně i Slovenska.
    Knížka plná zážitků z VVP Hradiště s názvem "Tenkrát na Doupově", by mohla být zajímavým čtením pro všechny, kteří tímto VVP prošli...Více informací ZDE.
    Nevyhovuje Vám žádná z nalezených rekrečních prostor k prodeji v lokalitě Benešov ? Zkuste si prohlédnout rekreační prostory v často navštěvovaných lokalitách, které jsou zobrazeny níže.


Prodej, chata, 615 m², Krňany - Třebsín

    Široká nabídka nemovitostí v kategorii - Prodej rekreačních objektů Benešov. Celkem 17 nabídek v kategorii Prodej rekreačních objektů a lokalitě Benešov odpovídá Vašim požadavkům. Hledáte chatu či chalupu? Nejvíce vyhledávané jsou právě chaty. V naší nabídce naleznete chaty se zahradou nebo velkým pozemkem. Lidé také často hledají pronájem chat nebo chalup. V kategorii rekreačních objektů máme dále zemědělské usedlosti neboli farmy a historické objekty. Ať už hledáte v kterékoliv z těhto kategorií, věříme, že najdete právě tu nemovitost, která Vám umožní lépe trávit volný čas.
    Knížka zabývající se přírodou a historií Novohradských hor, která může být milou připomínkou na tento kraj všem, kteří zde sloužili.Více informací ZDE.
    Na těchto stránkách najdete fotogalerie objektů bývalé Pohraniční stráže (PS) a bývalé Československé lidové armády (ČSLA) - objektů ozbrojených složek bývalé Československé socialistické republiky (ČSSR).
    Pokud je někdo ochoten pomoci se sběrem fotografií či podkladů pro tyto stránky (některé objekty nafocené nemáme, zejména nám chybí interiéry), neváhejte nás kdykoliv kontaktovat. Uvítáme každou, i sebemenší pomoc. Více v sekci Možnost spolupráce.
    Jedná se zejména o fotografie ze současné doby. Zachycují tedy aktuální stav objektů, který je ve většině případů přímo tristní. Většina objektů byla opuštěna počátkem 90 let, následně byla v různé míře rozkradena, zlikvidována nebo převedena do majetku obcí (která často neví co s nimi a objekty nadále chátrají).

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00