Jak na věc


obložení stěny za kuchyňskou linkou cena

fasádní obklady z umělého kamene, umělý kámen Tanvald, částečné obložení fasády, použití rohových modulů na této fasádě podtrhuje dokonalý styl v každém detailu, upravená a bezúdržbová fasáda v horské oblasti

    Výhodou možnosti použití rohových modulů je přirozené obložení rohů. Speciálními rohovými díly / rohové moduly/ se dají velmi esteticky a dekorativně obkládat rohy, sloupy, okna, zádveří a další rohové plochy. Na rozích a sloupech nejdou žádné svislé spáry a spoje.
    DŘEVĚNÉ OBLOŽENÍ -  dřevěné obložení stěn, obložení schodišťě, i obložení stropů  vyrábíme a montujeme do většiny stylových interiérů. Důvodem je skutečnost, že kazetové stropy či jinak dekorativně řešené obložení dotváří vzhled každého prostoru a dodá mu individuální charakter. Může tak vytvořit nádherný prostor i z původně nezajímavé místnosti. Interiér, kde bylo použito obložení stěn, doplněný například luxusní sedačkou, již není třeba zahlcovat dalším nábytkem. Dřevěné obložení je často používané v anglických interiérech.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00