Jak na věc


odstín lak na dřevěné schody

Poctivé dřevěné schody

    Přejete si dřevěné schodiště v kombinaci s kovem nebo třeba se sklem? Nic není nemožné. Se dřevem lze tvořit různé kombinace. Schody vyrobíme dle Vašich představ. Finální barevná úprava je samozřejmostí. Schodiště namoříme do požadovaného barevného odstínu. Konečný povrch tvoří několik vrstev transparentního, polyuretanového laku.
    Při výrobě dřevěných schodů vsázíme na kvalitu materiálu. Dřevo si při nákupu v zahraničí sami vybíráme a vyrábíme z něj kvalitní spárovku, výhradně s dlouhou průběžnou lamelou, tedy 1. Jakost. Naše schodiště z masivu vyniká pevností, stabilitou a dlouhou životností.
    Dřevěná schodiště. Nadčasová klasika, která nikdy neomrzí. Vpusťte do svého interiéru kousek přírody a nové schody si nechte vyrobit ze dřeva. Historií prověřený přírodní materiál nabízí téměř neomezené možnosti bytového designu.
    Schody ze dřeva vyrábíme za pomoci profesionálního softwaru, s milimetrovou přesností. Zpracujeme Vám ke schodišti grafický, půdorysný i prostorový nákres. Stavební prostor si nejdříve přesně zaměříme a rozměry přeneseme do počítačového programu. Pomocí plotru vytvoříme výrobní šablony v měřítku 1:1, podle nichž se schodiště následně vyrobí.


Dřevěná schodiště

    V dotazu neuvádíte. zda se jedná o schody v interiéru nebo exteriéru. V obou případech je možná kombinace tenkovrstvého lazurovacího laku S1023 Lazurol classic (v jednom nátěru pro zabarvení) a následně aplikovat bezbarvý lak S1020 Lazurol lak venkovní pochozí. Jinou možností je použítí mořidla na dřevo v příslušném odstínu a následně použít bezbarvý dvousložkový epoxidový lak S1300 Epolex lak na dřevo nebo vodou ředitelný lak V1301 Bakrylex na dřevo/akrylurex (pouze v interiéru) nebo některý dvousložkový polyuretanový nebo akryl uretanový bezbarvý lak (inf. na www.colorlak.cz)

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00