Jak na věc


ofscards boxy

Young Power na OFS Classic 2019-20 I. série

    Projekt OFS Tournament of the Century je krátce před OH v Koreji, kdy si připomínáme 20 let od vítězství v japonském Naganu, vyšperkován o podpisové karty nebo karty s replikami zlatých medailí.
    Slosování o druhý dres bude probíhat přímo na burze hokejových karet v Praze (sobota 4.11.2017 od 8:00, konferenční sál Hotelu Čechie, Praha-Karlín), kde budou poprvé karty a boxy představeny. Ze všech účtenek z prodaných Collector's boxů bude vylosován jeden výherce, který dres obdrží přímo na burze. Losování bude probíhat v 11 hodin ve vstupní hale, kde bude mít svůj stánek zástupce firmy OFS.
    Již v listopadu si budete moci kompletovat nový ročník hokejových karet OFS Classic 2019-20 I. série. K dnešnímu dni zveřejňujeme seznam základních karet, vč. jejich náhledů.


Marketingová akce s obaly OFS Classic 2016/17

    O jaký dres se vlastně jedná? V zámoří vycházejí edice s game-warm dresy (tedy dresy ve stejné kvalitě jako hrané dresy) originálně podepsány těmi nejlepšími hokejisty NHL včetně legend. Vždy se jedná o emisi 100 dresů, které jsem podepsány a zabaleny do originálních krabic s číslováním (limitací). Ten kdo si zakoupí jednu ze 100 krabic tak neví, kterého hráče bude na dresu mít. Dresy, o které se soutěží, jsou ze sezony 2016-17 a jedná se o čtvrtou emisi. Podle výrobce se v boxech nacházejí jména jako - Carey Price, Taylor Hall, Jonathan Quick, Chris Pronger, Daniel Sedin, Mike Richter, Kyle Okposo, Corey Perry, Jaromir Jagr, Jake Allen, Alexander Ovechkin, Gordie Howe, PK Subban, Shea Weber, Brian Leetch, Evgeni Malkin a další.
    Termín vydání karet Chance Ligy se již blíží, stanoven byl na pátek 8.2.2019 tedy před burzou hokejových karet pořádanou v Ostravě (sobota 9.2.2019, Restaurace Na plynární, Plynární 2949/1, 8:00-12
    Ve spolupráci se společností eSport.cz máte možnost si nyní v aktuálně probíhající aukci vydražit vybrané insertní karty z letošní série II. Série OFS Classic 2015/16.
    U II. Série karet OFS Classic 2014/15 se na prodejních pultech nově setkáte s prodejními boxy, tzv. Blistery, obsahující 18 balíčků, které jsou určeny pro kusový prodej.
    Letošní ročník se nese ve znamení novinky v podobě 4 verzí boxů, dle obsahu se liší nejen cenou a stylem vkládání karet do boxů, ale i dostupnosti a distribucí na prodejní pulty. Samozřejmě stále je v platnosti, že distribuci zajištuje společnost CORFIX a neovlivníme termín naskladnění do jednotlivých obchodů od data vydání karet. Proto je možnost si zakoupit všechny boxy přes náš e-shop a v nejbližších dnech zahájíme i jejich předprodej.


EXPO karty k pořádané burze karet v Ostravě

    V dalších článcích, které budou následně vycházet, budeme představovat jednotlivé vybrané typy karet, které budou vydány v I. Sérii OFS Classic 2015/16. Doporučujeme proto i nadále sledovat naše stránky. Pokud vše půjde i nadále dle předpokladu, karty budou vycházet ve druhé polovině měsíce listopadu 2015.
    Vážení sběratelé a fanoušci ledního hokeje, OFS Classic pro Vás připravuje v letošní sezoně nejen sběratelské karty Tipsport Extraligy, ale nově jsme získali i licenci na výrobu karet Chance ligy.
    Zde Vám přinášíme kompletní představení karet II.série OFS 2016-17. Oficiální termín vydání je sobota 4.března 2017, ve velkoobchodech skladem již 3.března 2017.
    Kompletní set 22 karet hokejistů HC Energie Karlovy Vary z aktuální sezony 2017-18 WSM Ligy si můžete aktuálně zakoupit na našem webu za cenu 190 Kč (jeden set).
    Své výročí v sezoně 2018/2019 slaví také Škoda Plzeň a díky odehráného utkání ve výročních dresech 1.2.2019 s Kometou Brno jim vydáváme miniset 21 karet.
    Přinášíme vám checklist řadových karet série OFS Chance Liga 2018-19. Set řadových karet čítá 317 hokejistů, kteří nastoupili v letošní sezoně ve všech prvoligových kádrech.


Unique Shooters na OFS Classic 2019-20 I. série

    Níže v tabulce naleznete cenu za jednotlivé boxy a současně i doporučená prodejní místa, kam budou karty distribuovány. Nepotěšíme však všechny fanoušky jednotlivých zimních stadionů, kdy o prodej těchto karet projevilo zájem cca 5-6 fanshopů. Proto prosíme se případnými námitkami, "proč se neprodávají karty u nás?" obracejte přímo na fanshopy hokejových klubů.
    Se začátkem jarního měsíce přichází i na dubnovou burzu hokejových karet v Praze Emeraldí zelené jaro v podobě karet s razítkem. Vpusťte jaro i do svých sbírek.
    Velikonoce se kvapem blíží a velikonoční shon bude brzy cítit všude kolem nás. Zastavte se tak na chvíli na burze hokejových karet, kde si budete moci nejen popovídat s ostatními sběrateli, ale najdete třeba i nějakou tu kartu do své sbírky. V sobotu 26. března 2016 se vydejte směr Ostrava!
    Každý kdo si zakoupí Collector's box OFS Classic 2017-18 na eshopu www.ofscards.com do data vydání (sobota 4.listopadu 2017) bude zařazen do slosování o podepsaný dres týmu NHL. Ze všech kupujících bude vybrán jeden, komu bude zaslán originálně zabalený dres s podpisem hvězdy či legendy NHL.


Aktualizovaná nabídka karet a příslušenství

    Včera (tj. 18. dubna 2015) skončila charitativní aukce jedinečných hokejových karet OFS Classic insertní řady "Hocky names" a "Authentic Signatures". Celkový výtěžek aukce je 50 033 Kč, které OFS věnuje Nadačnímu fondu Ivana Hlinky. OFS tímto děkuje všem za zájem a za účast v aukci.
    Bližší informace o dosud nezmíněných insertních verzích karet - jako je paralelní verze základních karet, Marked Stick, či Printing Plate, včetně jejich limitací, zveřejníme v nebližších dnech.
    Na pražské burze v Hotelu Čechie v sobotu 6.května 2017 vyjdou expo karty pod názvem "Bohemia". Obsahují karty českých extraligových celků z I.série, II.série a také Super Updatu.
    Insertní karty týmu JIHLAVA pod označením "BACK TO THE GLORY" obsahují všechny vydané karty (31ks) této jihlavské série doplněné o autogram hokejisty a zlatého razítka "BACK TO THE GLORY".
    Začátkem srpna jsme rozšířili nabídku na našem e-shopu o sběratelské karty dalších sportů jako je - basketbal (NBA), baseball (MLB), americký fotbal (NFL).
    Ve spolupráci se společností eSport.cz máte možnost si nyní v aktuálně probíhající aukci vydražit kompletní sadu insertních karet "Authentic Signature" ze II. Série OFS Classic 2014/15.


Prodejní box Hobby balíčků OFS Classic 2014/15 II. Série na pultech

    Vracíme se o 20 let zpět v čase a vzpomínáme na sestavu týmů Utkání hvězd české extraligy - Východ a Západ, na které se aktivně podíleli všichni, kteří hokej milovali.
    Všechny seznamy karet z II. Série OFS Classic 2015/16 jsou představeny. Zbývají poslední dny do jejich vydání! Baleny budou do 3 verzí boxů - stejná cena, ještě větší počet karet na box!
    V polovině měsíce květen skončila charitativní aukce hokejových karet OFS Classic 2014/15 insertní řady "Authentic Signature". Výtěžek činí 5 249 Kč, které OFS věnuje Nadačnímu fondu Ivana Hlinky. Vydražiteli, kterým se stal Kwell, tímto děkujeme za jeho zájem a projevenou ochotou vystoupat v dražbě až na takovou částku.
    Na zítřejší burze hokejových karet v pražském Karlíně (sobota 1.12.2018) si k příležitosti vydání nové série OFS Classic 2018-19 I.série pořídit tradiční burzovní "EXPO" balíčky.
    Do svých sbírek si můžete doplnit další výroční sety. Tentokrát vydáváme sety s výročními dresy Pardubic, ve kterých nastoupili 30.prosince 2018 proti Kometě Brno.


Paralelní verze karet Rytíři Kladno 2016

    V nejbližších dnech můžete u našich věrných velkoodběratelů narazit na karty z limitované výroční edice opatřené ražbou "Dealer's Pick". Sesbírejte karty klubu České Budějovice, Kladno, Sparta a Třinec.
    Přinášíme počet jednotlivých druhů karet, které budou vkládány do boxu. Rovněž se dočtete informaci o ceně boxu, datum vydání a možnost jeho zakoupení.
    Jako je již tradicí, Sparta Praha odehrála 3.12.2017 proti Dukle Jihlava utkání v retro dresech u příležitosti 114 let sparťanského hokeje. Proto jsme opět připravili karty série Anniversary.
    Firma OFS pro vás uspořádala soutěž, která je spojena s vydáním nové I.série OFS Classic 2017-18. Soutěžit můžete o dva dresy s podpisem hvězd NHL, detaily soutěže naleznete v tomto článku.
    80 let od založení svého klubu si připomínají hokejisté a fanoušci vsetínského hokeje. Firma OFS se přidává k oslavám a vydává vzpomínkový výroční set 39 karet.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00