Jak na věc


okrasné jehličnany do zahrady plazivé

Okrasné zahrady a údržba zahrad

    Kapradiny jsou pěstiteli, majiteli zahrad, bohužel více než opomíjeny a to přesto, že se jedná o rostliny, které v dobrých podmínkách prospívají po mnoho roků a často vytvoří velmi dekorativní porosty na často prázdných místech pod stromy a keři, v polostínu a stínu.
    Nabízíme vám naše služby od prvotní projektové dokumentace, která se bude plně odrážet od vašich představ a potřeb vaší plochy pro okrasnou zahradu, přes samotné vysázení okrasné zahrady, až po nabídku údržby celé zahrady. Celkový balíček našich služeb je podporován našimi zkušenostmi a výbornou orientací ve svém oboru podnikání. Jsme tým znalý v oboru, dokážeme vám nabídnout mnoho různých variant, moderních tipů nebo umístění atypických prvků, které výrazně ozvláštní vaši okrasnou zahradu. V našich silách je také instalace a zapojení automatického závlahového systému , který ušetří nejen vaše peníze, ale také váš čas.
    Naše společnosti se společně zabývají budováním okrasných zahrad ve smyslu jejich projekce, realizace a údržby. Nabízíme vám možnost komplexního zajištění vybudování vaší nové okrasné zahrady, ať už jste jednotlivec nebo firma. S námi se nemusíte o nic starat.


INTERIÉROVÉ EXOTICKÉ MINI ZAHRÁDKY

    Krásná a upravená zahrada je vizitkou domu a jistým způsobem dokáže hodně napovědět o svém majiteli. Při zakládání nové okrasné zahrady je důležité myslet na správné osazení zahrady jednotlivými stromy, keři a květinami. Díky správnému umístění a namíchání správných celků vám okrasná zahrada nabídne nejen zahradu příjemnou vašemu pohledu, ale také příjemné místo pro váš relax a trávení volného času.
    Kapradiny sice nevynikají pestrými květy, ale zato mají naprosto odlišný vzhled od běžných rostlin a tak ve výsadbě ihned zaujmou. Kapradiny můžeme dle druhu vysadit na záhon, skalku, do kamenných koryt, květináčů apod. a vytvořit si tak přírodně a romanticky laděná zákoutí. Vyzkoušejte je...
    Máte-li zájem o vybudování okrasné zahrady v blízkosti vašeho bydlení, neváhejte nás kontaktovat. Rádi s vámi probereme vaše představy a požadavky a pomůžeme vám je zrealizovat.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00