Jak na věc


omalovánky pro děti k vytisknutí auta popeláři

Omalovánky k vytisknutí, Obrázky k tisku zdarma

    Omalovánky mohou vybarvovat i dospělí nebo dokonce senioři (důchodci). Zatímco u dětí rozvíjí omalovánky především jemnou motoriku ruky, pro dospělé působí antistresově. Antistresové omalovánky pro dospělé jsou hitem poslední doby.
    Omalovánky k vytisknutí jsou k dispozici ke stažení v několika rozlišeních. Největším je šíře 1600 pixelů, která je vhodná k tisku na papír velikosti A4. Přestože naše omalovánky pro chlapce a holky jsou určené k vytisknutí na tiskárně, můžete je i uložit na pevný disk a vybarvovat v grafickém editoru (například v Malování, které je součástí MS Windows). V tomto případě však spíše doporučujeme vyzkoušet omalovánky online. Dětské omalovánky k vytisknutí pro nejmenší jsou zdarma. Jedná se o pečlivě vybrané obrázky (vhodné pro vytištění) z webových stránek OpenClipart.org, šířených pod licencí Public Domain.


Seznam obrázků online ke stažení zdarma

    Kompletní seznam omalovánek ke stažení k tisku pro děti dostupných na těchto stránkách: Číslo 7, Sova, Růžička, Upír, Bible, Samojed, Vajíčko, Stolička, Chipsy, Stehlík, Muž na koni, Krokodýl, Kolibřík, Přívěsný vozík, Srdečník, Jehně, Písmeno Q, Brašna, Hvězda, Loďka, Pouštní lílie, Škeble, Srdce, Vánoční stromek, Lávka, Písmeno M, Stavba, Monster, Sasanka, Vláček, Veslice, Kravička, Křeslo, Obluda, Eskymácké iglú, Obchodník, Příroda, Brusle, Budova, Keltský ornament, Lev, Hnízdo, Ponožky, Ozdoba, Motorka, Záchranný kruh, Medailon, Medvídek Koala, Tanečnice, Červík, Hořící keř, Houpací křeslo, Páv, Krásný motýl, Genesis 4:1-13, Exodus 17:1-7, Buřinka, Farma, kvíteček, Ovečka, Indián, Rybička, Coca Cola, Písmeno S, Stan, Magnólie, Včelka, Kachna, Delfín, Akční kuře, Karneval, Přemýšlení, Písmeno X, Rozeta, Pramice, Šnek, Rytíř, Svatba, Dráček, Vánoční svícen, Pistole, VW Brouk, Mojžíš pastýř, Oheň, Half track, Housenka, Koně, Chlapec, Traktor, Bojovnice pestrá, Samuel 17:39-51, Včela,
    Další kategorie stojící za zmínku jsou písmena abecedy. U každého písmenka je ilustrační obrázek objektu začínajícího stejným písmenem. Jedná se však o názvy v angličtině, které se většinou neshodují s prvním písmenem v češtině. Tyto omalovánky k vybarvení se proto hodí hlavně pro výuku angličtiny.
    Na výběr máte online ke stažení omalovánky pro děti rozdělené do 15 kategorií. Nejoblíbenější kategorií jsou omalovánky se zvířátky kde je přes 50 obrázků nejrůznějších zvířat. Za všechny jmenujme třeba slona, koně nebo pejska. Dále za zmínku stojí kategorie spojovačky, která obsahuje trošku jiné omalovánky. Tyto omalovánky nemají namalované obrysy, ale pouze body označené čísly, které musíte nejdříve spojit. Je to trochu složitější a nejsou proto určené pro úplně nejmenší.


Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2019
cache: 0000:00:00