Jak na věc


omalovánky pro děti k vytisknutí čerti

Omalovánky k vytisknutí, Obrázky k tisku zdarma

    Kompletní seznam omalovánek ke stažení k tisku pro děti dostupných na těchto stránkách: Oceán, Vánoční stromeček, Papoušek, Strom, Doktor a pacient, Přesýpací hodiny, Letadlo, Velbloud jednohrbý, Stuha, Sněhová vločka, Tapír, Rukavice, Velikonoce, Tygr, Pampeliška lékařská, Drak, Velbloud, Lidské tělo, Samuel 24:1-12, Nanuk, Děti, Myška, Vikingská loď, Pejsek, Stan, Houpací koník, Diamant, Ohniště, Motorka, Autosedačka, Písmeno L, Hračky, Knihovna, Gekon, Želvička, Záchranný kruh, Policajt, Vánoční zvoneček, Exodus 3:1-12, Oheň, Čarodejnice, Robinson R44 Raven, Srdce, Kachna, Kánoe, Jelen, VW Brouk, Coca Cola, Člun, Včelí úl, Javorový list, Papoušci, Blboun nejapný, Mravenec, Viking, Koza, Hasičské auto, Písmeno T, Vrtačka, Stolička, Genesis 4:1-13, Krumpáč, Písmeno Z, Apollón, Mořský korál, Veslice, Boxeři, Sk 1:4-5 8-11, Kukuřice, Krokodýl, Karneval, Farma, Parní mašinka, Kůň, Lokomotiva, Výlet, Kytky, Dinosaurus, Princezna, Lodička, Číslo 5, Veterán, Žebřík, Písmeno Q, Vesmírná rake
    Na výběr máte online ke stažení omalovánky pro děti rozdělené do 15 kategorií. Nejoblíbenější kategorií jsou omalovánky se zvířátky kde je přes 50 obrázků nejrůznějších zvířat. Za všechny jmenujme třeba slona, koně nebo pejska. Dále za zmínku stojí kategorie spojovačky, která obsahuje trošku jiné omalovánky. Tyto omalovánky nemají namalované obrysy, ale pouze body označené čísly, které musíte nejdříve spojit. Je to trochu složitější a nejsou proto určené pro úplně nejmenší.


Seznam obrázků online ke stažení zdarma

    Omalovánky k vytisknutí jsou k dispozici ke stažení v několika rozlišeních. Největším je šíře 1600 pixelů, která je vhodná k tisku na papír velikosti A4. Přestože naše omalovánky pro chlapce a holky jsou určené k vytisknutí na tiskárně, můžete je i uložit na pevný disk a vybarvovat v grafickém editoru (například v Malování, které je součástí MS Windows). V tomto případě však spíše doporučujeme vyzkoušet omalovánky online. Dětské omalovánky k vytisknutí pro nejmenší jsou zdarma. Jedná se o pečlivě vybrané obrázky (vhodné pro vytištění) z webových stránek OpenClipart.org, šířených pod licencí Public Domain.
    Omalovánky mohou vybarvovat i dospělí nebo dokonce senioři (důchodci). Zatímco u dětí rozvíjí omalovánky především jemnou motoriku ruky, pro dospělé působí antistresově. Antistresové omalovánky pro dospělé jsou hitem poslední doby.
    Vážení rodiče, kluci, holky. Dostali jste se na web obsahující dětské omalovánky k vytištění zdarma. V tuto chvíli zde můžete nalézt přes 500 obrázků k vybarvení - omalovánek k tisku pro kluky, chlapečky, pro dívky, holčičky, pro naše malá štístka, ratolesti, pro nejmenší, školáky i předškoláky, zkrátka pro všechny malé hravé děti. Tyto omalovánky k vytištění jsou k dispozici online, zdarma ke stažení. Můžete je bezplatně vytisknout prostřednictvím běžné inkoustové nebo laserové tiskárny na papír.


Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2019
cache: 0000:00:00