Jak na věc


onlajny fotbal

Nové Onlajny.cz - co se změnilo?

    Házená ženy - tak po čtyřech měsících znovu - slíbili jste se na to podívat, a co jste viděli? Kočí dává první gól zápasu (0:0) - proč tam nemůže být stav po tom gólu?
    Většího rozvoje se určitě dočká tenis, který jsme vyčlenili do samostatné sekce. Kromě už tradičních zápasů Davisova poháru přibudou i důležitá utkání grandslamových turnajů, s tenisem pak máme i další plány. Podoba tenisové sekce ještě není definitivní, určitě se můžete těšit na přehlednější zobrazení průběhu zápasů, profily tenistů a tenistek a další vylepšení.
    Dobrý den,dívám se často a rád na onlajny,ale od nové verze se mi bohužel příspěvky a skore se mi automaticky neaktualizují co mám dělat ? Děkuji za odpověď.
     chtěl bych se zeptat zda neuvažujete i o sekci na fotky ze zápasů,sám fotím hlavně fotbal ale i hokej mohl bych fotky poskytnout http://1wotan.rajce.idnes.cz/.


TOP VIDEO: 3. čtvrtfinále Ústí - Kladno 1:4

    Hodonínští hokejisté po čtyřech letech prolomili prokletí prvního kola playoff a po výhře 4:0 v pátém čtvrtfinálovém utkání s Opavou slaví postup do semifinále. Skóre dnešního duelu otevřel už v páté minutě Jakub Vrána, a jak se nakonec ukázalo, byla to branka vítězná. Drtiči podpořeni výtečným Kotvanem skvěle bránili, nedovolili soupeři ani jednou skórovat a v závěrečné periodě naopak své vítězství dalšími třemi zásahy Matuly, Kadlece a Vaňka podtrhli a stvrdili svůj postup do druhého kola!
    Mnoho z vás si prohlíží Onlajny.cz na moblních telefonech. Na četné žádosti jsme připravili i mobilní verzi, ta je dostupná na m.onlajny.cz. Její finální podobu také ještě ladíme na základě testování na mnoha mobilních telefonech, těch je totiž ještě mnohem více než internetových prohlížečů a budeme taky rádi za informace, jak vám podoba mobilní verze vyhovuje nebo co byste na ní vylepšili.
    - pokud máte problém s tím, že se vám příspěvky neaktualizují, napište nám prosím na info@onlajny.cz jaký používáte přohlížeč a každopádně vám doporučuji jeho aktualizaci na nejnovější verzi.
    Dobrý den, rozhodli jsme se tak pro to, že náštěvnost na přenosech hokejových zápasů je vyšší než na fotbalových a proto jsme se rozhodli hokej upřednostnit. Pokud vás hokejové zápasy nezajímají, můžete je na hlavní stránce kliknutím na čtvereček s linkou vpravo na hlavní stránce skrýt.


Průběžné pořadí aktuálního týdne 25/2019

    Moc děkuji za odpověď! Stačilo napsat,že nemáte v plánu vrátit SK ligy..raději jste mou otázku smazali. :/ Přesto vám přeji mnoho zdaru,ale budu muset mít otevřené onlajny.cz/sk.. Pietro
    I druhé semifinálové střetnutí hokejistů Hodonína a Vsetína nabídlo parádní, napínavou a do posledních chvil vyrovnanou bitvu. Favorizovaní Valaši měli po většinu utkání více ze hry, přesto ale museli po gólu Vaňka zápas otáčet. Po dvou třetinách byl stav 1:1 a rozuzlení nabídla až poslední dvacetiminutovka, kterou Vsetínští dokázali vyhrát 3:1 a celkově tak u řeky Moravy zvítězili 4:2. Drtiči ale za svůj výkon zaslouží absolutorium a hosté se strachovali o výsledek až do posledních vteřin. Série bude pokračovat už ve čtvrtek na Valašsku.
    Co váš na Onlajnech čeká nového kromě technického řešení? Určitě se můžete těšit na rozšíření funkcí u jednotlivých zápasů - už nyní se zobrazuje aktuální ligová tabulka, přidávat budeme taky tabulky střelců, odkazy na další vzájemné zápasy nebo odkazy na související články na klubovém webu. Větší propojení bude také s našim novým webem tv.onlajny.cz nebo s možností sázet na zápasy v tzv. LIVE sázkách u našich partnerských sázkových kanceláří.


Průběžné pořadí dnešního dne 17. 06. 2019

    Děkuji panu Matěj Mayerovi za “špičkový” komentář k utkání extraligy juniorů Č. Budějovice - Havlíčkův Brod dne 29.10.2010. Hlásit pouze začátky a konce třetin a vstřelené branky, to je skutečně výkon hodný mistra. Psáno po začátku 3. třetiny. Zkuste ho, prosím, třeba probudit.
    dnešní zápas ženské házené Slávia-Veselín.M. - 6x ČK vypadá strašidelně, ale jsou to 2 min. vyloučení, ne ČK !! Problém se stavem zápasu identický jako jsem psal včera.
    Nyní víme, že drobné problémy se zobrazením mohou mít uživatelé Internet Exploreru 6. Všem, kdo ještě tento prohlížeč používají, velmi doporučujeme jeho aktualizaci na některou z novějšch verzí. A to nejen pro to, že mnoho moderních webových aplikací tento zastaralý prohlížeč (pochází z roku 2001!) už nepodporuje, IE6 je navíc také bezpečnostním rizikem pro váš počítač.


Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2019
cache: 0000:00:00