Jak na věc


opat břevnovského kláštera

Večer ve stříbrném městě 1 NOC

    U stálých partnerů (opakované pobyty) storno v den příjezdu bezplatné, nestornovaný nedojezd účtován 50% z částky první noci.
    Děkujeme a přejeme všem krásné vánoční svátky, těšíme se na Vás u nás v Kutní Hoře !
    Výše uvedené údaje jsou Správcem uchovávány 6 let od ukončení posledního pobytu (v souladu se zákonem) a poté vymazány nevratně.
    1x večeře ve Vile U Varhanáře 3chody dle denní nabídky šéfkuchaře, 2 nápoje studené nebo teplé a lahev vína
    Garance rezervace u skupin s více než 10 osobami je vyžadována formou zálohy ve výši 30% z předpokládané ceny ubytování celého pobytu splatné do 10 dní od vystavení proforma faktury nejpozději 30 dní před příjezdem příp. poskytnutím čísla platební karty pro blokaci částky výše zmíněné. Rezervace je hotelem fixně potvrzena až po poskytnutí garance.


Nahráváme pouze obrázky, jichž jsme autory!

    Z důvodu oprávněného zájmu pro plnění podnikatelských činností Správce můžete být požádáni o údaj o kreditní kartě a telefon nebo e-mail – to v případě poskytnutí garance ubytování či jiného složitějšího řešení obchodního případu. V takovém případě budete vždy požádáni o výslovný souhlas s poskytnutím zpracováním těchto údajů.
    Darujte voucher na čerpání ubytování a služeb dle vlastního požadavku nebo některý z nabízených balíčků jako dárek.
    Parkování je možné přímo v areálu samotného hotelu zdarma. Recepce je Vám k dispozici od 6 do 21 hodin denně, těšíme se na Vaši návštěvu.
    Zkuste u nás relaxovat a odpočinout si u masáží - hawaiské, lávové kameny, relaxační a další z nabídky.
    Vedení hotelu Vám předem děkuje za jakékoliv náměty a návrhy ke zlepšení hotelových služeb, předat je lze obsluze či zaslat na náš email info@hotelopat.cz a přejeme Vám příjemný pobyt u nás.
    Schváleno statutárním orgánem provozovatele JMAdvisor s.r.o., IČ 27188914 a Živnostenským odborem Mú KH jako součást schválení provozovny hotel Opat, Husova 138, 28401 Kutná Hora


Rezervace pro více než 2 pokoje

    Garance na objednané občerstvení mimo stálý jídelní lístek restaurace je požadována zálohou ve výši min. 25% odhadované ceny akce splatnou minimálně 5 dní před konáním akce, u akcí s požadavkem na rezervaci většiny restauračních prostor je požadován nevratný rezervační poplatek, který je stanoven pro jednotlivé akce. Storno gastronomické akce 72 hodin a později před dohodnutým okamžikem započetí akce činí 25% odhadované ceny akce.
    Společnost JMAdvisor s.r.o., IČO: 27188914, se sídlem Praha 10, Na spádu 393/15, PSČ 100 00, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 103069 zpracovává jako správce v souvislosti se svojí hospodářskou činností v oblasti poskytování ubytovacích hotelových služeb m.j. osobní údaje subjektů. Týká se provozoven hotel Opat a Vila U Varhanáře v Kutné Hoře.
    Kdykoliv máte právo požádat o výpis obsahu a stavu uložených dat. K tomu účelu prosím použijte kontaktní email info@hotelopat.cz. Následně budete vyzváni k identifikaci Vaší osoby (buď osobně na základě předložení osobního dokladu) nebo (písemně poskytnutím ověřené kopie osobního dokladu) a bude Vám předložen záznam v písemné podobě nebo pdf – dle dohody. Právo na výmaz či omezení zpracování nelze uplatnit u zákonem požadovaných dat o Vaší osobě.


Podívejte se, jak by měl vypadat obrázek piva a jak naopak ne.

    Garance rezervace je poskytována pouze na typ pokoje, pokud je rezervován konkrétní pokoj, je hotel v případě nutnosti oprávněn hosta ubytovat na jiném pokoji stejné nebo vyšší kategorie za dohodnutou cenu. Hotel Opat disponuje kategorií pokoje standard a DLX = APT = APT mezonet, hotel Vila U Varhanáře kategorií pokoje standard a DLX.
    Schváleno statutárním orgánem provozovatele JMAdvisor s.r.o., IČ 27188914 a Živnostenským odborem Mú KH jako součást schválení provozovny Hotel Opat, Husova 138, 284 01 Kutná Hora.
    Garance rezervace požadována ve výši ceny první noci ubytování blokování částky předautorizací platební karty příp. zasláním zálohy na bankovní účet hotelu, negarantované rezervace jsou drženy do 15ti hodin v den příjezdu.
    Součástí hotelu je hotelový bar se širokým sortimentem nápojů včetně piva Opat z partnerského Broumovského pivovaru. V běžném provozu nabízíme sortiment malých jídel, ale rádi pro vás uspořádáme společenskou akci - různá pracovní či rodinné setkání, svatbu, firemní akce - školení, team-building. Vše dle vašich požadavků, menu sestavíme na přání, základní výběr najdete v oddíle restaurace, ostatní služby a technické vybavení po dohodě. Společenská část baru ma kapacitu 45 míst a další samostatný salonek 20.


Recenze piva „Opat Bitter“

    Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.
    Doplatek celé částky v okamžik odjezdu je požadován v hotovosti nebo kreditní kartou. úhrada bankovním převodem je možná pouze po předchozí dohodě a písemné závazné objednávce a souhlasem s obchodními podmínkami. Pro skupiny mohou být sjednány i jiné individuální podmínky po vzájemné dohodě.
    Tyto údaje jsou uloženy v hotelovém počítači, jištěny proti zneužití příslušnými softwarovými prostředky a organizačními postupy v rámci provozu hotelu. Jsou použity výhradně pro vedení zákonné evidence ubytovaných hostů a plnění oznamovací povinnosti na základě zák. č. 326/1999 a Vedení evidenční knihy na základě zák. č. 565/1990 Sb. o místních poplatcích a jedná se o tyto údaje:

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2019
cache: 0000:00:00