Jak na věc


oplocení zahrad ve zlíně

Trojúhelníková podpěra s podestou pro zajištění

    Vážení chovatelé, hospodáři, na našich webových stránkách jsme pro Vás připravili prezentaci některých realizovaných oplocení pastvin pro hospodářská zvířata i farmové chovy zvěře, či oplocení golfových hřišť proti škodám zvěře zhotovených naší firmou tzv."na klíč". Stavbou oplocení se zabýváme od roku 1993. „Nezáleží na tom, co uděláte jednou za čas. Záleží na tom, co děláte den za dnem", proto rok 2006 byl mezníkem, od kdy se této aktivitě věnujeme skutečně naplno. Nyní disponujeme již třemi samostatnými montážními skupinami, které působí nejen v Čechách a na Moravě, ale také v zahraničí.
    Ochrana majetku a osob je již od nepaměti velmi důležitá. K základním ochranným prvkům proto vždy patřily ploty a oplocení v nejrůznějších podobách. Hledáte-li ucelený sortiment kvalitních plotů a oplocení především pletivového charakteru, jste na tom správném místě. V sortimentu najdete pletiva nejrůznějších typů. Od klasických čtyřhranných, přes dekorační a tenisové, až po speciální oborové typy v podobě lesnických a chovatelských pletiv.
    V souladu s Vašimi potřebami nabízíme veškeré práce a služby od dodávky materiálu nebo prostého zatlučení kůlů až po kompletní realizaci pastevního oplocení tzv."na klíč".


Profesionální přístup a kvalitní výsledek

    Oplocení nejen dotváří architektonický dojem místa, které obklopuje, ale současně by mělo poskytovat i účinnou ochranu proti nezvaným návštěvníkům, přičemž je lhostejné, jestli se jedná o lidi nebo zvířata. Stavba plotu může být realizována prostřednictvím různých druhů tvarovek. Ty jsou dodávány v rozličných povrchových úpravách a ploty mohou být postaveny v celé řadě barevných variant. Velmi zajímavý tvar zdiva do vlny mají tvarovky Wallfishblok, které v půdorysu znázorňují tvar ryby. Specifickou podobu mají rovněž tvarovky, které se používají k ukončení plotů, plotových zdí a sloupků, přičemž plní nejen funkci estetickou, ale rovněž ochrannou. Vzhled betonového plotu okolo veškerých typů budov mohou doplnit plotové výplně, vrata i branky, kdy je samozřejmě vždy nutné individuální řešení. V nabídce obchodu jsou i pomůcky pro zdění, stavební chemie, kovové doplňky a plotový program, poštovní schránky a komunikátory i revizní dvířka.
    Jedná se o oplocení, jehož kořeny pocházejí z Nového Zélandu, odkud se šířilo více než století díky profesionálním ohradářům celým světem. I my tento specifický typ oplocení prezentujeme a stavíme s poctivým přístupem dle tradičních postupů.
    Každá stavba, objekt, sportovní nebo kulturní akce vyžaduje chránit majetek, omezit přístup či zajistit bezpečnost pomocí mobilního oplocení. Nabízíme mobilní oplocení různých výšek podle účelu pro jaký je využíváno. Předností našeho mobilního oplocení je rychlá a pohodlná montáž i přeprava.
    Díky našim zkušenostem, které činí více jak 20 let, Vám nabídneme ty nejkvalitnější produkty, ale také Vám můžeme zajistit dopravu nebo zajistit samotnou stavbu oplocení. Pro Vás to znamená minimum starostí, a naopak maximální jistotu spokojenosti.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00