Jak na věc


oprava praček vysoké mýto

Články v kategorii Oprava obuvi a péče

    MK Autoservis poskytuje řidičům komplexní služby od oprav vozidel a výměny pneumatik, přes zajištění vozu na STK, ruční mytí a čištění interérů, až po právní servis a asistenční služby. MK Autoservis Praha je zárukou kvality, profesionálního přístupu a férových cen.
    Jsou vaše oblíbené tenisky špinavé tak, že je chcete vyměnit? Hledáte ty správné produkty, které vzhled vašich tenisek oživí? Nebo jste právě zakoupili nové tenisky a chcete je ochránit a prodloužit jejich životnost?
    Kromě výměny podrážek a podpatků můžeme vaše boty také zašít či zalepit. Nebo, pokud jsou vaše boty nepohodlné, můžeme je upravit tak, aby lépe sedly. Rozšíření nebo zúžení – všechno je možné!
    Obuv je vystavena vlhku, dešti, různým nečistotám i vzniku mastných skvrn. Tyto aspekty mohou výrazně ovlivnit vzhled a životnost obuvi. Poškození obuvi můžete snadno předejít správnou péčí o ni. Kožená obuv vyžaduje speciální údržbu, ochranu a musí být správně vyživována, aby si zachovala svoji původní pružnost. Pokud používáte správné (naše speciální) prostředky na koženou obuv, dosáhnete nejen vysokého lesku, ale také předejdete jejímu poškození.


Provozovny MISTER MINIT ve vašem okolí

    Vložky do bot vyrobené z kůže či bavlny podporují správné držení chodidla, zamezují pocení a odstraňují zápach. Nabízíme vložky do normální obuvi, sportovní obuvi, protiskluzové vložky, gelové vložky i polštářky. Nabízíme celou škálu produktů, které zvýší vaše pohodlí při chůzi.
    Na opravu vaší obuvi používáme pouze ten nejkvalitnější materiál. 90% oprav provádíme na našich provozovnách téměř na počkání. Náročnější opravy trvají déle, ale téměř vždy jsou hotové do druhého dne. Pojďme se podívat, jaké opravy provádíme.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00