Jak na věc


oprava zateplené fasády v brně

oprava komínu svépomoci, opravy komínů Brno

    Níže ukázka opravy převodovky A518, která se v určitých obměnách vyrábí již od osmdesátých let. Převodovka se opravovala a upravovala z důvodu prokluzování rychlostních stupňů. Do vnitřních části převodovky se použily lamely, které jsou určeny pro závodní auta a úprava hydraulického rozvaděče zaručila větší odolnost hydrodynamického měniče a ostatních komponentů.
    Oprava prasklin je chytrou alternativou místo výměny poškozeného čelního skla, která není vždy a ve všech případech nutná. Naši pracovníci používají nejmodernější technologie firmy PS Service Systeme. Při použití této metody opravy dvouvrstvých skel nezáleží na stáří praskliny ani na jejím tvaru. Doba opravy je závislá na velikosti a tvaru poškození. Expresní oprava je do 2 hodin od přistavení vozu. Při převzetí vozu obdržíte certifikát o scelení skla. Touto metodou Vám opravíme jak osobní vůz, nákladní vůz, TIR nebo autobus. Naše servisní centra a mobilní technici jsou připraveni na jakýkoliv typ vozu.
    V případě, že nechcete s autem do servisu sami jezdit, nabízíme vám možnost opravy autoskla přímo u Vás, pokud je to možné, nebo si pro vozidlo přijedeme, odvezeme ho k nám, a po té ho znovu přistavíme na místo dle Vašeho přání. Tímto se snažíme za každé situace vyjít našim zákazníkům vstříc a maximálně vyhovět jejich potřebám.


Oprava komínů Brno, komín svépomoci.

    Provádíme kompletní opravy a servis automatických převodovek do osobních a užitkových automobilů všech značek včetně veteránů. V oboru působíme již od roku 2000 a máme dlouholeté zkušenosti.
    Oprava prasklin u autoskel může být hrazena z povinného ručení viníka, z připojištění čelního skla, z havarijního pojištění nebo osobně. Případnou administrativu za Vás rádi vyřídíme, takže nemusíte mít žádné další starosti.
    Oprava (autoskel) prasklin u Vašeho skla je nutnou a neodkladnou záležitostí, a to i v případě, že se objeví byť jen minimální poškození. Expresní opravu provádíme do 2 hodin, po které se sklu vrátí jeho původní pevnost a vzhled. Včasný příjezd do našeho servisu vám ušetří peníze a případné problémy. Není dobré opravu zbytečně odkládat, protože při policejní kontrole řidič riskuje nejen finanční pokutu, ale také ztrátu tolik řešených bodů v kartě řidiče. Pravidlo bezpečného provozu je mít dobrý výhled s vašeho auta a to platí o čelním skle dvojnásob.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00