Jak na věc


ordinace v růžové zahradě 2 jenom hd

V naší ordinaci lze platit platební kartou.

    Zubní kaz je onemocnění zpsobené bakteriemi. Tyto bakterie jsou běžně přítomné v dutině ústní, zpracovávají cukry obsažené v potravě a přeměňují je na kyseliny. Kyselé prostředí v dutině ústní způsobuje...
    Zubní kámen vzniká ukládáním minerálních látek ze slin do zubního plaku.Sám o sobě vlastně škodlivý není, jeho problém spočívá v tom, že povrch zubního kamene je v mikroskopickém měřítku velmi...
    Upřednostňujeme individuální řešení potřeb, respektujeme přání pacienta při rozhodování o léčebném plánu.Víme, na co máte nárok a poradíme Vám! Konzultace zdarma.
    V naší ordinaci můžete využít ošetření hrazená z veřejného zdravotního pojištění.Máme smlouvy s těmito zdravotními pojišťovnami:VZP 111, VoZP 201, ČPZP 205, OZP 207, ZPMV 211
    Zubní lékařství je rychle se rozvíjející obor, proto se snažíme využívat vždy co nejmodernější poznatky, technologie a materiály.Samozřejmostí je nabídka bělení zubů, profesionální čištění zubů pomocí přístroje airflow nebo ultrazvukem, instruktáž ústní hygieny (dentální hygiena).
    Dovolujeme si Vás upozornit, že při čekání v čekárně je možné využít FREE WIFI připojení k internetu. Název sítě je "MBvet", heslo pro připojení "labrador".


Váže​​ní klienti, dovolujeme si Vám oznámit, že od 8.11.2016 bude zubní ordinace Dr. Justová s.r.o. přestěhována do nových prostor.

    Naší snahou je vytvořit pro Vás příjemné prostředí s osobním a individuálním přístupem k pacientům, na co možná nejvyšší odborné úrovni. Budeme potěšeni, pokud se o tom přijdete sami přesvědčit!
    První zoubky prořezávají v období kolem 6. měsíce života dítěte a dočasný chrup je u dítěte kompletní kolem 2.roku věku. Zoubky Vašeho děťátka jsou ale mnohem méně odolné než zuby...
    Textem uvedeným v odkazu níže chceme informovat naše klienty o ochraně jejich osobních údajů. INFORMACE O ZPRACOVÁNÍ OSOBNÍCH ÚDAJŮ poskytované v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) č. 2016/679 (dále jen „Nařízení GDPR“).

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00