Jak na věc


ordinace v růžové zahradě 2 jenom hd

V naší ordinaci lze platit platební kartou.

    V naší ordinaci můžete využít ošetření hrazená z veřejného zdravotního pojištění.Máme smlouvy s těmito zdravotními pojišťovnami:VZP 111, VoZP 201, ČPZP 205, OZP 207, ZPMV 211
    První zoubky prořezávají v období kolem 6. měsíce života dítěte a dočasný chrup je u dítěte kompletní kolem 2.roku věku. Zoubky Vašeho děťátka jsou ale mnohem méně odolné než zuby...
    Naší snahou je vytvořit pro Vás příjemné prostředí s osobním a individuálním přístupem k pacientům, na co možná nejvyšší odborné úrovni. Budeme potěšeni, pokud se o tom přijdete sami přesvědčit!
    Dovolujeme si Vás upozornit, že při čekání v čekárně je možné využít FREE WIFI připojení k internetu. Název sítě je "MBvet", heslo pro připojení "labrador".
    Zubní kámen vzniká ukládáním minerálních látek ze slin do zubního plaku.Sám o sobě vlastně škodlivý není, jeho problém spočívá v tom, že povrch zubního kamene je v mikroskopickém měřítku velmi...


Váže​​ní klienti, dovolujeme si Vám oznámit, že od 8.11.2016 bude zubní ordinace Dr. Justová s.r.o. přestěhována do nových prostor.

    Zubní lékařství je rychle se rozvíjející obor, proto se snažíme využívat vždy co nejmodernější poznatky, technologie a materiály.Samozřejmostí je nabídka bělení zubů, profesionální čištění zubů pomocí přístroje airflow nebo ultrazvukem, instruktáž ústní hygieny (dentální hygiena).
    Zubní kaz je onemocnění zpsobené bakteriemi. Tyto bakterie jsou běžně přítomné v dutině ústní, zpracovávají cukry obsažené v potravě a přeměňují je na kyseliny. Kyselé prostředí v dutině ústní způsobuje...
    Upřednostňujeme individuální řešení potřeb, respektujeme přání pacienta při rozhodování o léčebném plánu.Víme, na co máte nárok a poradíme Vám! Konzultace zdarma.
    Textem uvedeným v odkazu níže chceme informovat naše klienty o ochraně jejich osobních údajů. INFORMACE O ZPRACOVÁNÍ OSOBNÍCH ÚDAJŮ poskytované v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) č. 2016/679 (dále jen „Nařízení GDPR“).

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2019
cache: 0000:00:00