Jak na věc


ordinace v růžové zahradě poslední díl online nova

Nejbližší díly Ordinace v růžové zahradě 2

    Nové díly seriálu Ordinace v růžové zahradě 2 slibují další dramatické příběhy kamenických lékařů – chirurgů, pediatrů a gynekologů. Jsou opět vyprávěny s energií, empatií, emoce střídá humor a překvapení. Naši chirurgové zažívají drama téměř každodenně, den co den balancují na hranici možného. Každý po svém, ale všichni bravurně, dobře znají cenu života. Nedají se, nevzdávají se v boji za pacienta i své vlastní štěstí.
    Tv Nově nestačí za reklamy zpoplatní co se dá je to smutný.Asi platíme za vše málo proto taky radši nekoukám.Měli by se stydět čím víc mají tím chtějí ještě víc.Ještě že na Primě jsou lepší Prima je opravdu 1a to s hvězdičkou
    Ordinace je super,a proc se na ni nedivate na Nově v programu..? jednou kdyz vynechate nic se nestane snad..a nemusite vyvadet ze se Voyo atd..platí!!! Ale posledni dobou je fakt ze uz to neni to co byvalo no..!. Treba ten Švarc me tam nekonecne stve a nejradsi bych ho vykopla jeste s tim dedkem na chate Běly tim jak ji ohrožoval pistolí. Doufám že se gabine s hanakem vse urovná a bude to zase jako driv a babeta uz by mohla vyslyset jindricha a konecne si ho vzit nebo tak…stejne to tak nakonec skonci tak co..! ale pokracujte hlavne! nesmite zkoncit! Anýna. 


Seriál Ordinace v růžové zahradě 2 - poslední díl online

    Pokud jste některý z dílů seriálu Ordinace v růžové zahradě 2 propásli, nebo si jej chcete připomenout, můžete se na něj podívat v archivu nova.cz (Voyo.cz). Pro snazší orientaci naleznete na tomto fanouškovském webu seriálu Ordinace v růžové zahradě odkazy na jednotlivé díly online včetně dílu posledního. Stačí v levém menu kliknout na položku "Další díly ORDINACE online" a vybrat si právě ten díl Seriálu Ordinace v růžové zahradě 2 na který se chcete podívat. Pokud si přejete přehrát díl poslední zvolte položku menu "Poslední díl ORDINACE online" a dostanete se přímo na poslední díl.
    [2] vera:Milá divačko, i já jsem hledala Ordinaci, porotože v uvedené dny jsem neměla čas. Ale televize NOVA zpoplatnila vysílání, takže buď budeš platit a nebo se koukej jen podle programu. Takže počítač V8m není na nic a proto jsem se vzdala tohotro pořadu, který ostatně mě až tak neublíží. Všechno jen prachy. A tak si vybírám cizí pořady. Iprima je slušná, tam se na Cesty domů můžu podívat kdy chci. Tady vidíte, jak peníze vládnou. O lidi jim nejde a až taková veledíla to nejsou. Jsem stará a placení mám víc než dost. 
    Ordinace v růžové zahradě 2 je původní český televizní seriál z lékařského prostředí, natáčený televizní společností Nova. Seriál Ordinace v růžové zahradě 2 můžete na Nově sledovat v úterý a ve čtvrtek ve 20:20.
    Dobrý den, seriál sleduji, ale zdá se mi, že některé scény jsou spíše pro mateřinky – ne dospělé lidi.Upadá to až na dno. Děĺáte z nás telátka.Já vím – stačí přepnout – taky to tak už dělám.S tím psem je to už trapné, taky ti Mikuláši a Hanák........... Jiřina


Ordinace v růžové zahradě 2 - poslední díl online

    Na záchrance se všichni baví nechtěným odhalením vztahu Hanáka a Zity. Jen Ota je z toho smutný, má pocit, že ho zradil kamarád. Heluš odhalila Švarcův plán na likvidaci Ludvy a nutí ho, aby dohodu s náckem Cihlářem okamžitě zrušil. Cihlář chce ale peníze za každou cenu, rozhodne se Ludvu unést. Josefína obvinila Martina, že ji znásilnil, za zády matky se ale snaží s Martinem setkat, je jasné, že ho stále miluje.
    Děj seriálu Ordinace v růžové zahradě 2 se odehrává ve fiktivní obci Kamenice a vypráví životní osudy lékařů soukromé gynekologické kliniky, jejich příbuzných a přátel. Postupně gynekologie ale ustupuje do pozadí a je nahrazena nejdříve prostředím pediatrie, později především chirurgie. V současné době se vysílá dvanáctá řada seriálu (osmá sezóna).
    Jubilejní desátá sezóna Ordinace v růžové zahradě 2 si pro diváky připravila pokračování životních příběhů oblíbených seriálových postav. Do Kamenice se přistěhují noví obyvatelé, kteří s osudy ostatních pořádně zamíchají.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00