Jak na věc


orl poliklinika malešice praha

Nové specializované ambulance v Palacké

    Vyšetřujeme kvalitním flexibilním (ohebným) endoskopem, který umožnuje velmi kvalitní záznam a tím snadnější a přesnější určení diagnózy. Součástí vyšetření je podrobně zpracovaná lékařská zpráva obsahující fotodokumentaci.
    Pacient bude informován o ev. ORL relativních či absolutních kontraindikacích pro rekreační potápění, v indikovaných případech muže být navržena medikamentozní či operační terapie k úpravě ORL patologie.
    Ordinace se nachází v suterénu vpravo na konci chodby polikliniky Stamicova naproti Ústřední vojenské nemocnici (jejího bočního vchodu). ORL ordinace poskytuje komplexní péči v oboru pro děti i dospělé a provádí vyšetření sluchu (audiometrii). Spolupracuje s ordinací v Dejvicích při zajištění další péče foniatrické. Indikujeme a objednáváme pacienty k operačním výkonům.
    Ordinace se nachází ve druhém patře vpravo v poliklinice v Dolních Břežanech. V přízemí je lékárna. ORL ordinace poskytuje komplexní péči v oboru jak pro děti, tak pro dospělé. V pondělí provádíme také foniatrická vyšetření a sluchadlovou protetiku na objednání.
     Metro B zastávka Smíchovské nádraží a pak autobusy viz níže Autobus 129, 165, 241, 318, 314, 361, 390 směr Zbraslavské náměstí a dále pěšky směr Žitavského


Ambulance pro operace štítné žlázy

    V nově zrekonstruovaném oddělení je k dispozici 21 lůžek pro dospělé, 2 lůžka pro dětské pacienty a dětský pokoj se 6 lůžky pro jednodenní chirurgii. Z tohoto počtu lůžek máme 3 nadstandardní jednolůžkové pokoje se sociálním zařízením, TV a lednicí. Standardní pokoje jsou třílůžkové, s moderním zařízením a signalizací, součástí pokojů je sociální zařízení a TV. Dětský pokoj pro jednodenní chirurgii je vybaven hernou a zázemím pro rodiče.
    Ordinace se nachází v prvním patře vpravo v poliklinice v Hermannově ulici. ORL ordinace poskytuje komplexní péči v oboru pro děti i dospělé a spolupracuje úzce s ordinací v Praze nebo v Dolních Břežanech při zajištění další péče foniatrické. V pondělí provádíme vyšetření na sluchadlovou protetiku na objednání.
    ORL centrum se nachází na Vítězném náměstí v 5. patře polikliniky Dejvická. V přízemí je lékárna. Dvě ORL ordinace poskytují komplexní péči v oboru pro děti i dospělé, foniatrie zajišťuje komplexní foniatrickou péči včetně sluchové protetiky. V centru provádíme také ultrazvukové vyšetření krku a vyšetření na poruchu rovnováhy.
    Plazmová koblace - šetrné a bezpečné odstranění nosních i krčních mandlíPerforace ušních boltců a aplikace náušnicDotazník poruchy krevní srážlivostiRehabilitační program pro nemocné se závratí a poruchou rovnováhy (Zdroj: https://docplayer.cz/2611107-Rehabilitacni-program-pro-nemocne-se-zavrati-a-poruchou-rovnovahy.html)


screening sluchu novorozenců (pouze na objednání)

    Vyšetření pomocí videoendoskopu (přístroj na vyšetření tělesných dutin),avytvoření fotodokumentace a objednání na přesně stanovený čas na konci pracovní doby.
    Od 4.11. v této ordinaci již nebude působit MUDr. Chvojka a možnost objednání k tomuto lékaři je pouze do ordinace v Palackého ulici. Kontakty a podrobnější informace naleznete v záložce ORL Palackého.
    Operační trakt je vybaven moderním klimatizovaným sálem, pooperačními pokoji s možností kompletní monitorace pacientů. Na sále máme k dispozici, mimo dnes již standardní endoskopické nástroje a operační mikroskop, také shaver, CO2 laser a harmonický sklapel. Na oddělení pak máme k dispozici ultrazvuk, rhinoscan.
    Rozšiřujeme naše služby a otevřeli jsme pro naše pacienty fonitrickou ambulaci v Praze 9 Střížkově. Bude sloužit především pro pacienty s poruchou sluchu, indikované k přidělení sluchadel.
    Poskytujeme komplexní péči v oboru pro děti i dospělé. Vyšetření sluchu (audiometrii) a péči o sluchadla provádíme ve spolupráci s ordinací Řevnice nebo spolupracujeme s ordinací v Palacké či Ruzyni.


SONO - MUDr. Veselý (pouze na objednání)

    Ordinace se nachází ve druhém patře polikliniky Ohmova v Praze 15 -Petrovicích. V přízemí se nachází lékárna. ORL ordinace poskytuje komplexní péči v oboru pro děti i dospělé a spolupracuje úzce s ordinací v Palacké, kde se poskytuje další péče foniatrická a sluchadlová.
    Vyšetřují Vás jen lékaři se specializovanou způsobilostí s nejvyšším stupněm vzdělání . Většina lékařů má minimálně desetiletou praxi s dosavadní klinickou praxí na nejvýznamnějších klinických pracovištích (FN Motol, FN Bulovka, FN Vinohrady).
    Ordinace se nachází vpravo ve 2. patře polikliniky na Zbraslavi (dolní poliklinika v ul. Žitavského). Nedaleko je lékárna. ORL ordinace poskytuje komplexní péči v oboru pro děti a dospělé včetně vyšetření sluchu (audiometrie) a spolupracuje úzce s ordinací v Palacké a v Dolních Břežanech při zajištění další péče foniatrické.
    Ordinace se nachází v poliklinice Lovosická na Proseku, v hlavní budově, v přízemí za obchodní pasáží vpravo. ORL ordinace poskytuje komplexní péči v oboru pro děti i dospělé a spolupracuje úzce s ordinací v Palacké při zajištění další péče foniatrické a sluchadlové.


MUDr. Andres (pouze sluchová protetika)

    Vzhledem k velké vytíženosti ordinace a delším čekacím dobám doporučujeme pacientům od pondělí do středy využít naši ambulanci v Holešovicích, kde budete ošetřeni rychleji
    Od pondělí 4.11. se na Vás budeme těšit v našem novém ORL centru v Dejvicích na Vítězném náměstí 9 v 5. patře. Zde budou k dispozici nejen dvě ORL ordinace, ale i ordinace foniatra, odborné vyšetřovny sluchu a vyšetření ultrazvukem. Podrobnosti a ordinační dovba jsou v záložce Dejvická.
    Zajišťujeme také ambulantní onkologickou péči v oboru ORL (diagnostiku, indikace k zobrazovacím metodám vč. PET/CT, probatorní excize a FNAB, indikace k léčbě, poléčebný onkologický ORL dispenzář).
    Od 4.11. 2019 pro naše pacienty rozšiřujeme služby v ordinaci v Dejvicích. Budou zde k dispozici dvě ORL ordinace s prodlouženou ordinační dobou (třikrát týdně do večerních hodin), ordinace foniatra (včetně výdeje sluchadel), specializované vyšetřovny na měření sluchu (na běžná i preventivní vyšetření). Rovněž zde budeme vyšetřovat pacienty s poruchou rovnováhy a provádět ultrazvuková vyšetření krku.


16:30 - 18:30 hod. - po osobní domluvě

    Mimo tuto dobu budou na lůžkové části ORL (pavilon B, 1. patro) nadále ošetřovány POUZE AKUTNÍ STAVY (dušení, krvácení, akutní bolesti u dětí, úrazy v ORL oblasti).
    Od pondělí 4.11. se na Vás těšíme v našem novém ORL centru v 5. patře. Jsou zde k dispozici nejen dvě ORL ordinace, ale i ordinace foniatra, odborné vyšetřovny sluchu a vyšetření ultrazvukem.
    Ordinace se nachází v objektu polikliniky Palackého, schodiště B, 3. patro. V přízemí je lékárna a zdravotní potřeby. ORL ordinace poskytuje komplexní péči v oboru pro děti i dospělé.
    Ordinace se nachází v přízemí polikliniky Medicon naproti nádraží v Holešovicích. ORL ordinace poskytuje komplexní péči v oboru pro děti i dospělé, spolupracuje s ordinací v centru k zajištění další péče foniatrické. Indikujeme a objednáváme pacienty k operačním výkonům.
    Ordinace se nachází v objektu polikliniky Pod Marjánkou ve 3. patře, vlevo na konci chodby. V přízemí je lékárna. ORL ordinace poskytuje komplexní péči v oboru pro děti i dospělé a sluchadlové protetiky. Spolupracuje úzce s ordinací v Palacké při zajištění další péče.


13:00 - 14:30 pouze na objednání

    Od května pro naše pacienty otvíráme nové specializované ambulance - MUDr. Jurovčíka (zejména pro dětské pacienty, se zaměřením na endoskopická vyšetření a plánované operace ve FN Motol)
    Ordinace se nachází v 4. patře polikliniky Palmovka v Praze 8. V přízemí budovy je lékárna. ORL ordinace poskytuje komplexní péči v oboru pro děti i dospělé a spolupracuje úzce s ordinací v Palacké, kde se poskytuje další péče foniatrická a sluchadlová. Klademe důraz na endoskopická vyšetření pomocí nejmodernějších lékařských přístrojů. K ušním vyšetřením používáme kvalitní ušní mikroskop.
    Ordinace se nachází ve třetím patře polikliniky Mazurská - směrovky ORL AlfaMedica. ORL ordinace poskytuje komplexní péči v oboru pro děti i dospělé a spolupracuje úzce s ordinací v Palacké při zajištění další péče foniatrické a sluchadlové.


13:30 - 15:30 - foniatrie - pouze objednaní

    Ordinace se nachází v prvním patře polikliniky Dlouhý Lán v Praze 6. V přízemí se nachází lékárna. ORL ordinace poskytuje komplexní péči v oboru pro děti i dospělé a spolupracuje úzce s ordinací v Palacké nebo v Ruzyni, kde se poskytuje další péče foniatrická a sluchadlová. V pondělí, v úterý, ve středu a v pátek odpoledne se zde provádí vyšetření sluchu novorozenců - otoakustické emise.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00