Jak na věc


ortopedie ostrava-hrabůvka

Nahlédněte do ambulance našich ortopedů

    Hledáte kvalitní ortopedii v Praze a nemáte žádnou představu, kterou si vybrat? I proto vás vítáme na stránkách ortopedie Praha, které byly vytvořeny pro zvýšení vašeho komfortu při hledání té nejvhodnější a nejkvalitnější ortopedie ve vašem okolí. Stačí vědět městskou část Prahy, ve které byste rádi vyhledali ortopedii a poté už si můžete přečíst hodnocení předešlých klientů a pacientů. Pokud vám stránka ortopedie Praha  pomůže ve výběru, bude pro nás tou největší odměnou, když i vy napíšete krátké hodnocení a tím nabídnete zpětnou vazbu. Každé hodnocení by mělo obsahovat název vybrané ortopedie, klady, zápory a celkový dojem. Předem děkujeme za spolupráci a těšíme se na vaše hodnocení.  
    Ortopedické oddělení s 25 letou tradicí bylo vybudováno za odborného dohledu předního českého ortopeda, zakladatele implantací umělých kloubů v ČR, prof. MUDr. Oldřicha Čecha.
    2016 - referenční pracoviště schválené MZČR operací autologní chrupavky - Chondrogaftu (řešení rozsáhlých defektů chrupavky kolene a hlezna)
    Ortopedické vyšetření je soubor lékařských úkonů prováděných k diagnóze postižení pohybového aparátu. Na základě výsledků ortopedického vyšetření se odvíjí samotná léčba pacienta. Ortopedické vyšetření se provádí při vadném držení těla, bolestech kloubů a dalších poruchách pohybového aparátu. Ortopedické vyšetření zahrnuje anamnézu o pacientovi, klinické vyšetření (pohledem, pohmatem, vyšetření pohyblivosti kloubů), laboratorní vyšetření (biopsie, diagnostická punkce), zobrazovací metody (magnetická rezonance, sonografie, počítačová tomografie, RTG) a kontrastní vyšetření (artrografie, angiografie).


Hledáte kvalitní ortopedii v Praze a nemáte žádnou představu, kterou si vybrat?

    Ortoped se věnuje specializovanému lékařskému oboru – ortopedii. Ortopedie se zabývá pohybovým aparátem člověka, a to přes vrozené vývojové vady dětí, úrazy, degenerativní onemocnění velkých kloubů až po onkologická onemocnění. Ortoped se dále zabývá sportovními úrazy a civilizačními chorobami způsobené sedavým zaměstnáním a nedostatkem pohybu. K výkonu povolání ortopeda je zapotřebí mít vysokoškolské vzdělání lékařského směru.
    Ortopedie je samostatný chirurgický obor, který se vyčlenil z všeobecné chirurgie. Jedná se o rozsáhlý,dynamicky se vyvíjející obor, který se zabývá onemocněním kostí a kloubů. Pokouší se o nápravu častých vrozených vývojových vad, léčí komplikované zlomeniny a jiná poranění. Ortopedie má na starosti pacienty s postižením pohybového aparátu. Příčiny postižení mohou být úraz, degenerativní onemocnění, vrozená vada, získaná vada, zánět nebo nádor.
    2017 - spolupráce s Mayo Clinic Phoenix USA, zavedení nových operačních artroskopických operačních postupů, technické vybavení nejvyšší kvality 4K zobrazení
    Krédem oddělení je provádět všechny výkony ve světě ověřenými postupy s použitím materiálů od renomovaných výrobců bez žádných experimentů.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00