Jak na věc


osobnost ústeckého kraje

Dagmar Brhelová, Městská správa sociálních služeb Most

    S boxem začal v osmi letech. Svůj první zápas absolvoval, když mu bylo dvanáct. Jako junior se stal čtyřnásobným českým mistrem, v kategorii seniorů zvítězil dokonce pětkrát. Na juniorském mistrovství Evropy v roce 1995 obsadil druhé místo.   Jako amatér se účastnil řady mezinárodních turnajů, z nichž si cení zejména vítězství na Grand Prix v Ústí nad Labem a druhého místa na turnaji Cordóba Cardin na Kubě. V letech 1997 a 1999 vybojoval na mistrovství světa v těžké konkurenci dvě bronzové medaile. Českou republiku reprezentoval i na olympijských hrách v Sydney. K profesionálům přestoupil v roce 2001, když podepsal smlouvu s německou stájí Sport Events Steinforth (SES). Své první utkání vyhrál již po 17 vteřinách. Je evropským dvojnásobným šampionem organizace EBU v lehké střední váze z roku 2010, v letech 2006 a 2011 vybojoval titul interkontinentálního mistra organizace WBO a stal se rovněž interkontinentálním mistrem IBF, když porazil Ante Bilice. Společně s Rudolfem Krajem jsou jed
    Letos reprezentovala Krajskou zdravotní, a. s., svým úspěchem lékařka teplické nemocnice. V předchozích letech uspěli v anketě Osobnost roku Ústeckého kraje i další lékaři z Krajské zdravotní, konkrétně z ústecké Masarykovy nemocnice, MUDr. Karel Edelmann, Ph.D., MUDr. Jan Schraml, Ph.D., prof. MUDr. Martin Sameš, CSc., a MUDr. Jana Dušánková.


Anketa Osobnost roku Ústeckého kraje 2016

    „Chtěl bych paní primářce Martě Vachové poblahopřát a zároveň jí děkuji za úsilí a péči, se kterou odvádí svoji práci. Velmi mě těší, že zaměstnanci naší společnosti se pravidelně umisťují na předních příčkách této ankety, kdy o vítězi nerozhodují jen odborníci, ale také široká laická veřejnost,“ uvedl předseda představenstva Krajské zdravotní, a. s., Ing. Jiří Novák. Právě Ing. Jiří Novák získal již v roce 2015 tuto cenu v kategorii Podnikání a management, za osobní přínos pro rozvoj největšího poskytovatele zdravotní péče v Ústeckém kraji při modernizaci pěti nemocnic, investic do nejmodernějšího přístrojového vybavení, zvyšování mezd zaměstnanců i měnícího se obrazu vnímání společnosti u veřejnosti.
    Týdeník Metropol spustil hlasování v anketě Osobnost roku 2017 Ústeckého kraje. Dát hlas můžete zajímavým osobnostem v pěti kategoriích, a to prostřednictví papírového kuponu nebo elektronicky na www.emetropol.cz do konce listopadu. Jednou z nominovaných je také děčínská sportovkyně Lenka Königová.
    Statutární město Děčín | Magistrát města DěčínMírové náměstí 1175/5, 405 38 Děčín IVTelefon: 412 593 111, 412 591 111Datová schránka: x9hbpfnePodatelna: posta@mmdecin.cz
    celkem 3 690 čtenářů, kteří rozhodli o vítězích jednotlivých kategorií. Ti převzali ocenění ve čtvrtek 7. února z rukou radního Ústeckého kraje Pavla Vodseďálka a pořadatelů projektu na slavnostním galavečeru, spojeným se 6. METROPOL párty na zámečku Větruše v krajské metropoli.
    Včerejší slavnostní vyhlášení výsledků ankety Osobnost roku Ústeckého kraje za rok 2016 sklidilo pozitivní ohlasy. Skvělá atmosféra, úžasní hosté a příjemný kulturní program zakončený dobrý jídlem.


MUDr. Miroslav Urban, zakladatel Hopman Teamu Žatec

    ÚSTECKÝ KRAJ – Absolutní vítězkou v kategorii Veřejná správa prestižní čtenářské ankety Osobnost roku Ústeckého kraje 2017 se stala primářka Neurologického oddělení Krajské zdravotní, a. s. – Nemocnice Teplice, o. z., MUDr. Marta Vachová, která si certifikát za přínos pro rozvoj regionu převzala z rukou předsedy představenstva Krajské zdravotní, a. s., Ing. Jiřího Nováka. Výsledky 7. ročníku byly slavnostně vyhlášeny 26. ledna 2018 v Clarion Congress Hotelu v Ústí nad Labem. Nad akcí převzal osobní záštitu hejtman Ústeckého kraje Oldřich Bubeníček.
    Statutární město Děčín – Magistrát města Děčín získal od mezinárodní firmy se sídlem ve Švýcarsku certifikát pro systém kvality dle normy ISO 9001:2015.
    „Je to úžasné ocenění nejen za moji práci, ale za úsilí všech zaměstnanců našeho oddělení a kolektivu teplického centra pro léčbu roztroušené sklerózy. Opravdu moc děkuji veřejnosti i našim pacientům, kteří nás podpořili, což vypovídá o tom, že jsou s naší prací spokojeni,“ reagovala na ocenění primářka MUDr. Marta Vachová.
    Oficiální internetové stránky statutárního města Děčín | Provozovatel: Magistrát města Děčín | Prohlášení o přístupnosti | Zpracování osobních údajů | Administrace

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00