Jak na věc


otoky nohou přírodní léčba

Jak se léčí Otoky potravinovými doplňky

    Naše produkty obsahují mimo jiné následující byliny: Guarana – Paulinie Nápojná (Paullinia Cupana L.), Jalovec obecný (Juniperus communis L.), Jinan dvoulaločný (Ginkgo biloba L.), Kaštan - Jírovec maďal (Aesculus Hippocastanum L.), Konopí seté (Cannabis Sativa L.), Kostival lékařský (Symphytum Officinale L.), Lichořeřišnice větší (Tropaeolum majus L.), Manuka – Balmín košťatý (Leptospermum scoparium J.R. Forst & G. Forst), Ostropestřec mariánský (Silybum Marianum L.), Rakytník řešetlákový (Hippophae rhamnoides L.), Schizandra – Klanopraška čínská – (Schizandra Chinensis Turcz.), Šišák bajkalský (Scutellaria Baicalensis L.), Třapatka nachová, Třapatkovka nachová - (Echinacea Purpurea L.), Vrbovka (Epilobium sp). Více podrobností obsahuje náš herbář.
    Při zjištění otoku je třeba vypátrat příčinu, podle toho pak probíhá léčba. Pokud není známá příčina, je zapotřebí projednat situaci s praktickým lékařem.
    Příčin otoků může být několik. Patří sem alergie, která může znamenat až ohrožení života, dále různé záněty (infekční i neinfekční); srdeční selhávání, kdy vzniká plicní edém (otékají především obě dolní končetiny). Při ucpání žilního systému se krev hromadí v končetině. V tomto případě otéká pouze jedna noha (ta postižená ucpáním). Dolní končetiny také mohou otékat při konzumaci léků ze skupiny blokátorů kalciových kanálů. Mezi další příčiny otoků patří také lymfedém. Při jaterní cirhóze dochází k úniku tekutiny do dutiny břišní. A nakonec může být důvodem otoků také nedostatek proteinů v krvi. Týká se především osob s některými chorobami ledvin nebo podvyživených osob.


TOPVET - přírodní kosmetika, doplňky stravy

    Otoky (edémy) znamenají vyšší množství tekutiny mimo buňky, cévní a lymfatický systém. Tento zdravotní problém je projevem řady onemocnění. Postihovat může část těla nebo tělo celé.
    V našem sortimentu naleznete veškerou přírodní kosmetiku, doplňky stravy a veterinární přípravky. Nabízíme bylinné čaje, extrakty, a to lihové tinktury i tobolky, tabletované extrakty. Dále rostlinné oleje, sirupy, řadu beta-glukan, kloubní výživu, sportovní výživu.více...


Otoky – edém, hromadění tekutiny mimo buňky

    Z kosmetiky nabízíme balzámy na ruce a nohy, bylinná pleťová mléka, aktivní pleťové krémy, pleťové oleje, BIO pleťové oleje, masážní gely, masážní oleje, masážní mléka, koupelové oleje a tělové oleje. Ucelené kosmetické řady Tea Tree Oil, Manuka, Granátové jablko, Konopí, Panthenol, Biovitality. Součástí sortimentu je i opalovací kosmetika, vlasová kosmetika, bylinné masti, bylinné oleje, rostlinné silice. Pro Vaše děti jsme připravili ucelenou řadu přírodní kosmetiky a doplňků stravy pod značkou safari TOPVET. Produkty řady PEDICAP omezují výskyt vší ve vlasech a pokožce hlavy. Z veterinární kosmetiky nabízíme řadu produktů pro malá zvířata, zejména kočky a psy. Doplňkovým sortimentem jsou dárkové předměty zvířátek značky Schleich a propagační předměty fondu KRTEK.
    Jako prevence je důležitý pohyb. Pokud dlouho sedíte, je vhodné měnit polohu nohou a nikdy je nekřížit. Ze sportů je nejvhodnější plavání, rychlá chůze nebo třeba mírná cyklistika. Důležité je, aby se nejednalo o silové sporty. Velmi prospěšné je při sprchování střídání proudů teplé a studené vody. Pečujte o nohy volbou kvalitních bot a procvičujte nohy. Kromě toho je zapotřebí nezapomínat na dostatečný pitný režim a hlídání váhy.
    Otoky mohou vzniknout nejen ve tkáních, ale také v tělních dutinách nebo orgánech. Mezi mechanismy vzniku můžeme řadit zvýšený tlak v krevních vlásečnicích nebo nedostatek bílkovin a blokádu odtoku lymfy.
    Otoky nemusí být vždy viditelné. Některé vznikají pomalu a projeví se až zvýšením tělesné hmotnosti. Příkladem může být otok plic (plicní edém), který se zviditelní kašlem doprovázeným dušností. Může jít také o vodu v břiše nebo o vodu na plicích, ta se také projevuje dušností a kašlem.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00