Jak na věc


pás na kulatá záda recenze

Fitness centrum Contours České Budějovice

    Můžete se na nás obrátit i telefonicky, na infolince 840 111 122 nebo 725 534 865, kde vám pomůžeme s udělením tohoto souhlasu.
    Při uvedení nového souhlasu vám nadále bude možné zasílat časopis, informace o připravovaných akcích apod. Váš souhlas je kdykoli odvolatelný!
    Ve spolupráci s Radou seniorů ČR, která je největším republikovým sdružením seniorů, jsme pro vás připravili rozšíření projektu Senior Pas do všech krajů České republiky.
    Senior Pas je určené lidem, kteří vědí, že ta nejlepší léta života jim právě začínají a chtějí pro to něco udělat.
    dovolujeme si Vás informovat o obecném nařízení o ochraně osobních údajů (angl. General Data Protection Regulation neboli GDPR). Je to nový právní přepis Evropské unie, který výrazně zvýší ochranu osobních údajů občanů. GDPR vstupuje v účinnost od 25. května 2018 a představuje nový právní rámec ochrany osobních údajů, s cílem hájit co nejvíce práva občanů EU proti neoprávněnému zacházení s jejich daty včetně osobních údajů. I nám záleží na ochraně vašich osobních údajů, proto navštivte níže uvedený odkaz, kde udělíte potřebný souhlas.


Lezecká stěna + venkovní aktivity - Ranč Kostelany

    jsme velmi rádi, že jste zavítali na webové stránky projektu Senior Pas, který je zaměřený na všechny aktivní seniory nad pětapadesát let.
    Projekt Senior Pas je velmi oblíbený o čemž jistě svědčí počet registrovaných seniorů - v současné době je zapojeno přes 323 tisíc držitelů karet.
    Aktivních seniorů neustále přibývá a hledají stále nové a zajímavé způsoby, jak trávit čas. A právě v tom jim pomáhá Senior Pas. Kromě slev na zboží či služby, přinášejí také řadu nápadů a tipů na výlety, zájezdy nebo návštěvy galerií a muzeí.
    Pokud jste členem Rady seniorů a máte zájem o registraci,kontaktujte nás, prosím, na telefonním čísle 840 111 122, na e-mailové adrese info@seniorpasy.cz nebo se registrujte na našich webových stránkách - zde

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00