Jak na věc


písnička z reklamy na komerční banku

Beruška..písnička pro děti....♥♥♥ (Kety)♥♥♥

    Brum, brum, brum.O čem se zdá medvědům?Hlavu, zadek, nohuschovej do brlohu.Brum, brum, brum.Brum, brum, brum.Zazpíváme medvědůmDobrou noc, vy šelmy,nechrápejte velminebo si zboříte dům.
    Brum, brum, brum,o čem se zdá medvědům?Hlavu, zadek, nohuschovej do brlohu,brum, brum, brum.Brum, brum, brum,zazpíváme medvědům.Dobrou noc, vy šelmy,nechrápejte velminebo si zboříte dům.
    Písničky s vánoční nebo zimní tématikou slyšíme každý rok v době Vánoc z rozhlasu a televize poměrně často, z některých se staly i velké hity. Vzpomínáte třeba na Rolničky, Vánoce Vánoce přicházejí nebo třeba z těch novějších Půlnoční?
    Ochutnejte báječné cukroví všech druhů, vynikající polévky, smažené ryby, bramborové saláty, dezerty a mnoho dalších vánočních jídel - vybírejte z tisíců našich receptů.
    Brum, brum, brum,o čem se zdá medvědům?Hlavu, zadek, nohuschovej do brlohu,brum, brum, brum.Brum, brum, brum.,Zazpíváme medvědům.Dobrou noc, vy šelmy,nechrápejte velminebo si zboříte dům.
    Miluji vaření mobilní aplikace je jedna z nejobsáhlejších aplikací na českém trhu. Na nic nečekejte a stahujte nekonečnou zásobu receptů do vašeho mobilu!

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00