Jak na věc


příjemné prožití vánočních svátků

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

    Ahoj, hledam nekoho na spolecne chvile plne doteku nevim jestli ženu nebo muže ničemu se nebranim najdu ženu co by se chtela dotýkat, jeste sem se ženou nebyla a odpor necitim je jedno kdo dotyky dava at muž nebo žena ale opravdove zkouším, je mi 23 a chybí mi sexualní uspokojení a doteky.Odepíši jen na odpovědi s fotkou, najdu kamarádku a milenku?PS:zkusit se ma vse!
    Příjemná, velmi vstřícná žena před padesátkou si s Tebou ráda zpříjemní volné chvilky. Nejsem nikde vyholená, mám větší prsa a jsem pro vše příjemné. Stále vlhká, velmi vzrušivá. Stačí zavolat a pak už si jen společně užívat.
    Nabízím vám jedinečnou možnost denního výdělku tisíc franků pro sebe a více DENNE!!! Myslíte že to u nás není možné vydělat proč by ne u nás platíte nájem denní a vše co si vyděláte je pro vás denní nájem je 130 franku Pokud už jsi pracovala ve Švýcarsku a máš špatné zkušenosti neváhej a ozvi se mě Pokud ne ovládáš německý jazyk telefonistka je k dispozici:Hledame divky od 18 let vice info pres WhatsApp0041767230347

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2019
cache: 0000:00:00