Jak na věc


přívěsné vozíky za osobní automobil s plachtou bau

Ruční hever ke sklopným přívěsům

    Tak to jste u nás zcela správně! V naší nabídce najdete i Agados Hobby - nejlevnější přívěsný vozík na českém trhu nebo Trumf mini - druhý nejlevnější přívěs. Již v základu je možné s ním jezdit rychlostí 130 km/h a je tak ideálním přívěsem pro domáci kutily, zahrádkáře nebo chataře. Lepší možnost jak získat nový přívěsný vozík za auto levně nenajdete. Pokud Však sháníte již ojetý vozík, tak vyzkoušejte náš bazar.
    V nabídce přívěsů naleznete přívěsy valníkové, plachtové, skříňové, ale i přívěsy speciální jako je třístranný sklápěč, přívěs na přepravu motocyklů, přepravník aut, lodí nebo koní.
    Přívěsy některých typů je možno vyzkoušet v naší půjčovně přívěsů v Praze. Již řadu let též spolupracujeme s leasingovou společností UniCredit leasing která nabízí nejvýhodnější financování přívěsů zakoupených v naší provozovně.
    Pro dosažení co nejdelší životnosti všech přívěsných vozíků jsou veškeré kovové součásti žárově zinkovány. Bočnice přívěsů za auto mohou být z pozinkovaného plechu, voděvzdorné překližky nebo hliníkových profilů. Většina nebrzděných přívěsů má zvýšenou rychlost na 100 km/h. Nabízíme značkové přívěsné vozíky za automobil AGADOS, jakožto největšího výrobce přívěsných vozíku v ČR.
    V případě že jste našli levněji přívěsný vozík a prokážete cenu nabídkou případně platným letákem, dostanete přívěs za totožnou cenu a ještě dostanete zámek přívěsného kloubu ZDARMA!


Přívěs Exclusive VZ 3 , VZ 7 , VZ 26

    Jednonápravový přívěs s ALU bočnicemi 750 kg s konstrukční rychlostí 130 km/h. Novinka - N2 - dvounápravový nebrzděný. Ložná plocha od 2,06 až do 3 m délky.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2019
cache: 0000:00:00