Jak na věc


předsedy senátu parlamentu čr

Společenství vlastníků Na Prosecké vyhlídce 853

    Vize profesionálního předsedy – pojďme zlepšit vztahy ve Vašem domě, hledat společně užitečná řešení a rozhodovat spravedlivě o Vašem majetku. Všechna rozhodnutí učiníme přesně dle zákona a na základě předem prostudovaných podkladů.
    Štítky (beta): Přidejte nový štítek vepsáním, smažte kliknutím na křížek (pouze pro přihlášené). Zobrazte další diskuse s daným štítkem kliknutím na štítek. Seznam štítků.
    Pokud budete mít zájem, aby do funkce předsedy výboru SVJ byla zvolena naše společnost, rádi se vám na Shromáždění SVJ představíme, probereme, co všechno můžete od našeho vedení SVJ očekávat a zodpovíme vaše veškeré dotazy. Rádi přijmeme vaše pozvání.
    Kompletní správa nemovitostí Praha. Patříme mezi přední správcovské firmy z Prahy. Správa nemovitostí Praha a Středočeský kraj. Spolehlivou správu vaší nemovitosti, zajistí náš tým zkušených odborníků.
    Jako jediná správcovská firma na trhu měříme výkonnost všech procesů pomocí systému KPI - Key Performance Indicators. Zákazníkům následně poskytujeme reporty s výsledky měření, které společně vyhodnotíme. Po vyhodnocení, provedeme potřebná opatření vedoucí ke zlepšení všech procesů.


Společenství vlastníků jednotek U Třešňovky č.p. 255

    Obyvatelé-Servis s.r.o. a její dceřiné společnosti (neplátce DPH) je pro všechny vlastníky snadno dohledatelný, právně odpovědný subjekt bez historických závazků, s pojištěním odpovědnosti za škody až do výše 10 mil Kč.
    Takže starý předseda, přestože je v rejstříku SVJ je sice oficiálním (úředním) předsedou pro třetí strany, ale je tedy oprávněn za SVJ jednat před třetími osobami nebo ne? Děkuji
    Správa nemovitostí Praha a Střed.kraj. Správa nemovitostí pro SVJ, BD, majitele domů. Správa budov a komplexů. Kvalitní správa nemovitostí.Správa domů, bytů. Kompletní správní činnost. Správa nemovitostí Praha a Středočeský kraj. Naši manažéři pro vás zajistí veškeré služby spojené se správou nemovitostí.


Pořádáme prohlídky prostor, kde zajišťujeme správu a údržbu.Kvalita, spolehlivost, vstřícnost - tyto postupy uplatňuje naše úklidová firma při své práci. Naše úklidová firma nerozlišuje zákazníky dle velikosti, každý zákazník je pro nás velice důležitou součástí našeho týmu.

    Nápad na založení úklidové firmy vznikl před 15-ti lety. Jednoho dne jsem byl nucen si úklidit kancelář, jelikož zaměstnanci úklidové firmy nedorazili do zaměstnání. Bohužel vedení úklidové firmy nijak nereagovalo a tento stav se opakoval několik dní. Po kvalitním úklidu, který jsem si vykonával na místo pracovníků úklidové firmy vznikla myšlenka u mé kolegyně, které se můj úklid velmi zamlouval založit si úklidovou firmu , která by konkurovala všem úklidovým firmám, které neplní povinnosti kvalitní úklidové firmy Nutno podotknout, že v naší společnosti to byla již pátá úklidová firma za poslední dva roky. Tak vznikla kvalitní úklidová firma D&D servis, která je zde již 15 let a poskytuje velmi kvalitní úklid v Praze a Středočeském kraji.
    Správu nemovitostí pro Vás zajistí nejlépe školení pracovníci oborou. Správa nemovitostí Praha a Středočeský kraj. Správa nemovitosti v našem pojetí, znamená kompletní převzetí všech starostí se správou objektů.
    Co si pod profesionálním výkonem statutárního orgánu představit? – jedná se o službu takzvaného profesionálního předsedy ve společenství vlastníků jednotek v bytových domech. S platností Nového občanského zákoníku v roce 2014 vznikla možnost, aby ve statutárních orgánech SVJ vykonával funkci i nevlastník jednotky v domě nebo právnická osoba. Neustále se zvyšující nároky na předsedy, kteří vykonávají tuto činnost ve svém volném čase, způsobují nezájem o zvolení do čela SVJ, a proto přicházíme s řešením a zajišťujeme službu externího předsedy (Vysočina, Praha, Středočeský a Jihomoravský kraj).


Společenství vlastníků jednotek pro dům Na Harfě 337/3

    Stále více Společenství vlastníků volí do výboru Společenství nebo za předsedu Společenství profesionální firmu s potřebnými odbornými znalostmi dnes velmi složité a často se měnící legislativy. Naší odbornou firmou Obyvatelé – Servis, s.r.o. (a jejími dceřinými společnostmi) vám nabízíme zajištění výkonu funkce předsedy výboru - přičemž dalšími členy výboru mohou být zvoleni 2 vlastníci z řad bydlících v domě, nebo zajištění výkonu funkce předsedy Společenství.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00