Jak na věc


přepis auta na nového majitele cena

Přepis filmů, VHS a diapozitivů

    Program pro automatický přepis řeči do textu NEWTON Dictate 5 Professional je komplexní balíček, který spojuje neomezené možnosti diktování do počítače, maximální uživatelský komfort a kromě obecného slovníku i speciální slovník podle vybrané edice pro diktování odborných textů.
    Společnosti Olympus a Newton Technologies se stávají strategickými partnery v oblasti záznamu a zpracování hlasu. Spolupracovat budou zejména v oblastech profesionálního záznamu hlasu a automatického přepisu pořízených záznamů, kde mají obě firmy dlouholeté zkušenosti. Newton Technologies se také zároveň stává exkluzivním distributorem profesionálních záznamníků Olympus řady DS a RecMic pro Českou republiku.


Základní ceny přepisů (opisů) textu

    Přepis cizojazyčných nahrávek poskytujeme většinou jako součást tvorby titulků, ale rovněž jako samostatnou službu. Pokud potřebujete udělat rešerši z firemní videoprezentace, nejjednodušeji ji děláte právě z přepisu. Často se objednává spolu s překladem. Pošlete nám odkaz ke stažení audio- nebo videonahrávky a my Vám naceníme její přepis. Cena se odvíjí od jazyka, délky nahrávky, rychlosti dikce a její srozumitelnosti. Přepis je často objednáván i s jeho následným překladem do slovenského nebo cizího jazyka. Délku práce a počet normostran, které budou výsledkem přepisu, umíme odhadnout předem. Zákazníci nám často posílají i pokyny k přepisu a seznam řečníků pro lepší přehlednost záznamu.
    Nejsme běžný internetový obchod. Jsme přímým partnerem a oficiálním zastoupením Speech Processing Solutions - Philips pro Českou republiku a to jak po stránce obchodní, tak servisní. Jsme specializovanými odborníky na diktovací techniku, diktovací systémy a hlasové technologie. Proto Vám můžeme nabídnout podstatně více, než jen prodej a dodání zboží. Pokud si nevíte rady s výběrem nebo s řešením vaší potřeby, obraťte se na nás a my Vám rádi porádíme a poskytneme potřebné informace pro Vaše správné rozhodnutí.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00